Sari la conținut

Senior riders


Constantin
 Share

Postări Recomandate

Suntem onorati si obligati sa imbunatatim regulamentul

si sa avem in randurile Senorilor asa cum este firesc si normal

in afara de oameni in varsta de 55 de ani si peste... si pasionati cu 30 de ani si peste de motociclism.

 

Sa auzim numai de bine!

Editat de Dan Nastase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 449
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

Suntem onorati si obligati sa imbunatatim regulamentul

si sa avem in randurile Senorilor asa cum este firesc si normal

in afara de oameni in varsta de 55 de ani si peste... si pasionati cu 30 de ani si peste de motociclism.

 

Sa auzim numai de bine!

De acord .

In calitate de Presedinte al Grupului Senior Riders 55 supun aprobarii aceasta propunere la prima intrunire .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea e libera sa gandeasca si sa actioneze cum crede.Si eu la randul meu am toata libertatea sa spun ca in acest caz,Senior Riders 55 se va transforma in Clubul Motoveteranilor II,deviind total de la principiul initial si anume de a aduna intr-un club pe toti motociclistii de peste 55 de ani,indiferent de activitatea lui motociclistica trecuta,multa sau putina,singurele conditii fiind sa aiba 55 ani si sa fie motociclist practicant la data inscrierii.Lu Nicon o sa-i aduc aminte ca a mai calcat stramb de tot si alta data cand i-am atras atentia ca nu procedeaza corect.Atunci cand l-am rugat si pe Nastase si pe Nicon ,sa nu deschida un topic pentru stabilirea insemnelor clubului,pentru ca ,am spus la acea data,se va ajunge la un mare circ,lucru care s-a si intamplat si ca drept dovada nici la ora asta nu avem o emblema ,desi initial a fost de acord,mai apoi a continuat dezbaterea publica si implicit ducerea subiectului,altfel foarte serios,in hilar si derizoriu,aduncand astfel mari deservicii clubului.Am propus lui Nicon ,la acea data,sa discutam despre emblema, numai intre noi ,membrii ,asa cum era si normal,fiind o problema de interes strict particular al celor 13 membri fondatori ai clubului.

Ca sa nu o mai lungesc,daca se va ajunge sa se faca din Senior Riders 55 ,un club concurent al Clubului Motoveteranilor,nemai deosebindu-se de acesta prin nimic,voi fi obligat sa dau dreptate celor care au criticat dubla apartenenta a unor membri. Deci ,cine doreste sa gandeasca ,sa gandesca si sa aiba in vedere interesele clubului Senior Riders 55 si nu satisfacerea orgoliilor infantile ale lui Nastase si Nicon.O spun inca odata,nu am nimic cu Galen si Petrisor sau cu altii,ba din contra,dorsc sa fie respectate principiile pe care le-am adoptat ,de buna voie si nesiliti de nimeni.



De acord .

In calitate de Presedinte al Grupului Senior Riders 55 supun aprobarii aceasta propunere la prima intrunire .

Apropos de intalnirea anuala a clubului Senior Riders 55.Suntem la sfarsitul lui ianuarie 2014 si tu nu ai deschis inca discutie despre aceasta intalnire.Probabil astepti sa se definitiveze toate planurile individuale de activitati pentru sezonul moto ,sa nu poata participa majoritatea.Sau vezi si bag-o prin creerul muntilor sa ne rupem oasele pe acolo.Te duce mintea.Sau ia vezi daca nu ar fi bine sa ne intalnim in primul wikend din iunie.Sa vezi distractie atunci.Daca tot te-ai autointitulat "presedinte" ia-ti sarcina in serios si fa ceva constructiv pentru club, ca pana acum esti 0 cu bara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In situatia motociclistilor Galen si Marcel Petrisor

sigur mai sunt si alti pasionati de moto in Romania.

Suntem onorati si obligati sa imbunatatim regulamentul

si sa avem in randurile Senorilor asa cum este firesc si normal

in afara de oameni in varsta de 55 de ani si peste... si pasionati cu 30 de ani si peste de motociclism.

