Sari la conținut

XT 1200 Z Super Tenere


bogdan_harea
 Share

Postări Recomandate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

.

 

scoala bmw cu vstrom se'nvata.

Ca doar nu o sa tavaleasca o bijuterie moto pe jos ca sa invete tirtanu sa mearga.... Din cate stiu marca Suzuki este pe ultimul loc in clasamentul moto japoneze Honda fiind pe primul Daca ierarhia este alta informeaza ma.

 

Nu e toti acadimicieni si nu toti reparam abeiesuri de bmweu. Ne mai jucam in garaj, cacopii, ca iarna-i lunga.

Apropo, Yamaha are ABS ? Exprimarea te prinde de minune.Iti inteleg nostalgia ceausista.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba, da pe asta nu il banazea nimeni. e mai rau ca o musca, se vara prin toate gaurile. :D si-a tatuat elicea bicolora pe tuturel si altceva nu mai vede. am mai intalnit eu unu dasta de avea un 1150 din 92 cu 10000 km si era cea mai bunadintre toate.. o fi tot ala? :crack: era un.....

Editat de bozoro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba, da pe asta nu il banazea nimeni. e mai rau ca o musca, se vara prin toate gaurile. :D si-a tatuat elicea bicolora pe tuturel si altceva nu mai vede. am mai intalnit eu unu dasta de avea un 1150 din 92 cu 10000 km si era cea mai bunadintre toate.. o fi tot ala? :crack: era un.....

pana la urma e un forum public, banarea nu cred ca e o solutie. ar trebui mai multa moderatie din partea tuturor.

vezi si postul de mai sus cu clipul ala.

nu pot zice despre vstrom ca e un motor rau, dar de ex, pe mine nu ma avantajeaza. sunt inalt, greu, merg in ture lungi cu sotia si bagaje dupa mine. ma indoiesc ca vstromul de 650 ar face fata. si cel de 1000 nu are abs. dar nu pot spune ca e un motor rau. sunt atatia oameni multumiti de el.

nu inteleg insa mancarimea asta, invidia si rautatea de pe forumul asta. toti arunca cu rahat in toate partile, fiecare are cel mai bun motor.

parca n-am fi toti motociclisti, parca n-am imparti aceeasi pasiune. de ce trebuie sa fie un motor CEL MAI BUN?

de cand am motor mi-am facut o groaza de prieteni in toata tara si n-am tinut cont ce motor calareste fiecare.

e trist ce fac unii oameni pe forumul asta, dar asa se vede cel mai bine calitatea omului.

spor la postat in continuare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma e un forum public, banarea nu cred ca e o solutie. ar trebui mai multa moderatie din partea tuturor.

vezi si postul de mai sus cu clipul ala.

nu pot zice despre vstrom ca e un motor rau, dar de ex, pe mine nu ma avantajeaza. sunt inalt, greu, merg in ture lungi cu sotia si bagaje dupa mine. ma indoiesc ca vstromul de 650 ar face fata. si cel de 1000 nu are abs. dar nu pot spune ca e un motor rau. sunt atatia oameni multumiti de el.

nu inteleg insa mancarimea asta, invidia si rautatea de pe forumul asta. toti arunca cu rahat in toate partile, fiecare are cel mai bun motor.

parca n-am fi toti motociclisti, parca n-am imparti aceeasi pasiune. de ce trebuie sa fie un motor CEL MAI BUN?

de cand am motor mi-am facut o groaza de prieteni in toata tara si n-am tinut cont ce motor calareste fiecare.

e trist ce fac unii oameni pe forumul asta, dar asa se vede cel mai bine calitatea omului.

spor la postat in continuare!

Stai calm domnule :) ca tu ai orizontul mai larg :P Raspunsul meu era pentru domnul care conduce o "bijuterie" si restul sunt gunoaie iat ceilalti care-si iau japoneze, italience americane, o fac pentru ca sunt prosti sau prea saraci sa-si cumpere altceva nu pentru ca-si doresc altceva ;)

tot niste fiare sunt chiar daca unii se inchina la ele

Editat de florin.radu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..e de ajuns sa cititi topicul asta cu un pic de atentie si fara subiectivism de dimbovitza ..

si va dati seama ca exact initiatorul lui se umfla n pene pe n spe pagini

ca a lui e cea mai lunga si groasa ..

 

asta il face autoridicol

.. ontopic unii din noi il trag de mineca .. da individu o tine cu orgoliul lui de paispe mii de euroi .. pe pispe mii de pagini

 

motorrad uber alles!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai grija, poate citeste cine stiu eu si mananci mancarea sleita.

 

 

Trebuie sa schimb placutele de frana pe spate. Pana acum am folosit originale doua seturi in 57000 km, dar mi s-a parut ca tocesc cam mult discurile. Am luat Brembo rosii singurele disponibile la ei pt XT1200Z. A folosit cineva genul asta de placute? Ceva impresii pt ca sunt sinterizate, au aspect metalic, ceva gen alama, cupru si par tari. Cum suporta discul de frana frecarea cu ele?

 

Asa arata.

post-8769-0-57226600-1380124963_thumb.jpg

Editat de bogdan_harea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Data viitoare ia EBC-uri si ai sa fii extraordinar de incantat, sunt niste placute mai moi, dar ai o frana extraordinara cu ele, eu am incercat Ferodo, SbS, Brembo, GoldFren, CarboneLorraine si nici unele nu m-au incantat cum o fac EBC-urile..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...