Sari la conținut

vipu
 Share

Postări Recomandate

 

Poate sa repare cineva carena asta? Are doua bucati rupte de tot (acum sunt prinse cu niste cleme, care eventual pot ramane acolo pentru o fixare mai buna) . Si deasemenea sa retuseze doar zona respectiva cu vopsea. Nu am pretentii deosebite.

...Si un pret informativ va rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

attachicon.gifPicture 054.jpgattachicon.gifPicture 055.jpgattachicon.gifPicture 056.jpgattachicon.gifPicture 057.jpgattachicon.gifPicture 053.jpg

Poate sa repare cineva carena asta? Are doua bucati rupte de tot (acum sunt prinse cu niste cleme, care eventual pot ramane acolo pentru o fixare mai buna) . Si deasemenea sa retuseze doar zona respectiva cu vopsea. Nu am pretentii deosebite.

...Si un pret informativ va rog.

salut. se poate repara si intarii . 0727072218

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

caut un mecanic / service bun si SERIOS pentru moped-uri si scutere... puteti recomanda pe cineva?

Sany moto de pe Albinii. Mi s-a parut de treaba, parolist si serios.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

un numar de telefon se poate?

0741525901;0728753575

 

Need help! Are careva un capac de la reglaj tacheti de dominator? Sau ceva similar? Diametru filet 40mm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ,stie cineva cat este inmatricularea provizorie ( numar rosu) la o motocicleta, se declara la finate sau nu se declara ??

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aprox 80 lei...io nu am declarat-o inca.Cred ca dupa RAR si nr finale tre' declarata.

Atentie,

Trebuie declarata la finante in 30 zile de la data contractului de vanzare cumparare. Ciar daca are nr provizorii, trebuie facuta fisa de inmatriculare si declarata. Mie la primarie(taxe si imp) mi-a cerut contractul, si actele motorului traduse daca e cumparat de afara.

Daca nu il declari in 30 zile este o amenda de 35 ron.(nimic altceva) si oricum calculeaza impozitul de la data contractului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Vreau sa ii fac o operatie estetica majora la babutza mea (intruder vs800) si as avea nevoie de un mecanic/atelier ca lumea in cluj.

Vreau sa ii schimb tot ce e de schimbat, consumabile si nu numai, vopsit... etc.

 

Cunoasteti pe cineva care sa se bage la asa un job de amploare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ,

 

Am o problema cu niste carburatoare la un Blackbird.....

Avem prin CJ un service cu un meserias care se pricepe bine la carburatoare ?

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ,

 

Am o problema cu niste carburatoare la un Blackbird.....

Avem prin CJ un service cu un meserias care se pricepe bine la carburatoare ?

 

Multumesc.

Fara dubii la SF Moto: 0745-436144

Am vazut minuni facute de baietii de acolo cu niste carburatoare ce pareau compromise...

Plus ca au documentatie, sincronizatoare analogice sau digitale, tot ce trebuie.

Recomand ca un client multumit ce sunt.

Hai norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi pe la ei. Sper sa dam de cap problemei.

 

Multumesc pentru pont.

 

 

Fara dubii la SF Moto: 0745-436144

Am vazut minuni facute de baietii de acolo cu niste carburatoare ce pareau compromise...

Plus ca au documentatie, sincronizatoare analogice sau digitale, tot ce trebuie.

Recomand ca un client multumit ce sunt.

Hai norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ajutati-ma va rog sa dau de cineva: Stiu doar ca il cheama Vlad (nu am retinut numele de familie sau nu am facut schimb de ele). Am fost intr-o tura pe Transalpina anul trecut si el era unul din participanti. Are un sv albastru (cel putin avea, ca am auzit ca a avut un accident anul trecut).

Numarul de telefon nu mai este activ si nu ii stiu numele de user, asa ca ma vad nevoit sa apelez la voi, sau poate vede chiar el :).

Atasez si o poza pt o identificare mai rapida.

 

Va multumesc si asfalt uscat ca deja incepe sezonul :peace:

 

also...cum naiba atasez poze pe siteul asta ca deja ma chinui de 20 de minute si nu pot sa atasez o amaratade poza X-(

Editat de dark1tdr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ajutati-ma va rog sa dau de cineva: Stiu doar ca il cheama Vlad (nu am retinut numele de familie sau nu am facut schimb de ele). Am fost intr-o tura pe Transalpina anul trecut si el era unul din participanti. Are un sv albastru (cel putin avea, ca am auzit ca a avut un accident anul trecut).

Numarul de telefon nu mai este activ si nu ii stiu numele de user, asa ca ma vad nevoit sa apelez la voi, sau poate vede chiar el .

Atasez si o poza pt o identificare mai rapida.

 

Va multumesc si asfalt uscat ca deja incepe sezonul

 

also...cum naiba atasez poze pe siteul asta ca deja ma chinui de 20 de minute si nu pot sa atasez o amaratade poza

 

Asa sper ca am reusit sa atasez si poza :)

 

Multumesc inca o data :peace:

post-67998-0-33136300-1393532277_thumb.jpg

Editat de dark1tdr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa sper ca am reusit sa atasez si poza :)

 

Multumesc inca o data :peace:

gasit, cu ajutorul lui

alpina_b1

multumesc mult :peace:

 

Cine a dat de sebi, spuneti-mi si mie va rog o adresa(stiu ca undeva pe Bucuresti dar mai exact) sau un numar de telefon. Am cautat pe forum dar nu am gasit. Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...