Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ha ha, very funy :laugh:

 

nu stie ce pierde :(

 

 

on: ieri am schimbat uleiul, filtru de ulei, azi am aerisit franele de pe fata, aveam putin aer (daca nu foloseam motocicleta o perioada mai mare de timp aveam maneta de frana moale, se apasa mult si trebuia sa 'fac pedala' sa se intareasca). tot ce aveti nevoie este doar o cheie de 8

Editat de theos_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Ma pregatesc sa trezesc mobra dupa 5 luni de cand am lasat-o la bunica-mea in provincie

Spre sfarsitul sezonului incepuse sa trepideze pe franare,discurile sunt drepte,nu s-au slabit niturile alea in care sunt prinse....totusi.Am luat ,,temperatura'' discurilor cu mana si am avut o vaga senzatie ca un disc se incinde mai mult decat celalalt,de unde cred ca etrieri nu sunt sincronizati(poate am spus o prostie,dar asta cred io')

O sa aerisesc/schimb lichidul si o sa mai vad dupa aia.Asta daca nu raman somer intre timp si nu o sa mai am bani de benzina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti!

R.I.P. dragos (gsxr-ist) si alex pasagerul care au dededat in gravul accident de pe DN1 Alba-iulia - Sebes ....

mi se rupe sufletul pt iei azi e inmormantarea :laugh: :(

post-7473-1300922969_thumb.jpg

post-7473-1300923235_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti!

R.I.P. dragos (gsxr-ist) si alex pasagerul care au dededat in gravul accident de pe DN1 Alba-iulia - Sebes ....

mi se rupe sufletul pt iei azi e inmormantarea :laugh: :(

Azi la ceremonie ,dupa inmormantare sper ca nu va apucati de facut burn-outuri ,e inmormantare nu festival.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am avut o zi bengoasa :laugh:

m-am dat pe silverstone,am stat de vorba cu Keith Code,i-am admirat gixxeru lu Keith Flint(Prodigy) si m-am minunat de cum mergea Bradley Smith(pilot 125 moto gp)..ALL IN ALL o zi de nota 10IMG_0849.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-gmXa6EkeTJc/TYrH...00/_MG_1054.JPG

http://4.bp.blogspot.com/-LDevouCCOsw/TYrH...00/_MG_3434.JPG

http://1.bp.blogspot.com/-hvz74-JxgKY/TYrI...00/_MG_3557.JPG

http://1.bp.blogspot.com/-gIiBh14qkrM/TYrJ...00/IMG_0835.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am avut o zi bengoasa :(

m-am dat pe silverstone,am stat de vorba cu Keith Code,i-am admirat gixxeru lu Keith Flint(Prodigy) si m-am minunat de cum mergea Bradley Smith(pilot 125 moto gp)..ALL IN ALL o zi de nota 10

Felicitari man, e o realizare. Tinete de treaba si poate ajungi sa alergi si pe bani.

Nu stiam ca Flint are ca hobby circuitul :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari man, e o realizare. Tinete de treaba si poate ajungi sa alergi si pe bani.

Nu stiam ca Flint are ca hobby circuitul :(

 

Flint se da de mult timp pe circuite..chiar si la concursuri

Mesaj completat

bv todea... foarte tare bro... imi place poza cu Keith Code. cum ai zis si tu ai avut o zi de nota 10. CONGRATS

 

Am ramas masca cand l-am vazut si el a ramas masca cand m-a vazut cu costum cum au folosit la filmarea dvd-ului :laugh: chiar mi-a si zis ca am acelasi costum.Era venit cu 3 copii pt antrenamente.A zis ca vrea sa-i bage in gp si o sa-i antreneze pe toate circuitele care sunt in calendar..oricum varsta lor era intre 10-14 ani dar pilotau la greu.Plm cu Flint si Bradley nu am mai apucat poza ca erau cam ocupati cu echipa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite ce am gasit:

Pare meserias baiatul.

 

Pai doar prin faptul ca avea k10 full echipat si echipa de mecanici langa el iti dai seama ca nu e amator

 

pana una alta de data asta l-am invins pe tovarasul meu cu r1, fara nici o infrangere pe tot parcursul zilei :laugh: ..camera pusa pe motorul lui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana una alta de data asta l-am invins pe tovarasul meu cu r1, fara nici o infrangere pe tot parcursul zilei :( ..camera pusa pe motorul lui

 

lucky bastard ! :laugh:

 

ia spune-ne, cu cauciucurile cum faci, cat de repede le 'mananci' ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lucky bastard ! :laugh:

 

ia spune-ne, cu cauciucurile cum faci, cat de repede le 'mananci' ?

 

pai stai ca abia le-am pus :( gume noi la nivelul meu trebuie sa ma tina 3 4 iesiri,asta insemnand cam juma'de an..oricum nu o sa mai pun decat noi.costa dar macar te stii de o treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai stai ca abia le-am pus :( gume noi la nivelul meu trebuie sa ma tina 3 4 iesiri,asta insemnand cam juma'de an..oricum nu o sa mai pun decat noi.costa dar macar te stii de o treaba

 

aoleu, ce-as inclina motocicleta pe circuitul ala ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...