Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 9,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu am de la touratech.

nu, nu trebuie sa desfaci curelele si nici sa dai jos seaua. se da jos doar tankbagu, care e prins in partea de sus cu niste cleme si jos, langa sea cu catarame.

uita-te in poza. chestia aia din dreapta vine prinsa sub sea cu cataramele alea la vedere.

 

 

 

Sal... si cam cat costa si mai precis poti sami spui unde as putea sa comand ..?

Ms .vik55 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ala original de la BMW,e nou nout, cine l-a avut inainte nu l-a folosit DELOC.

 

Mie mi se pare super mare, imi incape in el tot ce vreau! Incearca sa gasesti unu sh pe ebay, 100% e mult mai ieftin ca unu de la touratech :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ala original de la BMW,e nou nout, cine l-a avut inainte nu l-a folosit DELOC.

 

Mie mi se pare super mare, imi incape in el tot ce vreau! Incearca sa gasesti unu sh pe ebay, 100% e mult mai ieftin ca unu de la touratech :moto:

 

 

Daca nu abuzez de timpul tau poti sa ma ajuti sa gasesc si eu unul pe ebay-ul asta .

Multam frumos .

Azi am venit de la Cheia nu va mai spun ce zarva de motoare a fost in zona a fost si o vreme de nota 10

Sper ca la primavara sa ma revansez cu o bere pe la Cheita..........

vik55 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu abuzez de timpul tau poti sa ma ajuti sa gasesc si eu unul pe ebay-ul asta .

Multam frumos .

Azi am venit de la Cheia nu va mai spun ce zarva de motoare a fost in zona a fost si o vreme de nota 10

Sper ca la primavara sa ma revansez cu o bere pe la Cheita..........

vik55 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ala original de la BMW,e nou nout, cine l-a avut inainte nu l-a folosit DELOC.

 

Mie mi se pare super mare, imi incape in el tot ce vreau! Incearca sa gasesti unu sh pe ebay, 100% e mult mai ieftin ca unu de la touratech :moto:

 

 

 

 

Daca nu abuzez de timpul tau poti sa ma ajuti sa gasesc si eu unul pe ebay-ul asta .

Multam frumos .

Azi am venit de la Cheia nu va mai spun ce zarva de motoare a fost in zona a fost si o vreme de nota 10

Sper ca la primavara sa ma revansez cu o bere pe la Cheita..........

vik55 .

Mesaj completat

Eu am ala original de la BMW,e nou nout, cine l-a avut inainte nu l-a folosit DELOC.

 

Mie mi se pare super mare, imi incape in el tot ce vreau! Incearca sa gasesti unu sh pe ebay, 100% e mult mai ieftin ca unu de la touratech :kiss:

 

 

 

 

Daca nu abuzez de timpul tau poti sa ma ajuti sa gasesc si eu unul pe ebay-ul asta .

Multam frumos .

Azi am venit de la Cheia nu va mai spun ce zarva de motoare a fost in zona a fost si o vreme de nota 10

Sper ca la primavara sa ma revansez cu o bere pe la Cheita..........

vik55 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@vik55

uite linku cu tankbagu

http://www.touratech.com/shops/001/product...0a59e67beb3d07e

cred ca poti comanda direct de la ei sau gasesti pe cineva care aduce de la touratech. sau stai cu ochii pe ebay sa vezi de unu second.

 

Mesaj completat

@vik55

uite linku cu tankbagu

http://www.touratech.com/shops/001/product...0a59e67beb3d07e

cred ca poti comanda direct de la ei sau gasesti pe cineva care aduce de la touratech. sau stai cu ochii pe ebay sa vezi de unu second.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@vik55

uite linku cu tankbagu

http://www.touratech.com/shops/001/product...0a59e67beb3d07e

cred ca poti comanda direct de la ei sau gasesti pe cineva care aduce de la touratech. sau stai cu ochii pe ebay sa vezi de unu second.

 

@dan _cata :moto: muuult mai ieftin touratechu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BMW R 80/100/850/1100/1150 GS and for AT RD07,

VARADERO, Tiger955i, V-Strom, Caponord

 

Nu e pentru RT. La GS din cate imi aduc aminte se prin de de rezervor. La RT ai 2 agatatori in partea din fata a rezervorului, prinse de rezervor si in spate ai velcro de care se prinde o bucata de tankbag si fermoar.

