Sari la conținut

Tatuaje


sacal
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 645
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, da... la Jacku'... pe asta ultimul l-am admirat foarte tare... daca eram medic, sigur il aveam pe mine :)

 

Si eu urmeaza sa-l vizitez in iarna.. am de terminat toata mana, cu "ERICA" element central... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ha! la Jack... :D

 

am si eu unul facut la el

 

 

 

mai urmeaza sa trec pe la el in iarna asta :D

Si eu am 3 tatuaje facute de Jack, dar au mai bine de 12 ani... Cu masina improvizata, in ciuda vechimii, tot bine arata. O sa-l vizitez si eu cat de curand, sa-mi umplu spatiile ramase libere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unul dintre cele 3.

/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=851758

 

Fara suparare, tie iti place ce-a iesit? :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara suparare, tie iti place ce-a iesit? :peace:

 

Pai, dap. Probabil ca nu stii "povestea" din spatele sau. Este din niste benzi desenate, iar schita a fost facuta manual, exact ca in benzile desenate de fapt. Asta daca te referi la faptul ca formele sunt imperfecte. Daca te referi la culori, sau altceva, explica-mi.

 

PS: In realitate arata mult mai ok, poza a fost facuta cu blit, era destul de proaspat, etc. Eu nu il vad decat in oglinda, dar cei care au vazut poza si apoi tatuajul mi-au spus ca arata mult mai bine in realitate. M-au mintit? :yikes: :eek: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, dap. Probabil ca nu stii "povestea" din spatele sau. Este din niste benzi desenate, iar schita a fost facuta manual, exact ca in benzile desenate de fapt. Asta daca te referi la faptul ca formele sunt imperfecte. Daca te referi la culori, sau altceva, explica-mi.

 

Mi-am imaginat ca e vorba de benzi desenate, poate intr-un viitor vei gasi pe cineva sa ti le bata mai aprope de Full HD. ;)

PS: ...cei care au vazut poza si apoi tatuajul mi-au spus ca arata mult mai bine in realitate. M-au mintit? :yikes: :eek: :laugh:

 

Daca tie iti place.. mai conteaza parerea altora??!

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am imaginat ca e vorba de benzi desenate, poate intr-un viitor vei gasi pe cineva sa ti le bata mai aprope de Full HD. ;)

 

 

Daca tie iti place.. mai conteaza parerea altora??!

 

Mie imi place. Oricum, in timp va trebui sa il duc la "aranjat", ca or sa se mai duca din culori, etc.

 

Si da, cum a spus cineva mai sus e Vinnie din motomartieni, sau "Biker Mice from Mars" (titlul original). Se dadeau pe Tele 7 ABC acum ... muuuult timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...