Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

 

 

Nu stiu cine e florin-v, daca ti-a facut treaba buna este excelent. Am insa cativa clienti care si-au servisat motocicletele prin drumul taberei (nu zic unde) si care acum vin cu ele la mine... asta desigur nu inseamna decat ca ii prostesc mai bine pe fraieri :D

Tu la mine la service n-ai venit niciodata, deci nu stiu de ce vorbesti fara sa stii, posesor fericit de lant goldeanu :D

 

 

incearca sa nu vezi doar greselile altora ci si pe ale tale. Nici eu nu spun cati au venit din alta parte si de unde.

Asa cum spuneam nu caut polemici, insa daca ai MENTIONAT ca nu ma cunosti am pretentia nici sa nu vorbesti despre mine indiferent ca este de bine sau de rau. Multumesc pentru intelegere si as aprecia daca am putea sa ne oprim aici. si de acum inainte TAC ca sunt filozof :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

incearca sa nu vezi doar greselile altora ci si pe ale tale. Nici eu nu spun cati au venit din alta parte si de unde.

Asa cum spuneam nu caut polemici, insa daca ai MENTIONAT ca nu ma cunosti am pretentia nici sa nu vorbesti despre mine indiferent ca este de bine sau de rau. Multumesc pentru intelegere si as aprecia daca am putea sa ne oprim aici. si de acum inainte TAC ca sunt filozof :peace:

 

Arata UNDE, este vorbe despre tine mai sus. Daca nu gasesti, inseamna ca trebuia sa nu postezi sau nu-i inteleg eu cum trebuie pe filosofi?

Multumesc pt intelegere! :D

 

Nu exista doar zile insorite, nu se creste zilnic salariul, nu se indragosteste in fiecare zi o fata frmuoasa de tine.... Adica nu exista fericire continua. Nici operatiuni lipsite de erori de fiecare data - unanim valabil.

Filosofie curata... pfff ... :D :D :D

Editat de Cesar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Macar din respect pentru ceilalti membrii ai forumului care mai cauta anumite informatii pe topicul acesta, lasati-o balta cu balacareala asta.

Mergeti si voi pe feisbuc, sau pe mesinger si bagati mare acolo cu vrajelile si cu dumele astea. :rusinica:

Sau daca nu aveti spectatori, nu va mai place?

:banpls:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Macar din respect pentru ceilalti membrii ai forumului care mai cauta anumite informatii pe topicul acesta, lasati-o balta cu balacareala asta.

Mergeti si voi pe feisbuc, sau pe mesinger si bagati mare acolo cu vrajelile si cu dumele astea. :rusinica:

Sau daca nu aveti spectatori, nu va mai place?

:banpls:

nu am multe posturi aici.........insa imi cer scuze cu deranjul meu. Promit! nu mai scriu aici :disappointed:

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Si cind il gasesti ce-i faci? :D :D

I-am spus sa imi zica cand trece pe strada unde locuiesc si nu a avut tupeu,o arde periculos pe topicul asta precum boschetari de la gara cu punga in mana.CUM ASA?

In primavara mi-a facut o oferta de vanzare pentru un kit de lant+montaj,l-am refuzat spunand ca o sa imi cumpar un kit de lant gold.Omu nu a reusit sa faca o vanzare,mai bine spus nu a reusit sa i-a nici un ban de la mine,iar de atunci ma uraste

Cezarica,daca esti atat de tare cu foamea-n glanda(fug oameni de service-ul tau),mergi sa spargi cutia milei de la biserica....daca nu ai de mancare iti dau eu cartofi

 

Ca sa postez si informatii folositoare pe acest topic,va dau un sfat ca posesor de gixer.Ocoliti ,,service-ul'' lui cezar,a reusit sa ,,repare'' cateva mobre atat de bine,incat proprietarii lor il ocolesc,plus ca omu are o atitudine de evitat

Omu e injiner,la capitolo teorie e expert,le stie pe toate.La practica...dumnezeu cu mila

 

Cand mi-am servisat furca la florin am stat in ,,spinarea'' lui cernad sa imi explice fiecare operatiune in parte(sunt un tip foarte ciufut si enervant).Omu mi-a explicat tot ce facea si argumenta pentru chestiile pe care nu le intelegeam

Pus ca admosfera a fost de nota 20,intre intrebarile mele avea timp sa faca si o caterinca...o sa revin la el cand o sa am ceva lucrari de facut,a stiut sa isi faca un client

Cezar..e praf din toate punctele de vedere...

