Sari la conținut

Accident dorobanti perla


ALEX NINJA
 Share

Postări Recomandate

echipamentul de mare angajament :) geaca icon,, pantaloni scurti, pantofi sport :) daca avea pantalon cu protectie nu avea bandajul ala acu ;)

K*t, e imbracat de dat pe circuit pe langa altii, tocmai ce am vazut unu' in adidasi sport, sort si spinarea goala pentru ca tricoul falfaia in vant. Cu R6, normal

Editat de marcone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

echipamentul de mare angajament :) geaca icon,, pantaloni scurti, pantofi sport :) daca avea pantalon cu protectie nu avea bandajul ala acu ;)

Comunitatea motocicliștilor din România îți mulțumește pentru observația fără de care noi n-am fi realizat asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

K*t, e imbracat de dat pe circuit pe langa altii, tocmai ce am vazut unu' in adidasi sport, sort si spinarea goala pentru ca tricoul falfaia in vant. Cu R6, normal

Cercetatorii britanici au descoperit ca pe ier seis si ier uan, nu-ti trebuie echipament.

iar in unele tari, posesorii de R6 R1 nu au voie sa umble echipati. risca puscaria pentru deteriorarea imaginii la semafor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incaltarile ca incaltarile (zic asa ca nici eu nu mi-am luat incaltari si tot adidasi am) dar putea sa poarte niste genunchere...dar la urma urmei, noi facem forfota degeaba, ca tot pe pielea lui a facut-o. Sper sa fie ok, si multa sanatate :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea care imi vine in minte acum e: oare dupa un astfel de accident va mai avea curaj sa mearga neechipat? Bine ca a scapat doar cu genunchiul zdrelit dar e dureros oricum... :rusinica:

 

va mai avea. ca doar pana la colt ca sa ia un cico nu se mai echipeaza, cine cade in 70 de metri? :)))))

acuma sa nu ma intrebi cine pleaca cu mobra pentru 70 de metri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce sa se intample...nimic...si pocaitii isi dau cu parerea despre ce echipament ar trebui sa poarte altii.

De parca unul care stie sa stea pe 2 roti cu partea cauciucata inspre asfalt s-ar uita la ce zic 100 de prosti pe un forum :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor!! Va mai suportati asa ?? Deci nu pot sa cred , la orice dar orice s-ar intampla peste tot dai de oameni dinastia destepti asa ..dar atat de destepti incat ei chiar le stiu pe toate . Frate daca si la asta aveti de comentat care erea echipat cat de cat inseamna ca voi chiar ati luat-o razna . Scuzati si off topicul meu dar nu ma pot abtine . Deci in primul rand nici nu aveti idee ce s-a intamplat acolo si comentati fara rost iar in al doilea rand mai terminati cu toate polemicile astea cu moarte conversarilor si tot felul , ca nu e nimeni mai presus . Io , da umblu si in pantaloni scurti ...vre-o problema , da , am adidasi , deocamdata nu conversi , strang bani si am sa imi iau , ca sa aveti ce sa vb voi aici . Mai bine ati face ceva mai constructiv daca tot sunteti atat de buni .

Sorry off-topic .

Sper ca e ok riderul .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce sa se intample...nimic...si pocaitii isi dau cu parerea despre ce echipament ar trebui sa poarte altii.

De parca unul care stie sa stea pe 2 roti cu partea cauciucata inspre asfalt s-ar uita la ce zic 100 de prosti pe un forum :))

 

Din partea mea se pot da si la peleul gol, fiecare cum il taie capul.

Mai aiurea cand ii vezi perpelindu-se pe asfalt scuipand sange dar pana la urma te obisnuiesti.

Editat de marcone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca s-ar inchide rubrica de accidente de pe motociclism, multi ar disparea de pe forum....................

corect.... :peace:

 

Comunitatea motocicliștilor din România îți mulțumește pentru observația fără de care noi n-am fi realizat asta.

:funny:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...