Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca cumva aveti centrale pe material lemnos sau folositi brichete in incalzire, incepand de sapatamana aceasta puteti cumpara de la noi peleti si brichete, rasinoase sau esente tari, cu livrare din depozitul nostru de la Cluj. Preturi si comenzi , precum si informatii despre produse pe site-ul http://www.bio-combustibil.ro

 

post-78169-0-71720400-1503142055_thumb.jpgpost-78169-0-89508700-1503142056_thumb.jpgpost-78169-0-93928800-1503142057_thumb.jpgpost-78169-0-00089900-1503142059_thumb.jpgpost-78169-0-05915500-1503142060_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare. Pentru un drum Cluj-Braila, care e varianta mai buna si rapida pt moto? Nu am fost in partea aceea a tarii si nu stiu starea drumurilor, trafic ...

Salut,

Sf Gheorghe - Lepsa - Focsani e super pt moto, gramada de curbe, drum recent reabilitat, etc.

Dar nici Bv - Siriu - Buzau nu cred ca e de lepadat, poti face dus pe primul, intors pe celalalt.

Pe primul am fost anul trecut, pe celalalt numai din auzite.

Drum bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Hello,

stie cineva (preferabil sa fi testat personal) ceva solutie pentru neutralizarea ruginii? (gen kelfos - kelfos.ro)

 

As vrea sa aplic peste zone ruginite din caroseria masinii (partea de jos a usilor), si apoi sa vopsesc peste sa arate cat de cat, sa ma mai care 2-3 ani.

 

Merci,

cristi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

stie cineva (preferabil sa fi testat personal) ceva solutie pentru neutralizarea ruginii? (gen kelfos - kelfos.ro)

 

As vrea sa aplic peste zone ruginite din caroseria masinii (partea de jos a usilor), si apoi sa vopsesc peste sa arate cat de cat, sa ma mai care 2-3 ani.

 

Merci,

cristi

vezi ca este pe undeva un topic pe forum, la sectiunea auto, un coleg ce si-o luat un Suzuki Jimny si exact de asta povestea ce si cum o facut sa scoata rugina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.Nu aveti cumva in locuinta incalzire centrala prin INDUCTIE montata? Trebuie sa cumpar o centrala si as vrea sa ma uit la una care functioneaza deja. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut pe cineva dispus sa repare , eventual sa modifice pe ulei ars un generator de aer cald pe motorina. In acest moment generatorul a fost recurepat de la un "mester mare" partial incomplet si desigur ... nefunctional. A stat la mester 1 an pentru niste mici reglaje, acum l-am recuperat aproape tot. Sa-i dea doamne-doamne la mesterul cu pricina ... numai ce-i doresc eu. Ca atare daca stie cineva sa-l faca sa mearga , parca nu l=as arunca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ii sa-ti faci programare pe bune atat la RAR cat si la Politie pt depunerea dosarului cred ca trebuie sa astepti in jur de 2 luni pentru fiecare. RAR-ul poti incerca sa-l faci in alt judet si poate scazi cateva saptamani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salutare ,

Recomanda ti mi o spalatorie auto in Cluj zona Floresti/Manastur/Zorilor ,care face si interioare,tapiterie ,plafon etc si sa.nu isi bata joc.

Am facut acu ceva ani la Marion in Floresti si au facut o ca si noua ,dar s a inchis spalatoria ,au facut o automatizata

Multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Salut, oare stie cineva aici in CJ o firma care prelucreaza pal melaminat ( taie dupa dimensiunile si forma dorita de client si cantuieste)? Vreau sa-mi fac un corp de mobilier si fiind cu dimensiuni mai atipice nu-l pot lua din magazin.

Multam!

Editat de Calin26
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...