Sari la conținut

Fete de furat la SMAEB


ro_GPS
 Share

Postări Recomandate

ShcuNpo, sa mor ieo de nu cautz sa ajungi pe site-ul ala!! :P Ce-i mama cu moda asta de a face poze cu boticu' tzuguiat?? :blink: Ce e in capu' vostru cand tzuguiatzi boticu' pentru poza? Te simti mai shecsi asa? :) :hug:

 

 

hai lasa prostiile ca nu isi "tzuguie" nimeni buzele...daca nu stii sa interpretezi poza..treaba ta "scumpule" :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 387
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ShcuNpo, sa mor ieo de nu cautz sa ajungi pe site-ul ala!! :P Ce-i mama cu moda asta de a face poze cu boticu' tzuguiat?? :blink: Ce e in capu' vostru cand tzuguiatzi boticu' pentru poza? Te simti mai shecsi asa? :) :hug:

 

 

JJ-ule, ai imbatranit taica...ziceai ceva de site-ul ala renumit, n-ai vazut ca si acolo e aceiasi moda cu ratul la vedere. :moto:

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai lasa prostiile ca nu isi "tzuguie" nimeni buzele...daca nu stii sa interpretezi poza..treaba ta "scumpule" :)

:P Mdeah.. nu stiu sa interpretez poza, ti-am spus deja ca sunt departe de a fi perfect.. :blink:

 

Ia, incearca trucul asta cu poxele proprii:

 

5k2io8.jpg29mwz1gjpg.gifParis-Hilton-same-face.gif

 

 

 

 

..crezi ca poti ajunge la un rezultat apropiat de asta?? ayk09g.jpg

 

 

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Mdeah.. nu stiu sa interpretez poza, ti-am spus deja ca sunt departe de a fi perfect.. :P

 

Ia, incearca trucul asta cu poxele proprii:

 

5k2io8.jpg29mwz1gjpg.gifParis-Hilton-same-face.gif

 

 

 

 

..crezi ca poti ajunge la un rezultat apropiat de asta?? ayk09g.jpg

 

 

:blink:

 

doar daca ma inveti tu :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar daca ma inveti tu :P

Partea cu photoshopu' e simpla, insa nu cred ca m-ar tzine pipota sa ma uit la poze d'astea inca 10-15 minute.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) hai ca deja intreci masura

Fac eforturi serioase sa nu o depasesc, crede-ma!

 

Continuarea in episodul urmator, ca vaz'ca am ramas doar noi, si nu vreau sa-ti patez imaginea de fata cuminte.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da asa e :) . lasa caterincile mai bine :blink:....

 

Din nou, mi-e teama ca ai gresit adresa. Acesta este un forum de motociclisti adevarati, nu de caterinca. Te rog sa iti reviziuiesti atitudinea. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din nou, mi-e teama ca ai gresit adresa. Acesta este un forum de motociclisti adevarati, nu de caterinca. Te rog sa iti reviziuiesti atitudinea. :P

 

 

Este pur si simplu un alt topic care face cinste acestui forum ... (ca sa-l citez pe Viktor Poanta) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai Dodolino, arată-te naturală, fără niciun make-up :blink:

Dacă o faci tu, promit să-mi arăt Âşi eu pistruii. :)

Deci, Biraid, arata pistruii de pe piept. Pe toti :P

Mesaj completat

Ce-i mama cu moda asta de a face poze cu boticu' tzuguiat?? Ce e in capu' vostru cand tzuguiatzi boticu' pentru poza? Te simti mai shecsi asa?

Nu e intentionat, asa a ramas tuguiat. Permanent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum multumes tuturor pentru sfaturile constructive

 

Pot sa mai viu cu unu? Pune citate in engleza in semnatura abia dupa ce ai inteles limba sau macar ai pe cineva de incredere care a inteles-o si ti-a confirmat ca e corect.

 

iar vreti poze? .nuuu mai gata..pe ziua de azi ..poate ne`om vedea odata pe traseu

 

Oh you cannot be for real.... :P

 

hai lasa prostiile ca nu isi "tzuguie" nimeni buzele...daca nu stii sa interpretezi poza..treaba ta "scumpule"

 

 

Am promis, am promis. :blink:

Îmi pare rău, dar eu n-am poze cu botic.