 

Sa auzim numai de bine!

 

no offence! dar Senior Riders 55 va deveni Clubul Motoveteranilor Next Level!

Editat de SpiritofMotions
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord .

In calitate de Presedinte al Grupului Senior Riders 55 supun aprobarii aceasta propunere la prima intrunire .

 

 

Toata lumea e libera sa gandeasca si sa actioneze cum crede.Si eu la randul meu am toata libertatea sa spun ca in acest caz,Senior Riders 55 se va transforma in Clubul Motoveteranilor II,deviind total de la principiul initial si anume de a aduna intr-un club pe toti motociclistii de peste 55 de ani,indiferent de activitatea lui motociclistica trecuta,multa sau putina,singurele conditii fiind sa aiba 55 ani si sa fie motociclist practicant la data inscrierii.Lu Nicon o sa-i aduc aminte ca a mai calcat stramb de tot si alta data cand i-am atras atentia ca nu procedeaza corect.Atunci cand l-am rugat si pe Nastase si pe Nicon ,sa nu deschida un topic pentru stabilirea insemnelor clubului,pentru ca ,am spus la acea data,se va ajunge la un mare circ,lucru care s-a si intamplat si ca drept dovada nici la ora asta nu avem o emblema ,desi initial a fost de acord,mai apoi a continuat dezbaterea publica si implicit ducerea subiectului,altfel foarte serios,in hilar si derizoriu,aduncand astfel mari deservicii clubului.Am propus lui Nicon ,la acea data,sa discutam despre emblema, numai intre noi ,membrii ,asa cum era si normal,fiind o problema de interes strict particular al celor 13 membri fondatori ai clubului.

Ca sa nu o mai lungesc,daca se va ajunge sa se faca din Senior Riders 55 ,un club concurent al Clubului Motoveteranilor,nemai deosebindu-se de acesta prin nimic,voi fi obligat sa dau dreptate celor care au criticat dubla apartenenta a unor membri. Deci ,cine doreste sa gandeasca ,sa gandesca si sa aiba in vedere interesele clubului Senior Riders 55 si nu satisfacerea orgoliilor infantile ale lui Nastase si Nicon.O spun inca odata,nu am nimic cu Galen si Petrisor sau cu altii,ba din contra,dorsc sa fie respectate principiile pe care le-am adoptat ,de buna voie si nesiliti de nimeni.

 

Apropos de intalnirea anuala a clubului Senior Riders 55.Suntem la sfarsitul lui ianuarie 2014 si tu nu ai deschis inca discutie despre aceasta intalnire.Probabil astepti sa se definitiveze toate planurile individuale de activitati pentru sezonul moto ,sa nu poata participa majoritatea.Sau vezi si bag-o prin creerul muntilor sa ne rupem oasele pe acolo.Te duce mintea.Sau ia vezi daca nu ar fi bine sa ne intalnim in primul wikend din iunie.Sa vezi distractie atunci.Daca tot te-ai autointitulat "presedinte" ia-ti sarcina in serios si fa ceva constructiv pentru club, ca pana acum esti 0 cu bara.

 

Aici voi da un raspuns pe masura . Acest domn Marin Mircea care intradevatr a participat la festivitatea de intemeiere a grupului Senior Riders 55 si partial la o singura intrunire , la Gura Botii cand a plecat foarte precipitat si furtunos a doua zi din noapte , produce pe unde trece stari de agitatie .

Nu este cazul acum de dezbatere deoarece numai de asta nu am timp . Voi reveni .

 

no offence! dar Senior Riders 55 va deveni Clubul Motoveteranilor Next Level!

 

Acest grup este o Cosa Nostra pentru noi cei de peste 55 de ani . Pentru ca avem locotenenti si alte grupari care fac parte din aceasta Cosa Nostra este treaba noastra .

