Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

iar de atunci ma uraste

 

:D :D :D

Parintii tai stiu cu ce te ocupi? Ce parere au despre faptul ca te urasc? :D

 

Ca sa postez si informatii folositoare pe acest topic,va dau un sfat ca posesor de gixer.Ocoliti ,,service-ul'' lui cezar,a reusit sa ,,repare'' cateva mobre atat de bine,incat proprietarii lor il ocolesc,plus ca omu are o atitudine de evitat

 

Cum oare stii tu atatea dar nici nu ne-am vazut vreodata? :crack:

Editat de Cesar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator little wayne

:D :D :D

Parintii tai stiu cu ce te ocupi? Ce parere au despre faptul ca te urasc? :D

 

 

 

Cum oare stii tu atatea dar nici nu ne-am vazut vreodata? :crack:

 

 

Cezarica,spune smiorc.Incerci tu sa razi,da' nu e rasul tau,asa ca(iarasi)..smiorc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi la pinionul care actioneaza lantul daca are peste piulita acea 'bucsa' in forma de coroana.

 

salut am rezolvat problema. domnu mecanic care a umbla acolo a uitat sa mai puna acea flansa cu 4 pini care se infileteaza si de aceea nu indica viteza. Culmea ca l-am intrebat despre problema si a zis ca nu a gasit asa ceva la pinion, numai ca a uitat sa o puna. multumesc inca odata de ajutor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Mirarea mea, este insa alta, tu chiar te-ai dus la plimbare cu motocicleta si ti-ai luat ca "bagaj" esential.... sapca??? :smoke:

 

http://www.pro-bike.ro/forums/topic/72655-calatorii-lejere-cu-tinta-si-pilde/page__view__findpost__p__375054

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Todea - bag-o si tu in service mode :) vezi ce cod iti da. Cred ca e mai simplu asa decat sa ne dam cu parerea ca aiuritii pe acilea. :rock:

Corect!

Este mai simplu asa ,dar fac pariu ca este problema de la senzorul de acceleratie sau a uitat sa bage o mufa pe undeva IAT sau MAP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Todea - bag-o si tu in service mode :) vezi ce cod iti da. Cred ca e mai simplu asa decat sa ne dam cu parerea ca aiuritii pe acilea. :rock:

 

am sa incerc sa vad daca ii dau de cap

 

Corect!

Este mai simplu asa ,dar fac pariu ca este problema de la senzorul de acceleratie sau a uitat sa bage o mufa pe undeva IAT sau MAP

 

sigur una din astea doua trebe sa fie..merg acu' sa o iau la puricat

 

am uitat sa bag o mufa :D multumesc de sfaturi :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am sa incerc sa vad daca ii dau de cap

 

 

 

sigur una din astea doua trebe sa fie..merg acu' sa o iau la puricat

 

am uitat sa bag o mufa :D multumesc de sfaturi :friends:

Ma gandeam eu! :haha:

Editat de tng
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baietii am si eu o problema cu srad'ul meu. de cand l'am cumparat dadea cateva picaturi de ulei ... nu stiu mai exact pe unde , curge de pe carena stanga sau cand merg cu el adidasul stang este plin de ulei ... am impresia ca da din ce in ce mai mult ulei. completez cam la 100 km uleiul din baie :| 100-200gr cu aproximatiee ... si observ ca nu prea mai trage cum tragea inainte. mi'a spus cineva ca in loc de garnituri as avea niste "minsk'uri" sau cum se numesc. astept si eu niste raspunsuri mai concrecte va rog . numai bine

Editat de -GeorGe-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. desigur ca nu am putut sa stau cuminte, vre-o luna nu am cum sa ma urc pe motor, ieri in jurul orelor 14 pe vantul ala puternic am suferit un accident, am cazut cu zmeul(kite) de la aproximativ 4 metri ... foarte violent, echipament nema, urmarile.. manuta si piciorusul in gips, nu pot sa fac nimic dar sunt fericit ca am scapat cu viata. :disappointed:

exact asta este locul

 

 

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m'am gandit la chestia asta dar trebuie sa fac rost de stander :) mersi mult ... mai astept pareri .

dul fara carene la o spalatorie sa til faca ca nou si dupa o sa vezi imediat despre ce e vb<mai ales ca pe st mai e si lantul si te poate pacalii>

 

.. desigur ca nu am putut sa stau cuminte, vre-o luna nu am cum sa ma urc pe motor, ieri in jurul orelor 14 pe vantul ala puternic am suferit un accident, am cazut cu zmeul(kite) de la aproximativ 4 metri ... foarte violent, echipament nema, urmarile.. manuta si piciorusul in gips, nu pot sa fac nimic dar sunt fericit ca am scapat cu viata. :disappointed:

exact asta este locul

 

 

cred ca te-a blestemat lumea<-utu-i in gura>

Editat de kelu 265
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut imprudenta sa nu ma leg .. ma doare piciorul de ma pis pe mine nu mai stiu cum sa stau cu el!!!

nu am filmat ca fraierul.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

m'am gandit la chestia asta dar trebuie sa fac rost de stander :) mersi mult ... mai astept pareri .

iti dau eu,sau merem la un nene care se pricepe sa iti faca mobretu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bay momentan nu prea dispun de multi banuti si as mai vrea sa fac week asta un munte ... sper sa nu ma lase pe acolo :)) cand dispun de vro 500 euro atunci o sa'l bag in service sa ii fac toate bubele ... multumesc celor care mi'au raspuns :) o sa il spal si vad pe unde da ulei ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...