Sari la conținut

Accident grav in zona Cotroceni B** GLW


AllyMcBeal
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 765
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca putem ajuta cu ceva, stiti voi...

Sper sa nu fie atat de grav.

Nasoala treaba. Nu pricep cum dracu sa aiba atatea fracturi cu casca in cap. Ca doar nu e de carton casca aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiam ca la glasgow cu cat e mai mare gradul cu atat coma e mai superficiala. adica daca ai gradul 1 e nasol. gradul 4 ar trebui sa dea sperante familiei si celor care il cunosc. Probabil mergea prea aproape de coloana de masini parcate pe marginea drumului, sau poate ca pur si simplu soferita aia a luat permisu cu porcu. Sa speram ca isi revine....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiam ca la glasgow cu cat e mai mare gradul cu atat coma e mai superficiala. adica daca ai gradul 1 e nasol. gradul 4 ar trebui sa dea sperante familiei si celor care il cunosc. Probabil mergea prea aproape de coloana de masini parcate pe marginea drumului, sau poate ca pur si simplu soferita aia a luat permisu cu porcu. Sa speram ca isi revine....

este exact invers. Starea lui Raducu e critica.Este la neurochirurgie,deocamdata nu il pot opera din cauza hemoragiei si incearca sa-l stabilizeze.Au mai ramas cativa prieteni pe-acolo.@ Gabone,sa-mi lasi si mie nr tau de telefon,te rog

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-l cunosc personal pe baiat, desi am aflat ca sta in acelasi cartier unde locuiam si eu, In august anul trecut am avut si eu accident cu moto destul de grav si m-am recuperat, sper ca si TU, Radule sa ai puterea, taria si energia necesare insanatosirii....iti tin pumnii de aici de peste ocean...!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi vine sa cred ce citesc...L-am cunoscut la cursul moto acum doua saptamani,calatorise toata noaptea pana la Oradea,cu o scurta pauza de odihna...Un om extraordinar...Daca e nevoie de ajutor,orice,sange,financiar absolut orice,scrieti-ne aici...Hai mai Radule,suntem alaturi de tine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu Raducu!

 

Imi pare extrem de rau, sper sa se faca bine si sa se recupereze repede.

 

Va rugam sa spuneti daca e nevoie de sange, stiu ca uneori aleg 1 donator din 10 voluntari.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aceeasi faza, tot azi, o tipa intr-un ford mondeo mi-a taiat calea, am intrat in portierele ei de pe stanga, numai ca nu prea am patit mare lucru, am deschis un topic pe tema asta. imi pare foarte rau pentru ranile suferite de motoristul din aceasta poveste. nr femeilor "pe dinafara" la volan devine ingrijorator de mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din respect pentru Piticul Atomic rog administratorii sa pastreze topicul cat mai curat, eu eram pregatit sa imi iau ban si sa intind 10 pagini de injuraturi la adresa celui care tocmai a disparut din editare. Cat despre titlu....nu ma pot exprima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vroiam ca in aceasta saptamana sa donez sange. Daca e nevoie, pot lasa la registratura numele lui.(Am nevoie de el intreg)

 

SANATATE !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt nou pe forum, nu am avut onoarea sa-l cunosc pe baiat, defapt pe nimeni de aici (personal).

Felicitari pentru sustinere, dati dovada ca sunteti niste prieteni adevarati si nu numai.

Referitor la sanatatea acestuia, sper mai mult ca orice sa se faca bine si sunt sigur ca sprijinul nostru nu va fi in zadar, 90 de oameni sunt cu el !

Si mai trist e faptul ca un motociclism a fost grav ranit, nu din vina lui, iar peste cateva zile auzi lucruri de genul "sunt nebuni astia cu motocicletele, nu mai scapam de ei". Din pacate acesta este sistemul, ne-am obsnuit ca oameni cinstiti si valorosi sa fie dati la o parte, iar cei prosti sa fie promovati, dar intr-un fel e si vina noastra pentru ca nu ne implicam mai mult (ma refer noi ... romanii in general).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offf..ce ma intristez cand aud astfel de vesti... este atat de nedrept ce se intimpla..ce cauta nenorocitele astea pe sosele...cum e posibil ca la noi in tara CRIMA sa fie legala? CUM?

 

Rezista omule , o multime de lume se roaga pentru tine din toata inima, suntem alaturi de tine, o sa te faci bine si ne vom saluta in trafic in viitorul apropiat...pentru ca despre asta suntem noi, motociclistii, o pasine care ne uneste si pe care frustratii nu o vor intelege nicicand.

 

Doamne ajuta-l sa ramana cu noi!

 

PEACE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...