Sari la conținut

Accident grav in zona Cotroceni B** GLW


AllyMcBeal
 Share

Postări Recomandate

Offf..ce ma intristez cand aud astfel de vesti... este atat de nedrept ce se intimpla..ce cauta nenorocitele astea pe sosele...cum e posibil ca la noi in tara CRIMA sa fie legala? CUM?

 

Rezista omule , o multime de lume se roaga pentru tine din toata inima, suntem alaturi de tine, o sa te faci bine si ne vom saluta in trafic in viitorul apropiat...pentru ca despre asta suntem noi, motociclistii, o pasine care ne uneste si pe care frustratii nu o vor intelege nicicand.

 

Doamne ajuta-l sa ramana cu noi!

 

PEACE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 767
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Contati si pe mine, daca e nevoie de donat sange!Nu-l cunosc, da' nu conteaza acest aspect!

Oricine dintre noi putea fi in locul lui!

Stau cu ochii pe topic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista cuvinte care sa poată cuprindă sprijinul pe care doresc sa l acord omului pe care l am avut de atâtea ori lângă mine. Pe motor, la petreceri, la necaz, la bucurie.

 

Sunt departe, sunt darmat, sunt trist, sunt optimist si ii transmit tot binele din lume. Țin mult la acest om!

 

Sa ne rugam pentru el!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vesti proaspete de la spital : este nevoie de sange, cine poate sa doneze sa mearga pe strada doctor felix langa piata victoriei sa doneze sange indiferent de grupa sanguina pe numele Vutescu Radu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum?!

 

Centrul de transfuzie sanguina Bucuresti

Str. C.CaracaÂş nr.2-8, sector 1

Tel.: 0314251230, 0314251231, 0314251232, 0314251233

TOATE CENTRELE DE DONARE AU PROGRAMUL

7:30-13.30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

raducu este un om exceptional, nu am cuvinte suficiente sa il descriu.. e primul intotdeauna la orice actiune sau petrecere. merita orice ajutor, si imi pare atat de rau ca sunt asa departe si nu am cum sa fiu langa familie, langa Claudia!

radule TREBUIE sa te faci bine. e OBLIGATORIU!!

Editat de ray
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum!

 

Motociclistii care se strâng in Pta Victoriei, poate merge cineva acolo sa i roage sa ajute cumva. Mâine e posibil sa fie prea târziu.

 

 

eu ma imbrac si am plecat , sper sa fie cineva acolo si sa pot ajuta.

 

Centrul de transfuzie sanguina Bucuresti

Str. C.CaracaÂş nr.2-8, sector 1

Tel.: 0314251230, 0314251231, 0314251232, 0314251233

TOATE CENTRELE DE DONARE AU PROGRAMUL

7:30-13.30

 

Mai bine respectati ce scrie in linkurile de mai sus, odihniti-va bine si duceti-va maine la prima ora, ca acum nu cred ca e cineva acolo. Eu din pacate am avut hepatita A cand eram mic, si de la mine nu primesc sange :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vesti proaspete de la spital : este nevoie de sange, cine poate sa doneze sa mearga pe strada doctor felix langa piata victoriei sa doneze sange indiferent de grupa sanguina pe numele Vutescu Radu.

daca mai aflii vreo informatie,da de stire.numele lui intreg e Vutescu Radu Mihai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il iubesc pe Radu ca pe fratele meu iar ultima convorbire telefonica a fost la 3,50 azi,cand ii spusesem ca-l astept!

M-au sunat prietenii sa-mi spuna vestea neplacuta! nu mai ajungea la mine....

Raducule fii tare tata asa cum te stiu de incapatanat si biruieste si de data asta!!! TE ROGGG!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O întrebare: în seara asta am consumat 3/4 doză de bere și niște fripturi de porc. Pot dona mâine în prima parte a zilei sau trebuie să mai aștept să iasă diversele chestii din mine până să dau sânge pentru Radu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergeți, care sunteți prin zona, si ajutati. Daca e nevoie de sânge, ce i care vor si care pot, sa meargă sa doneze acum. Nu mâine! Nu in alta zi. Raducu are nevoie de noi acum. Hai sa fim alături de el si fizic, cei care pot. Mulumesc tuturor celor care vor ajuta si multumesc tuturor care acum se roaga pentru el.

Editat de Tano
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergeți, care sunteți prin zona, si ajutati. Daca e nevoie de sânge, ce i care vor si care pot, sa meargă sa doneze acum. Nu mâine! Nu in alta zi. Raducu are nevoie de noi acum. Hai sa fim alături de el si fizic, cei care pot. Mulumesc tuturor celor care vor ajuta si multumesc tuturor care acum se roaga pentru el.

am fost pana acolo, din pacate donarile de sange se fac intre 7 jumatate si 11 la centrul din strada dr. felix. dimineata suntem acolo pt Raducu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PENTRU A DONA SANGE S-A SCRIS PROGRAMUL IN CATEVA POSTURI! Nu aveti cum sa donati in aceasta seara!!!!

 

Din pacate nu sunt vesti noi de la spital! :(

 

 

Stephon here!

Editat de eu-zero
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O întrebare: în seara asta am consumat 3/4 doză de bere și niște fripturi de porc. Pot dona mâine în prima parte a zilei sau trebuie să mai aștept să iasă diversele chestii din mine până să dau sânge pentru Radu?

 

Si eu sunt donator de putina vreme (in Italia ... in Romania nu am cum) si stiu ca trebuie sa nu mananci sau sa bei nimic cu cel putin 8 ore inainte de a dona, dar nu mai mult de 12 ore (altfel devii prea slabit dupa donare - asa ne-au zis la AVIS). In teorie esti apt pentru donare maine ... dar vorbeste cu asistentele inainte de a dona, just in case ...

@ motociclistului accidentat : Bafta multa omule si sa te faci bine.

 

Noapte buna tuturor (asta pentru cine poate sa doarma ... :( )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...