Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

Daca acel K7 de 600 functioneaza cum trebuie, merita pe deplin 3500 de euro. Ca altii nu vor sa cumpere motociclete putin zgariate, e alta treaba, dar asta nu inseamna ca nu merita sa le cumperi. Se putea spune asta, doar daca ni se dadea un exemplu de K7 600 intr-o stare mult mai buna la acelasi pret (sau mai ieftina). Altfel, nici nu se poate pune problema.

Un punct de vedere foarte normal, echilibrat, zic eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

gata-mi cer scuze public!am mintit,tot ce am spus sunt numai baliverne inventate de mine si mai sunt si chior.toata lumea sa uite minciunile mele.

Doamne ajuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata-mi cer scuze public!am mintit,tot ce am spus sunt numai baliverne inventate de mine si mai sunt si chior.toata lumea sa uite minciunile mele.

Doamne ajuta.

 

:D

 

Nu e vorba de asta... eu am si spus, altii prefera sa nu cumpere motociclete cu astfel de defecte, ca si tine din cate am inteles. E ok... numai ca nu mi s-a parut corect ce ai spus prima data, ca nu merita 3500 motorul ala si ca noul proprietar si-a luat teapa.

 

In rest, noi sa fim sanatosi :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Eu zic ca singura mobra impecabila e a mea. I-am curatat si cricul central...pentru pozele astea :bounce:

post-18488-0-11796200-1329983736_thumb.jpg post-18488-0-15121000-1329983729_thumb.jpg

 

Deaia imi place k1-k3,ca-i mare si poti sa pui doua gacigi pe ea....chiar poti sa iti si 2 pasagere.Am luat eu pe scuterul de 49 la plimbare doua fete,nu vad de ce nu pot sa iau pe un motor asa incapator 2 pasagere la plimbare

 

Ehe,ce scenarii inventez

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

pagina 750 zic sa o lasam posesorilor de 750 cc !! Macar sa posteze un emoticon .

Si pagina 600 a fost dedicate celor care detin un 600,sau nu imi mai amintesc eu :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este cineva interesat de o pereche de gume dunlop sportmax qualifier2 aproape noi?! cred ca au sub 500 km, doar ce le-am dat jos dp rr

 

am uitat sa mentionez 120-fata 190-spate

post-42663-0-12213100-1330125359_thumb.jpg

post-42663-0-08130400-1330125371_thumb.jpg

Editat de todea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care stie de unde pot lua niste bujii dar bune ca am tot comandat pe la magazine care aduc piese si nu prea am fost multumit de ele ,parca ar fii contrafacute ,mai bune erau cele vechi dar care erau originale din fabrica .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care stie de unde pot lua niste bujii dar bune ca am tot comandat pe la magazine care aduc piese si nu prea am fost multumit de ele ,parca ar fii contrafacute ,mai bune erau cele vechi dar care erau originale din fabrica .

Belea mare cu bujiile NGK foarte multe contrafacute,sunt comercializate in magazine cu reputatie buna asa ca nu mai sti de unde sa iei fara sa te pacalesti,am avut mari probleme cu asa ceva.Am trecut la DENSO,Autolite, pentru a scapa de grija,astea macar sunt originale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

care va plimbati azi pe la 16,30 prin bucurestii noi cu un k1-k3 albastru.Nu s-a topit bine zapada si lea-ti scos la plimbare

 

A,ieri o vitezana prin militari,ii storcea motorul fara nici un stres

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut.

Are cineva un suport sub forma literei H pentru un SRAD din 98, care se prinde de carena fata si de cadru ???

Adica un cadru de bord ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...