Daca Profu are apropiat pe Gabi (care nu poate fi membru cu puteri decizionare ) sau eu pe cei doi baieti ai mei motociclisti de 35 si 27 de ani , sau Gigi pe Raducu , sau., sau .....ei participa la intrunirile noasatre si ne simtim bine .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care ignora adevarul, vehiculeaza speculatii si vor sa impuna aberatii nascute din ambitie sau orgolii

pe tema moto dovedesc lipsa de caracter si nu fac decat sa pateze frumoasa imagine a Motociclistilor Seniori:

Oameni cu peste 55 de ani de viata, cu dragoste pentru motociclete, indiferent de vechimea carnetului

sau oameni cu o experienta de 30 de ani de motociclism.

A-i marginaliza sau desconsidera pe acestia din urma ar fi o aberatie de genul...

seniorii se considera doar dupa varsta, nu si dupa "cartea de munca"...

 

Senior Riders nu este in competitie cu alti motociclisti

si nu obliga pe nimeni decat la un comportament decent,

indiferent de etnie, grup, club sau asociatie face parte.

Senior Raiders va fi intotdeauna calauzit de Comitetul Director

alcatuit din seniori membrii fondatori sub actuala presedintie a seniorului Nicon.

Seniorii nu vor avantaje materiale, politice sau de alta natura, ei reflecta simpla realitate din viata:

Un grup de oameni de peste 55 de ani, pasionati de motoare,

motociclisti indiferent de modelul si cilindreea motocicletei sau vechime a carnetului.

 

Ar fi minunat, drept si logic sa fie cuprinsi aici si motociclistii ai carei pasiune pentru motociclism

au 30 de ani si peste. Propun punerea la vot democratic.

 

Principiul realitatii este cel mai simplu si corect.

Editat de Dan Nastase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toti veteranii!

Eu nu prea intervin pe site, dar de aceasta data ma simt obligat sa le dau dreptate atat lui Nicu, cat si lui Dan, care nu au facut decat sa uneasca aceasta comunitate, cu totul dezinteresat, cu mult bun simt si modestie, si, de ce nu prin implicarea in organizarea diferitelor intruniri, si chiar gazduirea in propria locatie, a tuturor veteranilor care au dorit sa I treaca pragul.

Nicu este un om cu mult bun simt, deosebit de generos, care merita pe deplin functia pe care unii care vorbesc pe la colturi, il contesta nejustificat.

De aceea subscriu intrutotul celor exprimate de Dan, si il sustin pe Nicu, care merita pe deplin din toate punctele de vedere functia sa.

Hai sa dam dovada de mai multa maturitate, si sa incercam sa ne exprimam parerea, nu pe site, ci in cadrul organizat.

Editat de daniel1954
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand s-a pus problema Senior Riders, am crezut ca este un titlu onorific si nimic mai mult, acordat unui motoveteran care a depasit o anumita varsta (respectiv 55 ani).

Dupa cum s-a vazut in 2013 si se vede si din proiectul de intalniri pe 2014, seniorii s-au axat si se axeaza in continuare pe stilul enduro, stil care nu-mi place si nici nu mi-a placut vreodata.

Eu nu sunt de acord ca acesti "titrati" sa fie condusi de un comitet director, cu presedinte s.a.m.d. si deocamdata prefer sa raman alaturi de Clubul Motoveteranilor = un grup de cunostinte (printre care si prieteni), cu aceeasi pasiune, respectiv mersul pe motocicleta, stilul touring.

Daca si in cadrul CM se va pune problema inscaunarii unei conduceri, oricare ar fi, sau introducerii unor obligatii gen MC, voi fi primul care voi spune "piua" si ma voi retrage si de aici.

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apreciez sinceritatea ta .

Faptul ca ai fost dual de la inceputuri nu ne-a impiedicat sa te consideram un apropiat . Cred ca este timpul ca si ceilalti duali sa ia o decizie ori intr-o parte ori in cealalta printr-o simpla interventie pe acest forum

Trebuie sa completez faptul ca la intrunirea de la Arges unde ai participat , a fost ales un Presedinte si este stipulat in actul de constituire nu a aparut pe parcurs . Faptul ca pe mine nu m-a interesat prea mult aceasta responsabilitate este dovada .

