Sari la conținut

Accident grav in zona Cotroceni B** GLW


AllyMcBeal
 Share

Postări Recomandate

Am mers de dimineata sa donez sange. Eram acolo cand a ajuns si crunta veste. Am ramas tosusi sa donez sangele, daca tot am ajuns pana acolo.

Odihneste-ta in pace frate motociclist. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 765
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu trebuie sa ne lasam pe mana altora. Sa circulam intotdeauna ca si cum am fi pe drumul fara prioritate. Asfalt uscat printre norisori, Radule. E o zi trista pentru toti. Daca ii putem ajuta cu ceva pe cei ramasi scrieti aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dumnezeu sa il odihneasca !

Sper ca toti sa fiti la fel de uniti si in cazul altor accidente si problemele ale colegilor motociclisti .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rip! Multa putere familie sa poata trece peste aceasta nenorocire...

Fratilor hai sa mergem mai cu cap prin oras va rog....ca ma crucesc ce vad zilnic..

Editat de SirFaq
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumplita veste. Am sperat si m-am rugat pentru Radu, pentru o sansa de a o lua de la capat. Dureros deznodamant pentru noi toti, devastator pentru famillie si prieteni, nedrept dar final pentru Radu. Inca un sacrificiu inutil, trantit de o femeie inconstienta, indolenta si buna de omorat cu pietre pe altarul pasiunii pentru motociclism.

Dumnezeu sa te odihneasca in pace, Radu! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odineasca-se in pace! E unul din primii motociclisti pe care i-am cunoscut, un baiat foarte bun. M-a incurajat si mi-a dat sfaturi de cate ori ne-am intalnit.

Ne vazusem la o vreme dupa ce si-a luat VFR-ul si radeam impreuna de cat de "frumoasa" a ajuns mobra mea :) Fain om! Sper sa ne vedem dincolo.

 

Condoleante familiei si prietenilor apropiati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu să aibă grijă de tine acolo sus, Radu! Sunt sigur că vei veghea și asupra noastră.

Din păcate, nu am avut onorea de a te cunoaște, însă cu profundă durere în suflet le transmit apropiaților sincere condoleanțe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raducule, nu te vom uita niciodata!

Ai lasat un mare gol in sufletul nostru.

 

Vegheaza la Claudia, la familia ta ...si la noi.

 

Odihneste-te in pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off... am iesit de pe forum de vreo 2 ani doar ca sa nu mai aud cum mor toti cunoscutii din lumea asta mica pe doua roti. Din pacate, din 2003, de la primele intruniri de la arc, si pana azi, nu trece an in care sa nu mai aud ca inca unul s-a mai dus. Rontz, Madalina, acum pana si Raducu77... "Scuteristul" pe care l-am cunoscut intr-o tura prin Bulgaria in urma cu vreo 3-4 ani cred, apoi am mers si la ski prin iarna, era genul de om pur si simplu ok. Ultima data ne-am intalnit la o saorma, ironic, tot in Cotroceni... unde acum se pare ca i s-au sfarsit drumurile.

Si pe mine ma cheama Radu si am tot vfr, iar senzatia ca putem fi oricand, oricare dintre noi, titlu de topic, ma face sa ma tin in continuare de promisiunea de a evita la maximum strazile din romania cand sunt pe motocicleta si, in plus, imi permit, din perspectiva a 8-9 ani de motociclism, sa dau sfatul asta si celor la inceput de drumuri. Traiti-va pasiunea, dar nu la maxim. Miza e prea mare.

 

Odihneste-te in pace, Raducule.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...