Sari la conținut

Care sunt cele mai bune manuale de reparatie si intretinere  

178 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

nush daca ma puteti ajuta cu un manual mai complex la honda cbr f2 .tot ce am gasit este "manual honda cbr f2 91-94" dar in el nu prea da detalii.

Mesaj completat

ma puteti ajuta cu un manual mai complex la honda cbr f2 .tot ce am gasit este "manual honda cbr f2 91-94" dar in el nu prea da detalii.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Are cineva un manual de service ptr o yamaha r1 2004-2006?

ma intereseaza in special schema electrica pentru varianta europeana,cu imobilizator,pentru ca nu gasesc decat manualul ptr modelul US sau Japan,fara imobilizator.

Multumesc mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare!Ma poate ajuta cineva cu un owner's manual(engleza) pentru Triumph Tiger 885 92-99?Caut de cateva ore bune,am gasit doar cel de 99-00.

Multam anticipat!

 

Salutare!Ma poate ajuta cineva cu un owner's manual(engleza) pentru Triumph Tiger 885 92-99?Caut de cateva ore bune,am gasit doar cel de 99-00.

Multam anticipat!

Nevermind,l-am cumparat de pe ebay :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

rasfoind paginile internetului nu am gasit un manual pt kawasaki zzr 1000 r din 88 .e un model rar in romania .va rog dati-mi o mana de ajutor .trebuie sa-i montez distributia .nu am demontat eu asa ca sunt cam in ceata cum o pun la loc .multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Oarecum offtopic, caut un manual de reparatie si/sau intretinere pt un ford mondeo mk2 din 97. pdf mi-ar place, ca clymer sau heynes am vazut si eu pe bani pe net :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

In sfarsit am strans destui bani cat sa imi pun motocicleta pe roti si dupa o lunga perioada de abstinenta pot sa ies cu motocicleta... doar ca ultimul hop se prezinta sub forma unui manual de reparatie la motocicleta, trebuie asamblata si "e grele"

 

Deci, are cineva idee unde as putea sa gasesc un manual pentru Yamaha WR 250 Z din '95?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...