 

Sa ne vedem cu bine oriunde in drumurile noastre .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dan Nastase, on 23 Jan 2014 - 11:29, said:

Cei care ignora adevarul, vehiculeaza speculatii si vor sa impuna aberatii nascute din ambitie sau orgolii

pe tema moto dovedesc lipsa de caracter si nu fac decat sa pateze frumoasa imagine a Motociclistilor Seniori:

Oameni cu peste 55 de ani de viata, cu dragoste pentru motociclete, indiferent de vechimea carnetului

sau oameni cu o experienta de 30 de ani de motociclism.

A-i marginaliza sau omite pe acestia din urma ar fi o aberatie de genul...

seniorii se considera doar dupa varsta, nu si dupa "cartea de munca"...

 

Senior Riders nu este in competitie cu alti motociclisti

si nu obliga pe nimeni decat la un comportament decent,

indiferent de etnie, grup, club sau asociatie face parte.

 

Senior Riders va fi intotdeauna calauzit de Comitetul Director

alcatuit din seniori membrii fondatori sub actuala presedintie a seniorului Nicon.

 

Seniorii nu vor avantaje materiale, politice sau de alta natura, ei reflecta simpla realitate din viata:

Un grup de oameni de peste 55 de ani, pasionati de motoare,

motociclisti indiferent de modelul si cilindreea motocicletei sau vechime a carnetului.

 

Ar fi minunat, drept si logic sa fie cuprinsi aici si motociclistii ai carei pasiune pentru motociclism

au 30 de ani si peste. Propun punerea la vot democratic.

 

Principiul realitatii este cel mai simplu si corect.

 

daniel1954, on 23 Jan 2014 - 20:38, said:

Va salut pe toti veteranii!

 

Eu nu prea intervin pe site, dar de aceasta data ma simt obligat sa le dau dreptate atat lui Nicu, cat si lui Dan, care nu au facut decat sa uneasca aceasta comunitate, cu totul dezinteresat, cu mult bun simt si modestie, si, de ce nu prin implicarea in organizarea diferitelor intruniri, si chiar gazduirea in propria locatie, a tuturor veteranilor care au dorit sa I treaca pragul.

 

Nicu este un om cu mult bun simt, deosebit de generos,

care merita pe deplin functia pe care unii care vorbesc pe la colturi, il contesta nejustificat.

 

De aceea subscriu intrutotul celor exprimate de Dan, si il sustin pe Nicu,

care merita pe deplin din toate punctele de vedere functia sa.

Hai sa dam dovada de mai multa maturitate, si sa incercam sa ne exprimam parerea, nu pe site, ci in cadrul organizat.

 

Felicitari daniel1955 pentru obiectivitate si sinceritate!

 

Oricat s-ar strofoca unii... nimeni nu are exclusivitatea pentru veteran sau senior moto.

Prin urmare, volens nolens, realitatea din viata este urmatoarea:

Daca ai 55 de ani de viata sau peste

sau daca ai 30 de ani de experienta moto sau peste si comportament decent

esti SENIOR MOTO !

 

Cu cine vrei sa faci o miuta sau sa dansezi can-can este treaba ta personela !

Editat de Dan Nastase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand s-a pus problema Senior Riders, am crezut ca este un titlu onorific si nimic mai mult, acordat unui motoveteran care a depasit o anumita varsta (respectiv 55 ani).

Dupa cum s-a vazut in 2013 si se vede si din proiectul de intalniri pe 2014, seniorii s-au axat si se axeaza in continuare pe stilul enduro, stil care nu-mi place si nici nu mi-a placut vreodata.

Eu nu sunt de acord ca acesti "titrati" sa fie condusi de un comitet director, cu presedinte s.a.m.d. si deocamdata prefer sa raman alaturi de Clubul Motoveteranilor = un grup de cunostinte (printre care si prieteni), cu aceeasi pasiune, respectiv mersul pe motocicleta, stilul touring.

Daca si in cadrul CM se va pune problema inscaunarii unei conduceri, oricare ar fi, sau introducerii unor obligatii gen MC, voi fi primul care voi spune "piua" si ma voi retrage si de aici.

 

Asfalt uscat!

