Sari la conținut

Accident mortal DN1


budha
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 100
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

hai, analizati limbajul reporterului si calculati anii de condus .... dar sa nu uitati de trandafiri! :baldy:

ce mai conteaza 2011, 2012, un an, doi ani ... cert este ca omul a prins un sezon, si acum era la al doilea; deci INCEPATOR!

Aia trebuie discutate:viteza, experienta, echipament, conditiile rutiere etc.......de ce? ca sa fie evitate astfel de evenimente si sa invete cine trebuie sa invete!

Asta e scopul sectiunii accidente! "Sa invatam din greselile altora ...

Bafta!

Editat de KOS36
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Condoleante familiei . Incepe sa semene tot mai mult a tribut platit divinitatii ptr exsistenta motocicletei pe pamant . Se moare cu experienta sau fara experienta , cu vitezana sau cu chopper , tanar sau batran , singur sau cu pasager , cu permis de ieri sau permis din 1800 , etc . Dumnezeu sa-l odiheansca .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se moare cu experienta sau fara experienta , cu vitezana sau cu chopper , tanar sau batran , singur sau cu pasager , cu permis de ieri sau permis din 1800 , etc

Corect, se moare si in casa, in pat, sub pat, ca pieton, in tren, in avion, pe vapor, pe bicicleta, in masina, .........dar CAUZA? Aici e problema! Retoric vorbind!

Editat de KOS36
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia trebuie discutate:viteza, experienta, echipament, conditiile rutiere etc.......de ce? ca sa fie evitate astfel de evenimente si sa invete cine trebuie sa invete!

 

De multe ori sunt lucruri de baza pe care unii nu la respecta ... aici cred ca se aplica zicala "viteza ucide"

 

Imi pare rau de baiat .. sa se odihneasca in pace

Editat de mr.magic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P.



sunt scuterist de 2 sezoane,nu stiu ce-i aia 100/kmh pe 2 roti(sofer de 15 ani) dar vad la drujba mea(un scuter ragalie) ca e grea viata pe 2 roti in afara de faptul ca trebuie sa ai grija de cum mergi ,trebuie sa te ASIGURI ca fetele are telefon...,ca l-a chemat sefu` din weekend sau de la shaworma,sau ca are ceafa lata si nr de patria hotilor . fratilor asfaltul doare in cel mai bun caz... gandeste ca poate nu apuci sa cazi si a doua oara. imi cer scuze pt. morala si pt. greselile gramaticale sunt intr-un stadiu euforic si de asta am si postat, dar daca postul meu scapa unu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic, ca tot conservarul e de vina, daca il lovea poate mai scapa; asta ca sa nu se mai dea vina pe biker!

................

lua-mi-as ban sa nu mai vad trandafiri cu RIP, pentru toti prostii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lua-mi-as ban sa nu mai vad trandafiri cu RIP, pentru toti prostii!

 

Asa sa-ti ajute Dumnezeu....

Nu cred ca tine de Dumnezeu! Oricum, merci pentru urare!

Daca era dupa el, castigam eu la Loto, dar...deh!

Editat de KOS36
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca tine de Dumnezeu! Oricum, merci pentru urare!

Daca era dupa el, castigam eu la Loto, dar...deh!

Fa-ti un topic unde sa-ti primesti urarile si felicitarile si lasa-l pe asta curat . Scuze ca te intrerupem .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Condoleante familiei . Incepe sa semene tot mai mult a tribut platit divinitatii ptr exsistenta motocicletei pe pamant . Se moare cu experienta sau fara experienta , cu vitezana sau cu chopper , tanar sau batran , singur sau cu pasager , cu permis de ieri sau permis din 1800 , etc . Dumnezeu sa-l odiheansca .

 

ba chiar cu permis sau fara permis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

curbele alea de la saftica si inainte de intrarea in ciolpani sunt demntiale
poate doar cu choperul sa nu te mance palma sa nu o dai in rosu pe acolo, largi si cer si permit MULTA VITEZA

din pacate a platit pentru pasiunea/nebunia numita motociclism mult prea devreme si nu a apucat sa se bucure destul

ce echipament, cat avea pe bord, daca erau chilotii curati sau anvelopele la sarme PENTRU EL NU MAI CONTEAZA......

motociclistii" de tastatura cu consum mic pe sula/km au acum loc sa dezbata accidentul

omul zice ca stie .... si a plimbat 2 roti destul pentru multi motocheisi si motoformulisti de pe aici

ps nu l cunosc ci doar am comentat cu el la telefon si mi am dat seama ca nu abereaza

Editat de Korben
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...