Sari la conținut

Noua Mea Mobra


Knosmin
 Share

Postări Recomandate

Urata e mah ... nu mi-as lua asa ceva nici sa mi-o dai pe gratis.

...traducere: a mea mai dureaza pana vine :lol:, cica in Europa nu mai exista pe stoc culoarea neagra la reprezentanta (in Olanda). Cat o dura, naiba stie. Tu ai luat-o tot de la United Motors?

S-o stapanesti sanatos :crack: :crack: :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi-mi si mie ce rata de leasing ai...sau e luat cu banii jos?

nici nu stiu rata .. undeva pe la 250 de euro pe luna leasing pe 1 an

 

Urata e mah ... nu mi-as lua asa ceva nici sa mi-o dai pe gratis.

...traducere: a mea mai dureaza pana vine :lol:, cica in Europa nu mai exista pe stoc culoarea neagra la reprezentanta (in Olanda). Cat o dura, naiba stie. Tu ai luat-o tot de la United Motors?

S-o stapanesti sanatos :crack: :crack: :cheers: :cheers:

nu am mai avut incredere sa il cumpar de la UM pentru ca eram mai mult ca sigur ca o sa`l astept o vesnicie...aceeasi problema cu livrarea am avut`o si eu cand am vrut sa imi cumpar rs`u de la ei.

 

ps. motoru mi`a venit in 5 zile lucratoare :laugh:

 

pps. cat ai dat pe motor ?

 

Poate e prea devreme sa te intreb, dar cum e trecerea de la RS la 636 ?

am doar 50 de km pe ea si am obs ca este mult mult mai nervoasa ... si te fura imediat la viteza ..nici nu iti dai seama cand ai 100 km/h

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6999EUR CIP - oferta luna iunie. Evident, treaba cu "nu e pe stoc in Europa" am aflat-o dupa ce am incheiat dosarul de leasing.

... eu am preferat sa imi vina mai repede chiar daca am pierdut cateva sute de euro. Sa ai parte de el si sa iti vina cat mai repede :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NA ca te-am bunghit!eram cu mashina firmei in service la dragomir cand a venit mobra ta frumos impachetata!m-am tot uitat si nu stiam cine e proprietaru..i-am facut atunci 2 poze..si am plecat amarat inspre firma in ziua aia!E superb motoru!Sa-l stapanesti sanatos mane :rolleyes: !

post-9938-1151850465_thumb.jpg

post-9938-1151850551_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...