Sari la conținut

Accident grav in zona Cotroceni B** GLW


AllyMcBeal
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 767
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Off... trista e viata asta de motociclist, azi esti, maine ii poti saluta pe toti de pe lumea cealalta. Nu l-am cunoscut, nu sunt motociclist inca, dar am citit topicul asta de ieri de cand l-am vazut post cu post si mi se rupe sufletul de bietul baiat.

 

Rest in peace! :rose: :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu-mi vine sa cred, cum spunea si Elena parca ieri se plangea de febra musculara de la role...

In momente d-astea imi vine sa ma las de 2 roti

Odihneste-te in pace Radule

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rose: :rose: azi aprinsesem o lumanare la cei vii pt tine si m-am rugat,inca am apelul tau in telefon...Odihneste-te in pace,Raducule,o sa-mi lipsesti prieten drag...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu-mi vine sa cred, cum spunea si Elena parca ieri se plangea de febra musculara de la role...

In momente d-astea imi vine sa ma las de 2 roti

Odihneste-te in pace Radule

 

 

Astea sunt si amintirile mele ,si cum ma tot suna sa rezolvam cu cauciucul ,ca mi-l taiasera unii intr-o noapte :(

 

Nu-mi vine sa cred ca nu mai este..:( :(

Raducule...Odihneste-te in pace ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adio prietene ! Dumnezeu sa te odihneasca !

 

Toti cei care l-au cunoscut, stiu ca iubea mersul pe doua roti atat de mult, incat nu odata si-a trimis sotia cu avionul pentru a putea merge cu motocicleta in concediu.

Acum, din vina excusiva a primariei si a politiei, cat si a nesimtirii unei soferite care cu siguranta ca nici macar nu-si da seama ca a gresit, a ramas doar o amintire.

 

Ramai cu bine Raducule !

Noi toti cei care te-am cunoscut, te vom lua cu noi in continuare in toate plimbarile pe care le vom face !

Editat de Musta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi nu il cunosc personal pe Radu, am urmarit acest topic de la inceput, post cu post, de la munca, de acasa, blocat in trafic cu speranta ca finele topicului va fi concretizat prin cateva randuri scrise chiar de Radu, de acasa langa familie, in care sa arate tuturor ca a scapat cu bine si sa ne povesteasca cu un usor iz umoristic toata aventura.

 

Acum nu pot decat sa privesc cu scarba cum, din cauza nepasarii si a inconstientei unor oameni ce nu gandesc cat rau pot face, iti poate fi luat totul intr-o clipa.

 

Nu pot decat sa-mi exprim condoleantele familiei.

 

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se poate!

 

Tot sprijinul prietenilor, familiei, colegilor si al tuturor celor de aici de pe forum nu a fost suficient se pare... A fost mult mai grav decat, eu unul, credeam.

 

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

 

Multa putere sotiei si familiei lui Radu!

 

 

 

E al doilea motociclist, de care stiu eu (sper sa nu fie mai multi), care moare din cauza unei femei care face niste manevre interzise la volan, sau(si) fara sa se asigure. Plus alte multe accidente provocate de ele. Nu sunt un misogin de fel, chiar respect femeia, dar se cam intrece limita si cred ca a venit timpul ca cineva sa plateasca, altfel nu se invata nimeni minte. M-am saturat sa stau cu morcovul, cand depasesc o masina condusa de o femeie, cu ochelari de soare (chiar daca e innorat) si care foloseste oglinzile masinii doar sa se admire.

 

HAI SA FACEM CEVA, altfel ne ducem unul cate unul, mult prea devreme.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O zi trista, viata inca unui motociclist/prieten/sot/tata/copil se stinge incet incet, post cu post, pe forum! Pana si cerul plange!

 

Aveti grija, daca nu de voi, macar de cei de langa voi!

 

Dumnezeu sa-l aibe in paza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...