Sari la conținut

12


kao
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

De mult nu am mai gasit un topic asa de interesant ca asta... Si de mult nu am mai "vazut" un buhai asa de mare ca flacaul asta cu R6 fara ABS... Io am nasul cam mare si poate ca m-am intins cam mult, dar nu m-am putut abtine... Auzi la el...are ABS motorul pe care tocmai mi l-am luat??? :lol:

No ofence, but you are the biggest BUHAI ever... :diggin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De mult nu am mai gasit un topic asa de interesant ca asta... Si de mult nu am mai "vazut" un buhai asa de mare ca flacaul asta cu R6 fara ABS... Io am nasul cam mare si poate ca m-am intins cam mult, dar nu m-am putut abtine... Auzi la el...are ABS motorul pe care tocmai mi l-am luat??? :lol:

No ofence, but you are the biggest BUHAI ever... :diggin:

 

 

Sunt de acord cu tine. De mult nu am mai gasit un topic asa "BUN"

 

Pretene laso usor ca nu ai ABS si daca tragi tare de maneta de frana o pui in cap sau blochezi roata fata si esti gata.

 

Ride Safe

 

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/yamaha/yamaha_r6%2003.htm

 

Nu cred ca pune cineva ABS pe un supersport ca nu mai corespunde cu definitia!

Editat de tamas_daniell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: rade ciob de oala sparta?

 

 

Foarte tare, da a mai spus cineva mai sus ca Honda ar pune, nu te supara faci parte din categoria "exista Honda si ... motociclete" atunci se subintelege (vezi si la BMW R1000RR)

 

Hai Noroc la toata lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu inteleg cum poate cineva sa isi cumpere o motocicleta si sa nu se informeze despre ea,ce are si ce nu are :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era evident ca nu e baiat destept din moment ce a pus intrebarea asta.

Desteptilor...putea ca modelul sa aibe, iar la a lui sa nu ii functioneze. De ce trebuie sa fiti mereu ironici din nimic?Aaaaa si voi preferati sa riscati pierderea rotii fata ca sa aflati de ABS. Era de ajuns sugestia Google.Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desteptilor...putea ca modelul sa aibe, iar la a lui sa nu ii functioneze. De ce trebuie sa fiti mereu ironici din nimic?Aaaaa si voi preferati sa riscati pierderea rotii fata ca sa aflati de ABS. Era de ajuns sugestia Google.Bafta!

 

Auzi, clono sau prieten comun cu oligofrenul ce a initiat topicul. Doua vorbe am sa-ti spun....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vroiam asa sa stiu pt cunostinta mea dak am sau nu ABS la motor.......si nu imi rasp nimeni si am zis sa pun un titlu kre poate sare in ochii la cnv sa ma lamureasca si pe mn ;)

 

modelul tau de ier sais are abeies, dar nu la roata ci la discurile de ambreiaj - cica e mai ok sa fie acolo decat pe discurile de frana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...