Sari la conținut

SMAEB XII - 4 - 6 Aprilie 2014 - ROMAERO


zîmbesc
 Share

Postări Recomandate

siadimet...tu cred ca incurci saloanele ma cif...ce rahat ai fost sa vezi la moto in constitutiei ca erau doar moto pt pozaci si nimic de cumparat...in schimb la baneasa te loveai de reduceri considerabile de la intrare pana in spate unde zic unii ca miroase a urina. De fapt era prea concentrata solutia aia de guma turbo.

Bre cif `ule mai taie din reducerile alea, da`le dreaq...

Editat de teiu29
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 305
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La salonul din Piata Constitutiei nici macar la masini nu aveai ce sa vezi in corturi. Nu stiu ce o fi fost in w-end pe afara, dar alea nu erau ale reprezentantelor asa ca nu se pune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

siadimet...tu cred ca incurci saloanele ma cif...ce rahat ai fost sa vezi la moto in constitutiei ca erau doar moto pt pozaci si nimic de cumparat...in schimb la baneasa te loveai de reduceri considerabile de la intrare pana in spate unde zic unii ca miroase a urina. De fapt era prea concentrata solutia aia de guma turbo.

au fost reduceri la biletul de la intrare ......??????

singurele CHESTII de care te puleai" lovi erau MALACI de la paza.....si nu pareau REDUSI CONSIDERABIL......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au fost reduceri la biletul de la intrare ......??????

singurele CHESTII de care te puleai" lovi erau MALACI de la paza.....si nu pareau REDUSI CONSIDERABIL......

Ooo, prietenii mei. Doua meciuri am avut! Ca de obicei, niste tarani! Si cum sa-ti denumesti firma de paza ca o marca de bere?!

Editat de Kollar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost expus si BMW R Nine T? :D

Pareri?

primele 14 bucati au fost deja REZERVATE...

puteti da avansul linistiti.....ASTIA DE LA BMW chiar iti dau motocicleta dupa ce platesti

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos mobret :D

pai bagam un drivetest daca il au baietii de la bavaria inmatriculat

 

BMW au avut R Nine T la celalalt salon

ba uite ca futu" si la SALOONNNN SMAEB

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost expus si BMW R Nine T? :D

Pareri?

Bestial. Doar ca asa ceva mi-as lua doar ca sa il tin in living, sa il admir si sterg de praf. Pt ca el prea mic, eu prea mare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La salonul din Piata Constitutiei nici macar la masini nu aveai ce sa vezi in corturi. Nu stiu ce o fi fost in w-end pe afara, dar alea nu erau ale reprezentantelor asa ca nu se pune.

Au avut cort încălzit și concurs cu mobre aerografiate, foarte frumoase :puke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au avut cort încălzit și concurs cu mobre aerografiate, foarte frumoase :puke:

Daaaaa.. si eu am fost - erau masini frumoase de la Tiriac si fete la concurs si masini cu difuzoare mari afara si.. cam atat.

Am uitat ceva?

A, scuze erau si 2 motociclete, ca de asta s-a numit Salonul Auto MOTO

 

Penibil

Editat de florinmc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar aglomeratie de motociclisti (vizitatori) era? ca au oferit bilete gratis, parcare si loc de vanzare gratis, o masa, si o bere... asa scriau pe site... Asa a fost?

Nu am fost .. dar am inteles .. ca era un bufet suedez ...

 

In 2 ore s-a terminat tot ce tinea de carne .. branzeturi ... si a ramas doar paine, salata ... patrunjel .. masline. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe, erau ceva mai mult de 2 motociclete. poate 2 motociclete prezentate in premiera in romania: v-strom 1000 si R nine T. + kawasakiuri, bmwuri, ducatiuri si alte suzukiuri. in legatura cu mancarea, eu am fost si am primit mici, paine, mustar si bere :D, nici vorba de bufet suedez, cel putin nu sambata dimineata. era si un bufet suedez acolo, insa ala cred ca era pe bani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa moar BIBI

da cu M..IA sunteti multi

vreti fara intrare, vreti cu macare, vreti pasarica cea mai tare si mobra cea mai mare

 

 

SI VOI IN KAKA NU CUMPARATI DECAT SH ....

 

de unde frate asata banet de aruncat

 

auzi la ei...... bufet suedez.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ianachim, asa scria la ei pe prima pagina: ca ofera o masa si o bere si intrare gratuita daca vii cu mobra + loc de vanzare gratuit daca vrei sa ti-o vinzi acolo...

 

Eu nu i-am vizitat, deci nu stiu cum a fost...

Editat de Proxi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut 3 invitatii gratuite.

 

Le-am dat .. nu am fost ...



Oricum ...

 

Mare kkkkt cu SAM si SMAEB in acelasi timp ... nu stiu ce kacakat au aia care au decis sa fie in aceeasi zi .. in cap.

 

Acum 2 ani se numea SIAMB .. anul trecut SIAM sau SAMB ... anul asta SAM. .. la anul .. SA ... etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost in ultima zi...nu a fost ceva sa iti ramana in minte ca spectaculozitate...nici betie de gratar si mici (desi gratarele erau afara). Pacat de vremea urata, mai ales duminica ca a fost frig, parcarea de moto fiind goala (doar cativa indrazneti).

mi-a placut un model de la Honda (CTXul de 700) standul BMW ..cel de la yamaha...pana la urma astia suntem...asa saloane avem.

 

M-am ales cu o geaca si o pereche de manusi la niste preturi mai acceptabile...asa ca nu ma plang!

 

Asteptarile? da, poate toti avem asteptari mai mari...dar trebuie sa vedem in ce limite ne incadram atat ca fenomen (moto) cat si ca putere de cumparare etc....nu cred ca ne permitem sau are rost sa avem, in conditiile noastre, un salon moto ca cel de la Budapesta, spre exemplu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca a fost totusi prea tarziu aleasa data... Majoritatea dintre noi am invartit deja demult roata pe anul asta.

Salonul moto ideal e sa fie cat mai devreme, pe la inceputul lui martie. Daca tot e targ, macar apuci sa-ti iei o guma, o baterie, un filtru, un ulei, una-alta ca pana la sfaristul lunii sa le montezi si deja sa dai drumul la treaba. Acum e aprilile, ti-ai luat tot ce aveai nevoie pentru noul sezon - pana ajungi la service, pana ti le montezi, pana iti mai faci un RCA, un ITP deja e mai. Hop, uite cum ai pierdut doua luni...

 

Nu inteleg de ce e musai ca la salonul moto sa vii cu motocicleta?!?? Autobuzul te lasa fix la intrare... mai mergi 200m pe jos.

oamenii seriosi nu merg la ghici la salon. eu de exmplu nu-mi iau ce-mi cade in mana doar pentru ca e putin mai ieftin.

daca stii ce ai nevoie poti sa mergi sa vezi asa comparativ dar marea majoritate isi fac lista si cauta pe net reducerile. la salon poate m-as duce cu lista doar pentru echipament . de fapt asa am si fost doar ca nu am gasit nimic din ce imi doream (manusi bune, tricou rosu de la ducati, vesta reflectorizanta, bluza de tras peste armura). asa ca pentru mine salonul a ramas loc de pelerinaj (ca sa-l citez pe ala mare)

manusile o sa le iau de pe fc-moto, tricoul ducati o sa-l primesc cadou de la un prieten din germania...iar bluza pentru armura probabil o iau tot de pe fc-moto sau vreun magazin cu produse alpinism.

Editat de Sergiu_Q
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...