Sari la conținut

Giurgiu-hayabusa


DLI
 Share

Postări Recomandate

Acu am primit telefon,de la prietenul meu Dan,care este la Giurgiu.

" Hai sa-ti dau o veste proasta,un tip cu Hayabusa ,a murit acu o ora! Un camion i-a taiat fata,era pe portiunea de drum intre Giurgiu-Bucuresti."

Din cate am inteles,nu este vorba de Teo(prietenul lui Dan),care are de mai mult timp Busa,ci un tip care a luat-o doar de 2-3 saptamani.

 

Imi pare rau ca va dau astfel de vesti si incomplete.Fie-i tarana usoara!

:ok: DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA IN PACE! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 165
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

R.I.P.

 

Mi-a zis nuka ca e vb de un baiat Iulică...baiatu avea carnetul de 3 saptamani si busa era primul lui motor..:ok:

Editat de tau_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu am primit telefon,de la prietenul meu Dan,care este la Giurgiu.

" Hai sa-ti dau o veste proasta,un tip cu Hayabusa ,a murit acu o ora! Un camion i-a taiat fata,era pe portiunea de drum intre Giurgiu-Bucuresti."

Din cate am inteles,nu este vorba de Teo(prietenul lui Dan),care are de mai mult timp Busa,ci un tip care a luat-o doar de 2-3 saptamani.

 

Imi pare rau ca va dau astfel de vesti si incomplete.Fie-i tarana usoara!

:ok: DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA IN PACE! :hug:

il stiam pe tip.il chema iulian si era incepator.nu este vorba de teo,dar are si el motorul avariat dupa o cazatura usoara acum o sapt.Cum mai aflu ceva despre accident o sa postez

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iulian venea de la bucuresti si avea pasager pe care il luase la o tura din satul din apropiere si fara casca.

60 de metri de frana masurata,bordul motocicletei a ramas infipt in coltul din spate al camionului in care au intrat.iulian a decedat pe loc iar pasagerul a fost transportat de urgenta la spital la bucuresti avand sanse mari de supravietuire.motorul nu avea mai mult de 3 sapt si 2000 km efecuati

 

era un albastru inchis k6

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P, dar acum cateva zile am fost cu un bun prieten la Giurgiu.nu vreau sa fiu carcotas dar......Cine are urechi sa asculte si ochi sa vada invata cate ceva si asa mai spune in stanga si dreapta printre cei care vor sa devina motociclisti ce trebuie sa faca,ce echipament sa aibe si nu in ultimul rand ce si de ce motor sa-si cumpere.

Sa-i fie tarana usoara si condoleante familiei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice motocicleta poate merge si cu viteza mica...depinde numai de cel care o conduce.Viata e scurta si asa.Pacat de el.

RIP

Oare.Nu-mi spune mie ca daca esti incepator si-ti iei o vitezana mai nervoasa,si prinzi un drum mai drept nu-ti vine sa tragi acceleratia mai tare un pic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP

joi am fost in giurgiu si era unu cu o busa care dadea ture prin oras , nu shtiu daca e vb de aceas persoana . nasol k nu la invatzat nimeni sa nu isi ia asa motor fiind incepator

exact de acela e vorba.eu eram cel cu zzr-ul albastru ne plimbam impreuna.Ati fost la terasa la suc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vor gasi o gramada care sa spuna ca nu conteaza ca esti incepator cu hayabusa, ca daca esti cerebral, ca bla-bla. n-am auzit inca de nici un accident mortal cu zxr400. in schimb ploua cu morti pe r1. incepatori. dar culmea, nu conteaza ce motoreta iti iei ca incepator, pentru ca bla-bla-bla, nu-i asa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...