Sari la conținut

Targu Mures. Vitezana Rosie. Mortal.


Lt. Navarro
 Share

Postări Recomandate

Era din Tg Mures, avea 54 ani si intr-adevar era experimentat.De-o viata calarea motoarele.Nu merita sa i se intimple asta.Avea o inima de tinar si era un om cu pofta de viata.Dupa cum se vede se poate intimpla oricui...mare atentie.

Inmormintarea va avea loc duminica in Singeorgiu de Mures.

R.I.P. Nyonyo, prietenii din Biker's Brotherhood te pling si regreta ca ai plecat asa repede dintre noi. :baldy: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 67
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In primul rand condoleante familiei si prietenilor. :baldy: :cheers:

 

Am discutat cu cineva care a fost prezent la fata locului imediat dupa producerea nenorocirii. Am facut o schita pentru a prezenta locul accidentului dar nu o pot incarca ( Upload failed. You are not permitted to upload a file with that file extension ) e facuta in paint.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, ati nebunit? Nyonyo ?? :crack: :crack: Sa-mi bag... L-am cunoscut, era diliu rau... in sensul bun, cel putin din prisma noastra... Ii ziceam candva ca daca o sa gafezeze odata, o sa fie definitiv. Imi pare rau, D-zeu sa-l odihneasca!!! :moto:

R.I.P. Nyonyo. :baldy: :cheers: :cheers: Putini si-au trait viata ca tine! :moto: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram inca copil in scoala generala cand ascultam grozaveniile facute de el pe doua roti.....acum 20 de ani..

Inca nu-mi vina sa cred ce i s-a intimplat. Im pare rau.

Odihneasca-se in pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand condoleante familiei si prietenilor. :baldy: :cheers:

 

Am discutat cu cineva care a fost prezent la fata locului imediat dupa producerea nenorocirii. Am facut o schita pentru a prezenta locul accidentului dar nu o pot incarca ( Upload failed. You are not permitted to upload a file with that file extension ) e facuta in paint.

 

Salveaz-o ca JPEG si apoi merge upload.

 

Save as ---- Jpeg :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci masina 1 este cea implicata in accident . 3 este locul unde era motocicleta dupa impact. Cea gri este tot masina 1 dupa impact. Era o dacie papuc , cabina dubla. Motocicleta a lovit portiera fata si cea spate . Motociclistul a ajuns sub masina . Imediat martorii au ridicat dacia pt a-l putea scoate de sub ea . Parerea mea este ca masina nr 1 nu s-a asigurat cand a schimbat banda ( probabil masina nr 2 ii facuse semn sa treaca ) motociclistul a venit din spate si a depasit prin portiunea dintre masina 2 si spatiul verde , altfel nu-mi pot explica pozitia daciei . Nu stiu politia la ce concluzie a ajuns . Insa la stiri prea s-a pus accentul pe viteza si mers pe o roata . Trebuie sa te asiguri si punct! Normal ca soferul l-a vazut doar in momentul impactului ... daca nu s-a asigurat.

 

RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca! :baldy: :cheers:

 

 

P.S. Duminica am fotografiat la Cluj un grup de mureseni printre care erau si vreo 5 R1.

 

Dupa doar patru zile, doua din ele si unul din riderii lor nu mai sunt. Ingrozitor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...