Un raspuns dezinteresat si de bunsimt.Mult bunsimt.Bravo Sorine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca la fel de bunsimt ar fi sa citesti si celelalte postari ale celorlalti , apoi si altele ale dumitale mai din urma si de pe alte topicuri in care ai adus jigniri mie si altora. .

Insusi faptul ca pe profil nu ti-ai completat apartenenta la club denota lipsa de respect pe care ne-o porti .

Apoi sa tii cont de faptul ca acolo unde vei fi domnia ta la orice intrunire , nu voi fi eu . Probabil imi vei tine locul .

... asa suntem noi cei din zodia taur cand vedem rosu , nesociabili.



Editat de nicon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand s-a pus problema Senior Riders, am crezut ca este un titlu onorific si nimic mai mult,

acordat unui motoveteran care a depasit o anumita varsta (respectiv 55 ani).

 

Volens nolens, realitatea din viata de bun-simt este urmatoarea:

Daca ai 55 de ani de viata sau peste

sau daca ai 30 de ani de experienta moto sau peste si comportament decent

esti SENIOR MOTO !

 

Cu cine vrei sa faci o miuta sau sa dansezi can-can este treaba ta personela !

 

...Si daca tot am intrat in istorie ca cei mai drepti dintre... Seniori...

Cati ani aveai Sorine cand ai cerut si primit onorific acest titlu?!... :rusinica:

 

Iar tu, senior Mircea... cu ce te deranjeaza eventualitatea a 2-3 colegi si pretini...

cu o experienta de 30 de ani si peste de motociclat?... :crack:

 

Vai de poporul care nu isi recunoaste valorile...

Obisnuiti-va sa construiti, oameni buni, nu sa demolati!

Editat de Dan Nastase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apreciez sinceritatea ta .

Faptul ca ai fost dual de la inceputuri nu ne-a impiedicat sa te consideram un apropiat . Cred ca este timpul ca si ceilalti duali sa ia o decizie ori intr-o parte ori in cealalta printr-o simpla interventie pe acest forum

Trebuie sa completez faptul ca la intrunirea de la Arges unde ai participat , a fost ales un Presedinte si este stipulat in actul de constituire nu a aparut pe parcurs . Faptul ca pe mine nu m-a interesat prea mult aceasta responsabilitate este dovada .

 

Sa ne vedem cu bine oriunde in drumurile noastre .

Din cate il cunosc pe SORIN nu cred ca poate fi acuzat de "dualitate" ci mai degraba de "credulitate". Este un om integru cu o moralitate si un bun simt de nota 10. Nu o spun numai eu. E pacat sa lasam" pete" pe obrazul unor oameni pe care nu ii cunoastem suficient. Si e bine sa si demonstram ce afirmam . Nu i asa Doru 1900 ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bunicul meu din partea mamei zicea ca orgoliul creste odata cu varsta pana la un moment. Odata ce individul se impaca in dreptul sau cu Dumnezeu orgoliul scade vertiginos la nivelul necesar si suficient. Nu vreau sa supar pe nimeni cu asta insa... bunicul a trait 102 ani fericiti. Pentru mine este model de viata, pacat ca eram prea mic sa-l fi cunoscut mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai de poporul care nu isi recunoaste valorile...

Obisnuiti-va sa construiti, oameni buni, nu sa demolati!

 

Tinere Bavarez, Senior Olaru:

Realitatea bate orice inchipuire!

 

soleilsourire.gif

Editat de Dan Nastase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur sa particip la astfel de discutii .

Dintotdeauna , de mic am cautat sa stau pe langa cei mai in varsta si mai intelepti . Pentru ca trebuie sa recunoastem ca Dumnezeu nu ne-a creat pe toti la fel si de aceea nu este suficient sa fim numai in varsta pentru a fi si intelepti . In schimb nu suport prostia , ingamfarea si maretia (mai ales la cei saraci cu duhul care si-o expun provocator ) .

Imi pare rau ca poate am fost cam abrupt . Sper sa nu fiu provocat la mai mult .