Editat de little wayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar de atunci ma uraste

 

:D :D :D

Parintii tai stiu cu ce te ocupi? Ce parere au despre faptul ca te urasc? :D

 

Ca sa postez si informatii folositoare pe acest topic,va dau un sfat ca posesor de gixer.Ocoliti ,,service-ul'' lui cezar,a reusit sa ,,repare'' cateva mobre atat de bine,incat proprietarii lor il ocolesc,plus ca omu are o atitudine de evitat

 

Cum oare stii tu atatea dar nici nu ne-am vazut vreodata? :crack:

Editat de Cesar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

:D :D :D

Parintii tai stiu cu ce te ocupi? Ce parere au despre faptul ca te urasc? :D

 

 

 

Cum oare stii tu atatea dar nici nu ne-am vazut vreodata? :crack:

 

 

Cezarica,spune smiorc.Incerci tu sa razi,da' nu e rasul tau,asa ca(iarasi)..smiorc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi la pinionul care actioneaza lantul daca are peste piulita acea 'bucsa' in forma de coroana.

 

salut am rezolvat problema. domnu mecanic care a umbla acolo a uitat sa mai puna acea flansa cu 4 pini care se infileteaza si de aceea nu indica viteza. Culmea ca l-am intrebat despre problema si a zis ca nu a gasit asa ceva la pinion, numai ca a uitat sa o puna. multumesc inca odata de ajutor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Mirarea mea, este insa alta, tu chiar te-ai dus la plimbare cu motocicleta si ti-ai luat ca "bagaj" esential.... sapca??? :smoke:

 

http://www.pro-bike.ro/forums/topic/72655-calatorii-lejere-cu-tinta-si-pilde/page__view__findpost__p__375054

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Todea - bag-o si tu in service mode :) vezi ce cod iti da. Cred ca e mai simplu asa decat sa ne dam cu parerea ca aiuritii pe acilea. :rock:

Corect!

Este mai simplu asa ,dar fac pariu ca este problema de la senzorul de acceleratie sau a uitat sa bage o mufa pe undeva IAT sau MAP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Todea - bag-o si tu in service mode :) vezi ce cod iti da. Cred ca e mai simplu asa decat sa ne dam cu parerea ca aiuritii pe acilea. :rock:

 

am sa incerc sa vad daca ii dau de cap

 

Corect!

Este mai simplu asa ,dar fac pariu ca este problema de la senzorul de acceleratie sau a uitat sa bage o mufa pe undeva IAT sau MAP

 

sigur una din astea doua trebe sa fie..merg acu' sa o iau la puricat

 

am uitat sa bag o mufa :D multumesc de sfaturi :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am sa incerc sa vad daca ii dau de cap

 

 

 

sigur una din astea doua trebe sa fie..merg acu' sa o iau la puricat

 

am uitat sa bag o mufa :D multumesc de sfaturi :friends:

Ma gandeam eu! :haha:

Editat de tng
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baietii am si eu o problema cu srad'ul meu. de cand l'am cumparat dadea cateva picaturi de ulei ... nu stiu mai exact pe unde , curge de pe carena stanga sau cand merg cu el adidasul stang este plin de ulei ... am impresia ca da din ce in ce mai mult ulei. completez cam la 100 km uleiul din baie :| 100-200gr cu aproximatiee ... si observ ca nu prea mai trage cum tragea inainte. mi'a spus cineva ca in loc de garnituri as avea niste "minsk'uri" sau cum se numesc. astept si eu niste raspunsuri mai concrecte va rog . numai bine

Editat de -GeorGe-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...