 

Uite vezi? Nu stiai cum sa ne faci sa vizitam frumoasa cetate.

 

:) hai ca deja intreci masura

 

Crede-ma pe cuvant ca inca nu a intrecut nimeni masura. Chiar daca material a fost Slava Domnului.

 

Nici nu le cunosti potentialul.

 

Concluzia o luam dintr=un banc. Barbatii e porci... da' nici femeile nu-i oameni. Zau asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ShcuNpo, sa mor ieo de nu cautz sa ajungi pe site-ul ala!! :P Ce-i mama cu moda asta de a face poze cu boticu' tzuguiat?? :blink: Ce e in capu' vostru cand tzuguiatzi boticu' pentru poza? Te simti mai shecsi asa? :) :hug:

Ie date dreaq Âşi neloate fromozețzile hastea...nuj' cum de au ramas neciordeles... :moto:

Editat de DKWraith2Anen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ai tu in poza aia nu e deloc "putin".. Si fii sigura ca, atata vreme cat ai pus O poza cu tine "putin aranjata", nimeni n-o sa creada ca la biserica te duci altfel.. :moto: Poti sa fii cea mai naturala si cea mai frumoasa din orasul acesta, daca Bad Pitzi pune ochii pe poxa aia iti cara cateva glumite pe spinare.. Nu am zis ca esti pitzi si cand dormi. Ci doar ca poza aia ridica niste (nu, nu d'alea!!) d'astea: ???????

 

Si singur nu's, crede-ma.. roiesc fomeile in juru' meu ca mushtele la un mirositor proaspat.. :P

 

Sper ca nu te superi, cum sper ca nu s-a suparat nici JJulius.. Parafrazand, pot spune ca stiu ca nu's nici pe departe perfect, da' cand ma uit in jur, prind curaj.. :blink: :)

@Just_Jhon Daca tu crezi ca eu ii dau nota 10 lui JJulius gratuit, te inseli. Din pacate fata are ce arata. Are picior frumos, o figura draguta, abdomen plat, par frumos, ochii nu mai zic...sani de bun simt, solduri superb arcuite. Cred ca are si o inaltime potrivita, nu pare un cal, dar pare a nu fi nici o piticanie. Nu e fardata strident si nu are nici o pozitie de vampa in poze. Daca fata asta are bun simt si este o tipa serioasa, responsabila, mi-ar fi placut sa o fi cunoscut acum multi ani in urma. Daca as dori sa calc pe langa... asa un iepuras mi-as dori, pentru ca merita sa imparti cortul cu asa o fata frumoasa. In alta ordine de idei, eu care te cunosc cat de cat, nu mi-as permite sa zic ca ai pupat-o in c-ur daca i-ai dat un 10 din toata inima. De ce ? Pentru ca ne cunoastem si mi-ar fi jena... As afirma ca nu ai dreptate...si ti-as cere sa dezvolti de ce i-ai dat o asemenea nota. Nu pot decat sa iti arat un deget pe obraz, dar nu iti port pica, chiar imi esti simpatic, ai dovedit cu alte ocazii bun simt si echilibru. Spui ca roiesc femeile in jurul tau. Asa o fi... dar daca esti un tip curajos si cu siguranta esti, pune si tu o poza, sa vada fetele cu ce gen de mascul au de a face. Curaj !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Just_Jhon ... dar daca esti un tip curajos si cu siguranta esti, pune si tu o poza, sa vada fetele cu ce gen de mascul au de a face. Curaj !

@ JJ, pune bre, poza cu cadina! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nea Nelu, n-as avea obraz daca m-as apuca sa ii expun minusurile, nu pentru afirmatiile de mai sus..

Spui ca roiesc femeile in jurul tau. Asa o fi... dar daca esti un tip curajos si cu siguranta esti, pune si tu o poza, sa vada fetele cu ce gen de mascul au de a face. Curaj !

Nu eu sunt in discutie aici, dar o sa pun o poza, pentru ca mi-e paralel de comentariile negative pe care le voi primi.. :)

@ JJ, pune bre, poza cu cadina! :blink:

Your wish is granted! :P

 

post-16760-1273408643_thumb.jpgpost-16760-1273408955_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa nu te trezesti cu baietii ca iti darama usa, bre.... =))

Imi pare rau despre si anume ei, da' mie-mi plac femeile.. :P ca-re e-ste.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...