Sari la conținut

26.07.2006 - Oradea - Atentie La Cai


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

#Imi permit sa dau un up acestui thread#

 

27. 07 .2006 - 27. 07. 2007

 

 

R.I.P :) Alina :cheers:

 

 

In Memoriam.

[+] www.gherghel-alina.piczo.com [+]

 

 

 

 

 

 

 

http://bh.politiaromana.ro/index.php?id=57...2006&day=27

 

http://www.bihon.ro/engine.aspx/page/artic...jurnal_bihorean

 

 

Am fost un apropiat al Alinei si am sa anunt finalizarea anchetei cand va fi timpul .

 

 

Dumnezeu sa o ierte .

 

 

 

Numai bine si daca e sa fie 2 roti , una sa muste asfalt!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 66
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

#Imi permit sa dau un up acestui thread#

 

27. 07 .2006 - 27. 07. 2007

 

 

R.I.P :) Alina :cheers:

 

 

In Memoriam.

[+] www.gherghel-alina.piczo.com [+]

http://bh.politiaromana.ro/index.php?id=57...2006&day=27

 

http://www.bihon.ro/engine.aspx/page/artic...jurnal_bihorean

Am fost un apropiat al Alinei si am sa anunt finalizarea anchetei cand va fi timpul .

Dumnezeu sa o ierte .

Numai bine si daca e sa fie 2 roti , una sa muste asfalt!

 

 

 

Doamne , ce fata frumoasa!! Pacat, mare pacat! Cand o astepta viata ...... Dumnezeu sa o ierte!

Condoleane familiei si prietenilor!! mi-au dat lacrimile...... Sa nu o uitati!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar: :) :blink: R.I.P. pt pasagera ,iar lui Feri insanatorire grabnica ,si ma ales putere sa faca fata durerii psihice,care poate nu va trece niciodata....mereu in sufletul lui va gandii ca el e vinovat de moartea fetii si nicidecum ,cum in fapt este acel dobitoc ,care a scapat animalul pe drum...Feri,fi tare !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi are loc ceremonia de un an de la funerarii , Dumnezeu sa o ierte !

 

Nu il cunosc pe Fery, dar o stiam f bine pe Alina(16 ani singura la parinti) , imi era f apropiata .

Bineinteles ca toata lumea ii vrea capul acum riderului cat despre mine , eu admit orice , poate au fost cai , poate nu , drumul e un drum drept unde s-a intamplat , poate i-a dat cam mult gaz , poate a vrut sa faca ceva miscare dar ceea ce vreau sa stie toata lumea care citeste topic-uri de la sectiunea Accidente e ca de multe ori pasagera din spate are "pintenii" ca sa o zic asa , adica noi barbatii simtim nevoia sa impresionam (unii dintre noi) dar cand o faceti ganditi-va ....ca asemenea accidente se pot repeta .

 

Cat despre Fery ma abtin , poate unii il cunoasteti personal(poate sunt zvonuri ) dar stiu persoana care a fost cu el in masina dupa si mergea cu geamurile lasate si muzica ....in proaspat dupa accident .

 

Ca o fi asa sau nu ....nimeni nu mai ne aduce persoanele dragi inapoi .

 

Cu toate ca un motor mi-a luat o fiinta f draga eu le respect pentru ca stiu ca ii placeau mult si stiu ca daca tu le respecti si ele te respecta .

 

Numai bine tuturor si asfalt uscat .

 

 

@ http://79.119.64.76 @

Editat de seraph
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar:

 

Nu inteleg.. or fi asa costisitoare niste garduri pe marginea cararilor?

 

 

pentru ca s-ar fura imediat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca rider-ul era vre-un pusti de 18 ani se putea vorbi de teribilism si ca ar fi vrut sa o impresioneze pe alina. Insa e vb de un tip cerebral de 35 de ani, care sunt convins ca era constient de puterea motorului pe care o cotroleaza, si in mod cert nu ar fi pus in pericol si viata prietenei lui daca ar fi vrut sa faca cva deosebit la momentul respectiv. SPun asta din propria experienta, eu cand vreau sa merg mai urat, o fac pe barba mea niciodata cu cineva in spate. Rider-ul nu are nici o vina, nu cred ca i-a fost si ca inca ii este usor sa treaca peste asta. nici unul dintre noi nu cred ca vrea sa mearga pe strada si cand vede vre-un motor sa isi aduca aminte brusc ce amintiri ii aduc motoarele. Condoleante familiei si apropiatilor!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...
#Imi permit sa dau un up acestui thread#

 

27. 07 .2006 - 27. 07. 2007

 

 

R.I.P :disappointed: Alina :blbl:

 

 

In Memoriam.

