Sari la conținut

Cumpar vacumetru pentru sincronizat carburatoare.


marcy89
 Share

Postări Recomandate

Asteapta!

Cu placere!

:goodposting:

 

Si cand ma gandesc ca incepusem sa ma simt prost ca in ultima perioada sunt din ce in ce mai deranjat de posturi facute fara sa gandesti, doar ca sa te bagi in seama, doar ca sa pupi pe cineva in ..., etc si eram cam singurul care zicea ceva.

 

Sunt atatea site-uri printre care si www.Louis.de , cel mai cunoscut, au acolo. Daca cauti sh, cine are de vanzare pune anunt nu te cauta el pe tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru initiatorul topicului...

Acum fara suparare crezi ca o sa-ti sune tel. continu si o sa se bata distribuitori de piese sa-ti vanda scula de care ai nevoie?

Daca ai fi cumparat 10 buc sau ar fi costat 1000e da poate atunci ar fi fost acest fenomen...

Sa nu mai zic ca in modul in care ai formulat mesajul denota putina aroganta...

Cu respect TNG!

Editat de tng
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept oferte.

Va Multumesc!

 

Am o baterie de vacuumetre (4 ceasuri) pe care nu o folosesc. Vine cu toate accesoriile si un trepied (de tip foto).

Vii, o vezi si daca ne intelegem la pret pleci cu ea.

Editat de Cesar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru initiatorul topicului...

Acum fara suparare crezi ca o sa-ti sune tel. continu si o sa se bata distribuitori de piese sa-ti vanda scula de care ai nevoie?

Daca ai fi cumparat 10 buc sau ar fi costat 1000e da poate atunci ar fi fost acest fenomen...

Sa nu mai zic ca in modul in care ai formulat mesajul denota putina aroganta...

Cu respect TNG!

stai linistit ca o sa se gaseasca destui fomisti care sa-i ofere ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va Multumesc pt timpu acordat de-ami da un raspuns. TNG eu am deschis acest topic in privinta ca o sa imi sune telefonu si nuj ce. Am deschis acest topic in speranta ca o sa ma ajutati cu nijte site.uri sau dak nu poate are cineva sh. Va Multumesc! Topicul se poate inchide, ba mai mult cer ca moderatorii sal stearga. Bafta si Numai Bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va Multumesc pt timpu acordat de-ami da un raspuns. TNG eu am deschis acest topic in privinta ca o sa imi sune telefonu si nuj ce. Am deschis acest topic in speranta ca o sa ma ajutati cu nijte site.uri sau dak nu poate are cineva sh. Va Multumesc! Topicul se poate inchide, ba mai mult cer ca moderatorii sal stearga. Bafta si Numai Bine!

 

.nu stiu ce anume te-a facut sa crezi ca sectiunea asta de forum este de vanzari-cumparari.

.poate nu stii sa citesti bine, banuiesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va Multumesc pt timpu acordat de-ami da un raspuns. TNG eu am deschis acest topic in privinta ca o sa imi sune telefonu si nuj ce. Am deschis acest topic in speranta ca o sa ma ajutati cu nijte site.uri sau dak nu poate are cineva sh. Va Multumesc! Topicul se poate inchide, ba mai mult cer ca moderatorii sal stearga. Bafta si Numai Bine!

Din cate imi aduc aminte, cu putin timp in urma, ai avut ceva probleme si daca nu ma insel ai primit destul de multe raspunsuri ca si ajutor.

Eu te rog sa citesti ce ai scris prima data si vezi daca seamana cu ceea ce ai spus acum.

Acolo nu am vazut nici o intrebare din partea ta gen :

Care ma poate ajuta cu un sincr.sh sau un site de unde sa cumpar asa ceva?

Cu respect TNG! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va Multumesc pt timpu acordat de-ami da un raspuns. TNG eu am deschis acest topic in privinta ca o sa imi sune telefonu si nuj ce. Am deschis acest topic in speranta ca o sa ma ajutati cu nijte site.uri sau dak nu poate are cineva sh. Va Multumesc! Topicul se poate inchide, ba mai mult cer ca moderatorii sal stearga. Bafta si Numai Bine!

uite ca asta a vrut ;)

 

 

 

 

din categoria: deoarece pentru ca fiindca

 

ba anlfabetule da' la tine-n sat acolo nu exista nici un mecanic care sa aiba asa ceva?

 

 

bine tu :D

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va Multumesc pt timpu acordat de-ami da un raspuns. TNG eu am deschis acest topic in privinta ca o sa imi sune telefonu si nuj ce. Am deschis acest topic in speranta ca o sa ma ajutati cu nijte site.uri sau dak nu poate are cineva sh. Va Multumesc! Topicul se poate inchide, ba mai mult cer ca moderatorii sal stearga. Bafta si Numai Bine!

In toate propozitiile ai greseli de ortografie si exprimare, poate la oral te descurci mai bine, desi ma indoiesc.

Da un anunt la radio sa vorbesti direct, astfel eviti sa scrii prostii.Folosesti gresit cratima, iar cand trebuie sa o folosesti uiti complet (sau poate nici nu stii).

Incearca sa-ti cumperi un microfon si un difuzor si da anunturi pe strada.

Cred ca in loc de aparat de sinconizat carb, ti-ar fi mai util un abecedar.Un link care te poate ajuta in problema care o ai: http://ro.wikipedia.org/wiki/Abecedar

 

Cred ca pe facebook la tine scrie numai "lol si super".

 

On topic:Daca iti dau dictare si scrii corect, iti fac cadou sincronizatorul meu.

 

Daca esti interesat lasa-mi un mesaj pe privat.

 

P.S.Sa nu te impinga pacatul vreodata in viata sa-i ajuti pe altii la lectii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...