Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

in lipsa cashului pentru un x12,cumparata-m un rpha 10+....cica e foarte laudata pe afara.acum astept primavara sa o testez,daca e ok imi scot xr1000 la pensie

O casca la mana 2 cum este cea luată de tine nu ii poti evalua adevarata valoare. Interiorul are deja formatul primului proprietar iar sistemele mobile in timp isi pierd din functionalitate.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Aha.Din ce apui mataluta castile sh sunt bune de aruncat iar tu incerzi sa vinzi doua astfel de casti,pai e corect cea ce faci tu?

Stai chill,coaja imi sta bine pe bostan iar sistemele mobile functioneaza perfect.Un interior complect costa 180roni,asta daca imi duci mie grija

Am xr1000 din 2009 si nu am probleme cu garniturile sau sistemul de inchidere al vizierei,ori ventilatia

 

De ce nu bagi soparle pe topicul deschis de pizzaru?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha.Din ce apui mataluta castile sh sunt bune de aruncat iar tu incerzi sa vinzi doua astfel de casti,pai e corect cea ce faci tu?

Stai chill,coaja imi sta bine pe bostan iar sistemele mobile functioneaza perfect.Un interior complect costa 180roni,asta daca imi duci mie grija

Am xr1000 din 2009 si nu am probleme cu garniturile sau sistemul de inchidere al vizierei,ori ventilatia

 

De ce nu bagi soparle pe topicul deschis de pizzaru?

Nu am zis ca nu sunt bune, am spus doar ca nu iti poti face o impresie 100% corectă.

Ca vand doua casti purtate este adevarat, insa cine doreste sa le cumpere este dexizia lui asa cum a fost si a ta.

Nu comentez nimic pe niciun topic am renuntat sa ma obosesc cu prostiile debitate.

 

Sa nu ma intelegi greșit. Nu te condam de alegerea facuta de tine. Eu am mentionat strict ca nu iti poti face o parere 100% exacta despre ceva la adevarata valoare daca nu este noua.

Sa iti dea Dumnezeu sa o folosești doar impotriva muștelor si nu pentru scopul ei real

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Silit de o conjunctura nu tocmai favorabila mie(financiar) in perioada asta,am cumparat hjc ul asta de la amicul tau Cristi(an)

feelingul,la o casca il simt la greutate si zgomot,prima impresie care e hotaratoare in achizitia unei casti,e atunci cand o pun pe cap si stiu daca o cumpar sa nu

Crede-ma ca stiu 100% daca vreau ceva si pot sa imi fac o parere corecta chiar daca acel lucru nu e nou.Nu o cumparam daca nu imi statea bine pe bostan,banuiesc ca nu si-a schimbat aerodinamica in 6 luni,sa regret in primavara achizitia



P.S daca nu esti ipocrit sa dai copy la postul matale de aici si pune paste pe topicurile in care iti vinzi castile

Nu ma intelege gresit,nu te condamn.Vreau doar sa ne arati ca ai caracter

 

Sper doar sa nu te mai obosesti cu prostiile debitate si sa nu mai comentezi nimic,pe nici un topic

 

Am inteles perfect primul tau post pe pagina asta...impartialitatea ta bagatoare de soparle bag-o pe topicurile tale de vanzare.Vrei tu sa ma faci de rahan,dar nu reusesti.Mai incearca

Eu unul mi-am dat seama de caracterul tau dupa episondul cu donatia tobei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

gogule.esti un mare ipocrit.daca taceai filozif ramaneai...am sa dau paste pe topicurile in care iti vinzi castile.caracter mare ce ne esti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut gagii! :)

 

Daca satiti peste jignirile inutile ce e posigil sa urmeze,imi spuneti si mie cum setez din nou bordul in km? Am scos bateria,dar nefiind in stare sa nu ies la o plimbarica...am pus-o la loc si acum imi arata mile in loc de km :).

E vb de un gsxr 1000 k4

Editat de Costin-Dorian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pui contactul si mentii apasate cele doua butoane timp de aprox 2-3 sec .

Sper sa nu ma insel si sa dau informatie eronata , dar in lipsa alteia ........ buna si asta .

Editat de ctrad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

rrrrr

http://mercador.ro/oferta/suzuki-gsx-r-1100-IDJmil.html#f57f4b8743



Nu se cearta nimeni cu nimeni.Doar un tip de 38 ani e frustrat ca amicul lui a vandut casca mai repede decat el.A fost cul sa il aud in telefon in timp ce vorbeam cu cristi,ca pe el nu l-a sunat nimeni sa il intrebe de casca iar asta a scapat de ea in 24h.De unde si reactia belicoasa(a se citi matura) specifica unui om de 38 ani.



