Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pe dornei 8 in gruia

nush cum il cheama pe tip.. cred ca feri da nus sigur

tel 0744897028

Editat de autosos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,



Intre 1 si 7 iunie aveti posibilitatea sa va schimbati nickname-ul (display name-ul). Este posibila o singura schimbare (din setari cont).


Atentie, datele de logare raman identice (ID si PASS), se schimba doar numele afisat!



Cu stima,


Admin



Asa dar cei care doreau sa-si schimbe nickname-ul au o solutie daca se misca urjent !Asa cum spune adminul, o pot face singuri in intervalul mentionat din "setari cont"


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Salutare,

Intre 1 si 7 iunie aveti posibilitatea sa va schimbati nickname-ul (display name-ul). Este posibila o singura schimbare (din setari cont).

Atentie, datele de logare raman identice (ID si PASS), se schimba doar numele afisat!

Cu stima,

Admin

Asa dar cei care doreau sa-si schimbe nickname-ul au o solutie daca se misca urjent !Asa cum spune adminul, o pot face singuri in intervalul mentionat din "setari cont"

Hm, nu reusesc sa gasesc unde imi pot schimba nickname-ul ... merg in My Settings si nu vad zona unde il pot modifica,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate nici eu nu reusesc....

si nici linkul dat de Dan Cata nu functioneaza la mine....

deci rugam un pic de ajutor pt cei care sunt mai slabi in ale calculatorului...

daca se poate sa ne spuneti-scrieti etapele modificarii (step-by step)

mersi mult!

cu stima,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zice clar Adminul ca:

 

"Pentru inceput, in aceasta saptamana toti membrii SUPER precum si moderatorii pot face 1 modificare." - /index.php?/topic/697034-trecere-la-display-names-diferit-de-usernames/?p=3462264

 

Deci, mai multe posturi, mai multe sanse de castig :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva unde gasim in oras material pentru imbracat shaua, impermeabil si negru?

visavis de piata marasti chiar in drept cu trecerea de pieton cu semafor e magazinul mare cu 2 incaperi in vitrina. sa nu-l confunzi cu cel mai de catre sensul giratoriu. eu de acolo mi-am luat materialul si sunt extra multumit de el. a fost destul de maleabil incat sa imi retapitez seile si este impermeabil plus ca nu aluneca. daca vrei ne putem intalni sa iti arat cum sta pe sei. din jumatate de metru liniar cu latimea de 1.50 am impresia, mi-am tapitat ambele sei si mi-a mai ramas de aproape una

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la Polus AutoRally ...aveau 0746-663-447 Lucuta Vasile instr. da un tel si vezi daca mai are rebelul

 

ok,merci mult pt info.vreau sa-mi trimit prietena sa faca A-ul. :cheers:

Vezi la Laci http://www.auto-rally.ro/ ,ai au un parc mare printre care poate si ce cauti .

Unguru'

De ce nu intrebi pe Kamikazee daca-l da ... ?

10X :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok,merci mult pt info.vreau sa-mi trimit prietena sa faca A-ul. :cheers:

10X :)

 

pe Rebel se poate face A1 Pentru A trebuie minim 600 cm3 si vreo 70 de CP ,are Peter la expo (AutoToni) 0744677333

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur trebuie 70CP ;neaparat !

Oricum "A" la inceput e limitat asa ca examenul se da pe ceva limitat ca putere ,poate fi motor si de 1200 cmc . In noul Cod Rutier nu e mentionat ca s-a renuntat la aceasta ... nu am fost f atent la aceste aspecte ca nu ma prea privesc ,daca stie careva care sunt prevederile actuale ,by my guest !

Sunt sigur ca printre noi exista si politisti ,intructori la scoala de soferii /profefesori de legislatie .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Momentan este AM pentru scootere/moped.

A1-max.125cmc se poate face la 16 ani

A2-max. 24KW si ceva raport Cp/Kg dar asta nu ii prea important. Pentru scoala ai nevoie de motor de pana in 600cmc. Din cate am inteles Virago 535 va fi hitul printre scolile de soferi.

A-nelimitat. Se poate face doar daca ai 24 de ani impliniti. Scoala se face pe moto mai mare de 600cmc, putere nu este specificata. Din cate am inteles aici se va opta pe suzuki SV650 sau chiar si Dragstar 650.

 

Din pacate nu s-a aprobat metodologia examinarii asa ca nu se stie exact cum se va da examenul practic. Moto de scoala trebuie sa aiba dubla comanda pentru frana. Din ce se zvoneste va fi proba de oras, instructorul ca fi in spate pe motocicleta, iar examinatorul va fi intr-o masina in spate.

:goodposting: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...