Sari la conținut

Accident grav in zona Cotroceni B** GLW


AllyMcBeal
 Share

Postări Recomandate

O mare rugaminte: INCERCATI SA NU VA DATI CU PRESUPUSUL SAU SA VA LUATI LA P..A PE TOPICUL ASTA! Va rog! Acum am apelat la bunul simt al fiecaruia!

 

Radu nu este intr-o stare prea buna! I s-a facut tomografie si se asteapta sa fie citita!

 

Vina o stabileste politia si nu mai presupuneti aici care, ce, cum si ce vina a avut!

 

O sa va mai tin la curent cat pot si cum mai aflu cate ceva!

 

Va multumesc!

Editat de Stephon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 765
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai eu despre accident intrebam! Imi vad de ale mele, e o intrebare cat se poate de normala. Vezi sa nu iti maresti semnatura cu inca unu.

 

 

DiareeM, credeam ca la intrebarea cu viteza te-ai pripit, ca sa te afli si tu in treaba, dar la faza cu semnatura colegei noastre, imi dau seama ca esti "scurt" rau...la minte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vorbit cu cineva de la spital. o sa ne anunte in curand daca va fi nevoie sa ne strangem sa mergem sa donam sange pentru el. cum am vesti, va anunt.

Ufff... am aflat si eu acum. Multa sanatate lui Radu! Suntem alaturi de el! Va rog postati neaparat daca e nevoie de sange! Eu pot veni oricand!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a scris cineva acum pe mess, care se pare ca stie detalii. Redau aici, nu pot verifica info: „Radu avea prioritate, aia nu s-a asigurat, el a intrat cu capul in masina, am auzit de la politie ca are traumatism cranio-cerebral, masina era praf in partea stanga, geamul spart, era sange mult, lui ii curgea sange din nas si din urechi”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa speram ca ii vor citi tomografia cit mai repede.

Zicea mai sus RADOS despre o eventuala mutare la urgenta floreasca. Probabil stie despre ce vorbeste...

Luati legatura cu familia pentru o eventuala mutare. Cred ca e foarte important ce doctor se uita la tomografia ta si apoi iti pune un diagnostic.

Multa sanatate.

 

LE: la un doctor bun, de cele mai multe ori, se ajunge prin ajutorul prietenilor si din vorba in vorba.

Editat de Serban.S
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Chiar daca nu cunosc pe nimeni de aici si nici pe el, daca este nevoie de sange anuntati aici [dau refresh la fiecare 5 minute] sau SMS me  [nu o sa pot raspunde la telefon din 2 motive: ori sunt la volan; ori sunt la scoala moto incep la ora 20] si vin imediat la orice spital din bucuresti.

 

Sanatate multa si sa auzim de bine!

 

 

 

Doamne nu-l lua la tine ca mai este nevoie de el aici....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a scris cineva acum pe mess, care se pare ca stie detalii. Redau aici, nu pot verifica info: „Radu avea prioritate, aia nu s-a asigurat, el a intrat cu capul in masina, am auzit de la politie ca are traumatism cranio-cerebral, masina era praf in partea stanga, geamul spart, era sange mult, lui ii curgea sange din nas si din urechi”

da normal ca nu s'a asigurat, de parca alta grija n'avea?!

 

da normal ca nu s'a asigurat, de parca alta grija n'avea?!

auzi comentariu.."sper ca moare! asa merita toti motociclistii, nu exista mila! sper ca avea familie acasa ca sa aiba cine plange "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne sfinte... tin pumnii sa isi revina cat mai repede Radu.

Pentru orice ajutor, care vorbiti cu el va rog sa ne anuntati. Nu are rost sa stresam familia acum cu sute de telefoane. Sa ne transmita cineva apropiat tot ce se poate.

 

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da normal ca nu s'a asigurat, de parca alta grija n'avea?!

 

 

auzi comentariu.."sper ca moare! asa merita toti motociclistii, nu exista mila! sper ca avea familie acasa ca sa aiba cine plange "

 

Si comentariul tau e si mai tare :laugh: care nu stie, crede ca vorbesti serios

 

Multa sanatate motociclistului implicat in accident!! Sper sa auzim vesti bune!

Editat de bogdan_gba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am gustat gluma proasta SilviuCBR de pe ciao.In schimb despre celalalt coment :angryfire: .

ba, 1 - comentariul despre femei la volan imi apartine si mi'l sustin, oricand.

2- primul comentariu este de pe site, al vreunui cocalar intors tare impotriva motociclistilor, a noastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are careva idee unde sta?Il stiu pe un tip care vroia sa vina in garajul meu cu un vfr si statea prin Drumul Taberei.Dupaia am auzit ca se uita dupa ceva de inchiriat. :scratch:

Nu mai am numarul lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate...vestile nu sunt deloc bune! radu este in coma de gradul 4 cu 10 fracturi craniene! DOamne-ajuta!

 

Mi-am imaginat ca e de rau, dar nu ma asteptam la asa ceva. Doamne ajuta si multa sanatate, Radule!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate...vestile nu sunt deloc bune! radu este in coma de gradul 4 cu 10 fracturi craniene! Doamne-ajuta!

 

Asta inseamna in mare, exitus cerebral ! Imi pare rau!

Baiatul are nevoie de un miracol !

 

Ps: D.ra Kitkat, nu mai este necesar, am aflat in mare ce ma interesa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...