PS

Considerati-l pe Toma (high) un om de toata isprava

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Realitatea bate orice inchipuire!

 

Dragi domni, de cateva zile citesc o sumedenie de replici intre domniile voastre ce nu cred ca sunt oportune. Ma asteptam ca noul an sa aduca un pic de temperare, de cumpanire a celor scrise in public ce declanseaza alte si alte animozitati intre domniile voastre.

 

E nevoie, indraznesc sa zic eu, de mai mult echilibru si mai multe iesiri cu moto ...

 

Am citit si un program ambitios de iesiri pe doua roti, propuse de "aripa" seniorilor. Va felicit pentru iesirile de anul trecut si am sa urmaresc cu placere povestile voastre de drum si in 2014. Insa in ce priveste interactiunea in scris, sunt sigur ca e nevoie de mai mult echilibru.

 

Domnule Nastase, permiteti sa va rog sa fiti dvs. unul dintre acesti factori de echilibru. Spre bunastarea motociclistica a tuturor : fie seniori, motoveterani ... ! E pacat ca si anul acesta topicurile de acest gen sa fie iarasi impanate cu lucruri scrise la nervi. Toate bune, tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ce-l priveste pe Sorin sunt de acord ca este integru cu o moralitate si un bun simt de nota 10., dar nu s-a putut desprinde de grupul de oameni cu care poate ca a copilarit si il leaga multe lucruri frumoase . Probabil multi cred ca aici este un fel de stana fara caini si eu imi reprosez faptul ca nu am fost mai ferm .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi domni, de cateva zile citesc o sumedenie de replici intre domniile voastre ce nu cred ca sunt oportune. Ma asteptam ca noul an sa aduca un pic de temperare, de cumpanire a celor scrise in public ce declanseaza alte si alte animozitati intre domniile voastre.

 

E nevoie, indraznesc sa zic eu, de mai mult echilibru si mai multe iesiri cu moto ...

 

Am citit si un program ambitios de iesiri pe doua roti, propuse de "aripa" seniorilor. Va felicit pentru iesirile de anul trecut si am sa urmaresc cu placere povestile voastre de drum si in 2014. Insa in ce priveste interactiunea in scris, sunt sigur ca e nevoie de mai mult echilibru.

 

Domnule Nastase, permiteti sa va rog sa fiti dvs. unul dintre acesti factori de echilibru. Spre bunastarea motociclistica a tuturor : fie seniori, motoveterani ... ! E pacat ca si anul acesta topicurile de acest gen sa fie iarasi impanate cu lucruri scrise la nervi. Toate bune, tuturor!

 

Poate ca sunt si animozitati dragul meu , dar ele sunt necesare pentru ca au inceput sa ne manance cainii mamaliga din mana datorita inocentei noastre.

 

Curatam si noi putin pici pe colea , curatenia de primavara .

Aici fac numai o singura observatie :

Sorin este apreciat de catre mine dintotdeauna si il respect , in schimb in cazul lui Mircea e altceva . poate nu am reusit eu sa-l inteleg , sau poate el a crezut ca noi ne putem trage de bracinare la nesfarsit . Trebuia sa tragem cumva o linie si inca nu a fost trasa definitiv . Vom vedea ce ne mai rezerva viityorul apropiat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Vom vedea ce ne mai rezerva viityorul apropiat

 

Viitorul apropiat ar trebui sa va rezerve amandorura (si tuturor) iesiri savuroase impreuna, fie la un drink fie pe roti. Precum bine stii, cu totii (in calitate de omuleti obisnuiti) suntem intocmiti de Cel de Sus din tonuri de gri si nu in alb/negru. ...

 

Iertare pentru interventia mea dar cum am placerea sa cunosc o parte dintre domniile voastre (in cazul pomenit de tine, pe amandoi) mi-am facut opinia generala ca sunteti oameni rezonabili, e pacat sa va hartzuiti pe forumuri, spre deliciul (sau profitul) catorva neica-nimeni. Chiar daca, sa zicem, opiniile voastre nu sunt deloc convergente, desi m-ar mira asta. E pacat.

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Senior riders

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...