Nenea Tng,cica ala are cdi ul rescris la 1100 si iti da fum pe probate



si 200cai...cu 50 mai mult decat a iesit din fabrica.A uitat de existenta turbinei ciordita la de un Lambo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rrrrr

http://mercador.ro/oferta/suzuki-gsx-r-1100-IDJmil.html#f57f4b8743

 

Nenea Tng,cica ala are cdi ul rescris la 1100 si iti da fum pe probate

 

 

si 200cai...cu 50 mai mult decat a iesit din fabrica.A uitat de existenta turbinei ciordita la de un Lambo

Ce prosti au fost ingineri de la Suzuki!

Le-au trebuit 16 ani sa scoata un motor de strada cu 200 cai,cand putea sa afle tehnologia de la baiatul asta din 92...

Editat de TNG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Vinde busa si fugi sa cumperi 1100 tele pana nu il vinde.Doar e mai tare ca busa(pe probate)

Daca puterea nu te impresioneaza,neoanele sigur or sa iti i-a ochii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: Eu deabea astept sa imbatranesc sa i mint pe cei tineri exact cum ma mint pe mine astia batrani :crack: adica trecuti de 60 ani.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apreciez .. salutare si la multi ani frumosi tuturor.. sezonul asta a fost plin de evenimente pentru mine. Am avut motocicleta la vanzare si am fost foarte incapatanat, am zis ca daca o dau si daca vrea Dumnezeu sa o dau.. o dau cu pretul fix care este postata.

Si intr -o foarte rea zi nu stiu cum sa spun a venit un baiat din B impreuna cu prietenii lui au vazut o si a cumparat o.

"Intamplarea" face ca in acea zi.. un prieten, un inger, un frumos, un baiat deosebit si nu spun deosebit de dragul cuvintelor.. a fost victima unui grav accident .. nevinovat .. , accidentul din Branesti ( /index.php?/topic/694833-accident-cred-ca-mortal-branesti-intrarea-pantelimon/page-2#entry3425426 ) .

Nimic nu este intamplator !!!!

 

Uneori cat de tare spui ca esti te zgudui din radacini, nu a existat sentiment mai urat pentru mine in 31 de ani ca despartirea de un prieten pentru tot restul vietii.

In fine .. si totul sa suprapus in asa fel incat sa nu am timp de cautat moto..(new home ) am trecut prin stari si stari,, este foarte naspa ca brusc sa te desparti de un fier care este bucatica rupta din tine.. DAR deja am plecat la vanatoare :stuck: NU pot sa traiesc fara motocicleta si o scriu cu lacrimi in ochi !!!!!!!

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pui contactul si mentii apasate cele doua butoane timp de aprox 2-3 sec .

Sper sa nu ma insel si sa dau informatie eronata , dar in lipsa alteia ........ buna si asta .

Ms. Daca nu merge si trec iar cu "60"pe langa radar,asa cum am facut cand am luat motorul,dai berea :)))

 

Ms mult!

 

Apreciez .. salutare si la multi ani frumosi tuturor.. sezonul asta a fost plin de evenimente pentru mine. Am avut motocicleta la vanzare si am fost foarte incapatanat, am zis ca daca o dau si daca vrea Dumnezeu sa o dau.. o dau cu pretul fix care este postata.

Si intr -o foarte rea zi nu stiu cum sa spun a venit un baiat din B impreuna cu prietenii lui au vazut o si a cumparat o.

"Intamplarea" face ca in acea zi.. un prieten, un inger, un frumos, un baiat deosebit si nu spun deosebit de dragul cuvintelor.. a fost victima unui grav accident .. nevinovat .. , accidentul din Branesti ( /index.php?/topic/694833-accident-cred-ca-mortal-branesti-intrarea-pantelimon/page-2#entry3425426 ) .

Nimic nu este intamplator !!!!

 

Uneori cat de tare spui ca esti te zgudui din radacini, nu a existat sentiment mai urat pentru mine in 31 de ani ca despartirea de un prieten pentru tot restul vietii.

In fine .. si totul sa suprapus in asa fel incat sa nu am timp de cautat moto..(new home ) am trecut prin stari si stari,, este foarte naspa ca brusc sa te desparti de un fier care este bucatica rupta din tine.. DAR deja am plecat la vanatoare :stuck: NU pot sa traiesc fara motocicleta si o scriu cu lacrimi in ochi !!!!!!!

...uneori pasiunea asta nebuna pe care toti o impartasim,parca are un pret totusi prea mare! :( Editat de Costin-Dorian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms. Daca nu merge si trec iar cu "60"pe langa radar,asa cum am facut cand am luat motorul,dai berea :)))

 

Ms mult!

Dau , ce sa fac .....sa ma cert cu tine ptr o bere ?

Dar daca merge ......... dai sucul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...