Sari la conținut

Senior riders


Constantin
 Share

Postări Recomandate

Asta nu este nu e doar o problemă a motocicliştilor, ci a naţiei române

Dar aşa cum scrieţi, nu ar avea ce să caute într-un cerc de prieteni, mai ales că e vorba de oameni trecuţi bine de prima tinereţe

Mult succes!

 

.....

Cred ca in cercul nostru de prieteni trebuiesc temperate instinctele de maretie , aroganta sau mandrie prosteasca .

.....
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 336
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nicon, as propune 18 mai. Insotitori sau mai in putere pot face si traseu cat stam noi la taclale. Sa zicem la ora 10,00 la Curtea de Ag. Mai vine si Gigi Constantin ( 57).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primiti si copilaret pe la 40 asa, macar cu colindul, sau stiu si eu in postura de gura-casca?

Incerc sa-mi conturez ideea: Daca apuc vremea varstei dvs. cam cum voi fi perceput de cei mici. Asadar de pot ajunge voi fi cu ochii ca pe butelie, mai ales la aspecte care va scapa. Imi rezerv optiunea de a face doar observatii ce vor contribui la propria-mi perceptie.

 

Cu stima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

 

18 Mai orele 10,00 Curtea de Argeș .

 

 

Poate vin si eu, domnul Nicu. Ca sa-ti strang mana si pentru o tura prin zona, clubul 55 nefiind inca in aria mea de acoperire... Totusi, te rog nu ma trece pe lista, daca totusi n-ajung te rog sa nu te superi. Sa se mai apropie timpul si voi sti mai exact, programul meu e din ce in ce mai tulbure.

 

Toate bune tuturor si foarte frumoasa ideea voastra, bravo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se cam aduna ceata de flacai domnilor.

Locatia ar trebui sa fie incapatoare, primitoare, carafele pline si... hangitele, hangitele tinere si zburdalnice.

Altfel cum sa poposeasca drumetul de drag si alta data?

Nu promit dar fac efort sa ajung.

 

Asfalt far' de orgolii de participant superior la traficul rutier!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

vreau sa vin cu mare placare, numai sa termin de reconditionat motorul nou achizitionat, pe cel de baza (BMW K 1200 LT) l-am vandut in Pitesti,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai sa primesti explicati ca si mine niciodata!si am cerut si eu explicatii! odata !ba chiar am facut topic si am fost luat la misto de niste oameni de bine de pe aici adica de mai intru aici asa ca acum intru mai deloc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie discutiile de aici mi se par supercivilizate.Deci ma intreb dece este necesar sa fie sterse postari.Mai ales ca DN e aici cam la locul lui.Poata numai sa nu fi cerut el sa fie sterse.Habarn-am.Mai astept.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor colegi,

Atentie ADMIN:

 

O mare lipsa care s-a agravat de-a lungul anilor este lipsa unui moderator senior

dedicat doar rubricii veteranilor moto.

 

Sper ca sa se inteleaga acest punct de vedere obiectiv si sa se rezolve constructiv.

 

Multumim anticipat!

 

 

Editat de Dan Nastase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata. Dle Nicon am incercat sa va contactez pe maill pt detalii dar nu am reusit. poate nu ati intrat sau nu ati stiut despre cine este vorba. Am nevoie de sfatul dvs. cum va pot contacta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

A venit primăvara.

 

S-au facut pregătirile pentru intrunire .

S-a montat cortul , iar mama natura in splendoarea sa a prins viata

 

Pe-un picior de plai,

Pe-o gură de rai,

Iată vin în cale...

Seniori calare !

chevalierbw.gif

 

 


Editat de Dan Nastase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Peste saisprezece sezoane poate o sa bat si eu la usa Seniorilor Moto.., pana atunci mult succes in ceea ce v ati propus. Cu stima, Jean.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Kenzo . Vine din Japonia si desigur il ve-ti cunoaste la întrunirea de la Curtea de Arges .

 

Il salut cu respect, asa cum se cade cand ai de- face cu un japonez, oameni vestiti pentru politetea lor. Paste fericit si tie, celor dragi, tovarasilor vostri de club si in special oaspetelui motociclist Kenzo-San!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani ! tuturor motociclistilor.

Tare ma tem ca ,Kenzo este un viitor motociclist,fiind nepotelul lui Nicu.Apropos de Nicu ,pentru cine nu stie ,maine e ziua lui de nastere.Asaca felicitarile,masa si dansul,la Curtea de Arges.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Senior riders

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...