 

Daca vrei se poate improviza sa iti pui si motodetail pe RT :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-l stapinesti sanatos, fara incidente neplacute, muuuulti kilometri...si sa-l uzi ca sa tina mult, fara reparatii! ;)

Bun venit in grupul "alb-albastru" si te-astept sa vii sa-l vad si io! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-l stapinesti sanatos, fara incidente neplacute, muuuulti kilometri...si sa-l uzi ca sa tina mult, fara reparatii! ;)

Bun venit in grupul "alb-albastru" si te-astept sa vii sa-l vad si io! ;)

Merci nene ivane...dam o tura pana vine zapada

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata baieti... am calarit-o. Fug sa fac programarea la RAR

 

Inainte de a-ti ura sa-l stapanesti sanatos si traditionalul meu "La multi kilometri frumosi!"

nu pot sa nu remarc cat de norocos esti sa-l ai prin zona pe unul dintre cei mai vechi

"incalecatori de BMW" din Romania si sa-ti faci o idee, prin comparatie, si cu alti bavarezi disponibili...

 

http://www.moto.it/moto-usate/bmw/k-1200-r...tml?msg=2827105

 

Parerea mea, ca amator,

ca pentru cine isi doreste un KRS, merita sa ne gandim serios la asta:

 

http://www.moto.it/moto-usate/bmw/k-1200-r...tml?msg=2814144

 

Sa auzim numai de bine ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da da pai si provenienta la a mea tot aia este.Numai ca din toate care mi-au placut numai concesionarul asta a binevoit sa-mi raspunda la mail si telefon.Ceilalti...nu.Oricum parerea de inceput ...este super.Alarma este in curs de reparare , sper sa reusesc. Multumesc de urari .Sa ne vedem cu bine. ;)

Editat de varugica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii oameni vor, cu parerea lor de "amatori"(la mishto pus si inclinat ), sa se bage in seama prin niste remarci aiurea... ce legatura mai au "disponibilele" cu faptul ca acest motociclist tocmai si-a achizionat o mobra...., s-a dat cu ea, a remarcat cateva mici probleme, dar in REST TOTUL BINE si frumos ?!

 

S-o stapanesti sanatos, la cati mai multi km cu ea si sa te poarte fericit pe orice asfalt, numai curat sa fie ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de urari. Sa ne vedem cu bine.

Spre deosebire de majoritatea userilor care, imediat dupa ce pun mana pe un BMW

instantaneu devin si experti in domeniu,

un motociclist cu patru decenii de experienta se bucura pentru tine,

iti ofera ocazia de a face comparatii, de a vedea cu obiectivitate de unde ai plecat

si de a trage concluzii obiective pentru viitor.

 

Dupa cele marturisite in mesajul-personal ai debutat cu dreptul in cavaleria bavareza !

 

La multi kilometri frumosi !

 

post-882-1289823095_thumb.jpg post-882-1289822207_thumb.jpg

In 35 de ani de echitatie cu armasarii BMW am avut in dotare si un mare K1200RS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau poti sa mergi la popa sa-ti dea binecuvantarea pentru a pasi cu dreptul in natiunea bavareza :goodposting: Patriarhul nu se opune. De fapt, a grait. Fii binecuvantat.

PS: s-o stapanesti sanatos.

Editat de Budd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor ma flatati.Ca si grasana.Astazi am facut prima suta de km.NU se compara cu nimic ce am calarit pana acum.Japonezele sunt niste tantari , pe cand bmw-il este un fluturas (nu se aude-doar merge ).Da ce merge. Este de-a dreptul bestiala. Cand te sui pe ea treci deja in alta lume (o lume tare frumoasa). @dan nastase mobrele noastre semanau foarte mult :blink:

Mesaj completat

Erea sa uit:alarma rezolvata (firul de la pompa de benzina se topise in mufa) parbrizul rezolvat (niste saibe lipsa).Macaronarii nu prea stiu cu surubelnita :goodposting:

post-36587-1289842945_thumb.png

post-36587-1289843126_thumb.jpg

Editat de varugica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...