Sari la conținut

26.07.2006 - Oradea - Atentie La Cai


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 66
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Imi pare rau de fata si baiat, da de cand am vazut un magarus lovit de o masina ... era saracu cu burta crapata si matele intinse pe drum dar nu era inca mort si se chinuia groaznic. Imbecilii aia de tarani urlau ca nu mai au caruta si nici nu le pasa de bietul animal. Sincer imi pare rau si de bietii cai care au fost facuti praf. Singurii care trebuie trasi la raspundere sunt taranii aia cretini ... da se pare ca pentru unii e deja prea tarziu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atentie si la cirezile de vaci! am patit-o in drumul Targoviste spre Bucuresti, pe la ora 17. sunt lasate sa traverseze drumul, care mai e si national, nesupravegheate.

dumnezeu s-o odihneasca si sanatate motociclistului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca sintem socati de acest accident ingrozitor,dar cit de putine cuvinte despre niste animale nevinovate care mor,de multe ori in chinuri groaznice din aceiasi cauza, adica a gindirii subperiferice ,specifica multor locuitori ai acestei tari. Atitidinea fata de animale este si ea o masura a civilizatiei.Nu are rost continuare discutiei....Sfatuiesc pe oricine poate sa paraseasca romania...macar sa aiba ocazia sa compare ..si dupa sa se gindeasca daca mai vrea sa stea pe aici....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-i ia dracul pe astia care desi au puterea sa dea legi stau cu mana in san si se uita cala spectacol. :cheers: :D :burnout: :burnout: :crack:

Ar trebui sa fie inchisi pe viata pentru atac la siguranta nationala. Nenorocitii dracului ce-si vad doar interesele proprii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Romania, Romania, Ole Ole Ole! Jos cu ea frate...Anarhie este mai mult si astia se cred deja cu un picior in (m)ue.

 

nu mai dati atata (m)ue la ue pt ca acolo nu mori infipt intr-un cal, nu caini, capre, vaci, oi, nu intors pe linie continua, nu taiat fata, nu canale deschise, cratere, nu dau masinile peste tine premeditat, etc. si cel mai important motociclistii nu sunt considerati un "real pericol public", ci sunt respectati cel putin la fel ca orice participant la trafic

probabil peste 10-50 ani o sa se circule si aici pe motocicleta NORMAL

 

"Jos cu Romania, m(ue) la ue", vad ca esti indecis tare?!

 

:cheers: :D fetei si insanatosire grabnica motociclistului

Editat de roa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cuvintele sunt de prisos..

s'o odihneasca D-zeu pe Alina, iar Feri sa se refaca fara sechele fizice. ca psihice.. nu cred sa ramai 100% intreg cand omul pe care il iubesti dispare iar tu supravietuiesti.

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

 

eu ma gandesc ce se va intampla cand o sa intram in UE....or sa vina o gramada de motociclisti din toata Europa pe la noi...oare cum vor reactiona la carutze, caini, cai, gaini, vaci, oi..etc etc..... cluburile moto din romania ar trebui sa faca ceva in sensul asta.....colaborare cu politzia rutiera..cu primariile, sau cu cluburile moto din UE

 

R.I.P :D :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

eu ma gandesc ce se va intampla cand o sa intram in UE....or sa vina o gramada de motociclisti din toata Europa pe la noi...oare cum vor reactiona la carutze, caini, cai, gaini, vaci, oi..etc etc.....

 

 

week-endul acesta am vazut si auzit cateva sute de motociclete pe un singur drum normal, de munte, in franta; fara nici o intrunire moto sau altceva, pur si simplu 2 zile obisnuite;

sunt convins ca si in ro, cu cat vom fi mai multi, cu atat se vor lua mai multe masuri bune; din pacate pana atunci mult sange va mai curge :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am aflat azi din intamplare. Recunosc ca nu am mai vizitat asa des forumul. Deh, serviciul asta. Iar azi dimineata m-a intrebat un coleg daca o cunosc pe Alina si mi-a dat link-ul de mai sus. Si eu am fost pasagera, dar m-a ferit Dumnezeu de accidente.

 

R.I.P., Alina, si sa stii ca ai lasat un gol in sufletele celor dragi care, din cate vedem noi, cu greu mai poate fi umplut !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...