Sari la conținut

Ture pe Skatkart - Targu Secuiesc


neutrino
 Share

Postări Recomandate

Anuntati din timp ,vin si eu .as dori sa mai intru cel putin odata sezonul asta .pun alta anvelopa pe fata poate mai gasesc cateava secunde :P
@c3h2o ai scos motorul la vanarze de ce ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

@c3h2o ai scos motorul la vanarze de ce ?

Sa-mi iau altceva mai de pista :)

 

 

Cand vreti sa mai veniti Gabi ?

» Post actualizat in 13 Aug 2015 12:39

Cand va mai strangeti si voi sper sa putem ajunge si noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot pana pe 10 sept din pacate :( data viitoare insa sigur, a fost foarte fun ! Poate bagam si o adancata pe atunci. Am schimbat si eu evacuarea aia fukk stock de 20 kg, abia astept sa vad daca e mai agila acum. Deasemenea am aflat ca filtrul meu de aer semana cu o mumie imbibata in benzina, schimbat si ala :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Da . Eu am fost in cursul saptaminii si am fost doar 3 motoare si trei carturi .Ne-au bagat in sesiuni alternative de cite 20 min.E bine sa suni inainte sa nu fie vre-un eveniment de carturi care ocupa toata ziua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, si eu as vrea sa merg in timpul saptamanii - saptamana viitoare 24 sau 25 august, pe aici (luni/marti). N-am mai fost la Tg.Secuiesc deci nu prea stiu detalii organizatorice. Am vazut aici pe topic ca ar fi 155ron intrare pentru toata ziua.

 

Care este programul la circuit? Cand incep intrarile pe pista si cand se termina? (ore). Alte recomandari de la cei care mergeti des acolo?

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

155 toata ziua sau 31/h

daca vrei doar sa te plimbi poti merge cu orice gume,daca vrei sa scoti timp bun pune gume DOT RACE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la plimbare colegu, ca pensionarii.... :)

Soimul inca nu a vazut pista (nici nu e facuta pentru asa ceva.... ) dar ma gandesc sa-i fac cunostinta!

gixxerul de saptecincizeci (sau eventual miarul) pentru pista sper sa fie la anul in dotare....

daca om avea sanatate si bani si pentru asa ceva :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vede ca nu mai activeaza Denis SBZ, anul asta au fost putini oameni la Tg Secuiesc comparativ cu anul trecut. Unii or sa spuna ca din cauza ca e si Adancata disponibil. Putini oameni si acolo.

Nu or mai fi bani?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu as inclina sa cred ca marea problema e cu banii.....

si Prejmerul e aproape inchis.... in cursul saptamanii nu sunt deschisi, numai in weekenduri

nici pe Euroring sau pe Rabocsring (circuitele din HU care sunt mai aproape de noi), nu e moarte de oameni

 

pe Pannonring sau pe Hungaro nu am fost deloc, ca deja e departe pt mine, si e si SCUMP!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vede ca nu mai activeaza Denis SBZ, anul asta au fost putini oameni la Tg Secuiesc comparativ cu anul trecut. Unii or sa spuna ca din cauza ca e si Adancata disponibil. Putini oameni si acolo.

Nu or mai fi bani?

Problema e financiară la toată lumea, îmi aduc aminte ca anu trecut am fost de vreo 5-6 ori la Secuiesc, odată pe Adâncata ,am mers și pe stradă, am schimbat vreo 2-3 seturi de gume lejer.

...anul asta mult mai slab... Poate la anu', cine stie

Editat de saian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema numarul 1 este banul,daca ai bani si-ti permiti poti merge si singur sau in 2 insi de 2 ori pe luna,nu-ti trebuie balamuc mare cu zeci de motoare insa cand nu sunt bani trebuie sa reduci iesirile .

Localnicii sau cei din imprejurimi nici ei nu se inghesuie sa vina la circuit chiar daca este foarte aproape de ei,un singur prieten din Brasov vine constant cu noi sau merge chiar si singur cand are timp (Rares) si inca un prieten de la 30km de Tg Secuiesc (Alpar) in rest ce am vazut venind sa se dea stau maxim 1h.

Saptamana trecuta sambata am vb cu Rares care era la circuit,a zis ca nu a venit nimeni sa se dea toata ziua,spera si el sa mai fie cu cineva dar nu a avut succes...

Domnul Lucian cred ca facut tot posibilul sa ne fie cat mai bine :a facut un foisor mare unde putem sta ,este acum si piscina,dusurile si baile sunt de 5*,conditiile de pe circuit sunt foarte bune ..

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar ca Denis avea lipici la public, dar mai ajuta si faptul ca facea un thread pentru fiecare iesire, astfel anuntandu-se exact detalii and stuff. De asemenea, nu era intimidant pentru nimeni mai ales ca erau invitati piloti cu orice nivel de experienta. Nu stiu daca se vrea in continuare asa, dar poate putem sa incercam pentru urmatoarea iesire sa facem un thread cu informatii si toate cele, desi e posibil sa fie considerat ca exista deja un thread cu discutii despre Tg. Secuiesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

denis,din cate stiu,anul acesta este posibil sa nu iasa prea mult cu mobra!

eu unul cel putin,anul acesta nu o sa ies deloc(bani bagati in altceva)

 

p.s si eu cred ca daca ar face denis acum o iesire s-ar strange mai multi :)

Editat de Eusebiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...