[+] www.gherghel-alina.piczo.com [+]

 

 

 

 

 

 

 

http://bh.politiaromana.ro/index.php?id=57...2006&day=27

 

http://www.bihon.ro/engine.aspx/page/artic...jurnal_bihorean

 

 

Am fost un apropiat al Alinei si am sa anunt finalizarea anchetei cand va fi timpul .

 

 

Dumnezeu sa o ierte .

 

 

 

27. 07 .2006 - 27. 07. 2008

 

 

R.I.P :) Alina :-L

 

Azi se implinesc 2 ani de cand am pierdut o fiinta draga mie (si nu numai).

 

Dumnezeu sa te aibe in paza , ingeras.Nu te-am uitat .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca sintem socati de acest accident ingrozitor,dar cit de putine cuvinte despre niste animale nevinovate care mor,de multe ori in chinuri groaznice din aceiasi cauza, adica a gindirii subperiferice ,specifica multor locuitori ai acestei tari. Atitidinea fata de animale este si ea o masura a civilizatiei.Nu are rost continuare discutiei....Sfatuiesc pe oricine poate sa paraseasca romania...macar sa aiba ocazia sa compare ..si dupa sa se gindeasca daca mai vrea sa stea pe aici....

 

De ce sa mergem sa traim printre straini si sa nu incercam sa schimbam ceva? Cei care sunt buni pleaca, cei care raman se resemneaza si-si plang de mila. Noi suntem de vina in mare parte pentru tot ce se intampla pentru ca nimic nu poate fi mai puternic decat un glas comun. Sa nu uitam ca dea lungul istoriei atunci cand oamenii si-au dorit o schimbare au reusit impreuna.

 

Pacat de fata asta frumoasa care avea toata viata inainte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte trist!Pacat de fata! :) :-L

 

:disappointed:

 

Nu inteleg.. or fi asa costisitoare niste garduri pe marginea cararilor?

 

Nu stiu cat de costisitoare o fi investitia, dar la cat s-a furat din tara asta de la Revolutie si pana acum, sigur nu s-ar simti la buget daca ar ingradi toate drumurile nationale si europene cu plasa de sarma inalta de 2 m.S-a incercat pe A1 mai acum ceva timp ... rezultatul...au furat plasa!Si nu cred ca doar tiganii au facut asta... :blbl:

 

Atentie la drumurile pe care au trecut animale(vaci, cai, samd): Pe balega se aluneca, nu-i de gluma!E la fel de periculoasa ca uleiul...

Editat de PNL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pfffffff RIP pentru pasagera si insanatosire grabnica riderului!!!!aveti mare grija pe E60 ca e plin de animale,am fost ieri in Baia Mare dupa un motor si am trecut pe E60,e plin de animale lasate singure si chiar cu stapani care merg la fel ca si ele pe mijlocul soselei si nu schiteaza nici un gest ca ar vrea sa se dea la o parte!!!!!!!!!!multa bafta si aveti mare grija!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar nu observa nimeni ca-s 2 ani de la accident?

 

rider-ul cred ca e bine-sanatos acuma...

 

avea cineva o idee buna referitoare la inchiderea topicurilor la 1-2 luni dupa ce nu mai sunt de acutalitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar nu observa nimeni ca-s 2 ani de la accident?

 

Tu chiar nu observi ca unii observa ca topicul e mai vechi?

 

Ce-am postat eu este de ACTUALITATE.

 

Seraph chiar a precizat ca se implinesc doi ani de la accident.In afara de un user(fan333) care nu a sesizat, restul toti am postat in cunostinta de cauza.

Editat de PNL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...