Sari la conținut

ACCIDENT MORTAL IN TG-MURES


suzuki73
 Share

Postări Recomandate

pai da, ca daca te-ar opri militia si ti-ar retine troaca pt ca ai toba foarte zgomotoasa ati sari toti de poponeata in sus, dar cum altfel am putea sa ii punem la punct pe istetii care uita sa schimbe vitezele si o ard cu 30 in treapta 1 printre blocuri cu 10.000rpm...

pai cum sa il susti pe un frustrat d-asta care nu e in stare sa ia un viraj dar bubuie toba ia de o gasesc toti dracii...

 

PS: am imbatranit taica :crack:

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 436
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

TU reusesti sa intelegi ca daca dobitocul ala asa vorbeste la o TELEVIZIUNE PUBLICA asa se comporta si pe strada cand este in masina???????

 

incep sa mi doresc sa ai parte de soferii romani pe acolo pe unde esti.........

 

TOTUL PLEACA DE LA RESPECT care vezi la ce nivel a ajuns .......doar uitandu te la cateva televiziuni

 

 

sa spui pe post ca iti doresti moartea unor oamnei DOAR ca au ales sa foloseasca alt mijloc de transport .....ASTA E FOARTE NASOL!!!!

 

Omule, emisiunea aia e PAMFLET.

Zice ce vrea in emisiunea lui, daca nu-ti place n-ai decat sa nu te uiti.

Nu influenteaza el cu nimic soferimea din romania, oricum toti stiu ca slaparii de bulevarde cu tobe sparte sunt niste idioti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Omule, emisiunea aia e PAMFLET.

Zice ce vrea in emisiunea lui, daca nu-ti place n-ai decat sa nu te uiti.

Nu influenteaza el cu nimic soferimea din romania, oricum toti stiu ca slaparii de bulevarde cu tobe sparte sunt niste idioti.

 

la acasa tv este o emisine cu cabral si un popo'

 

popo' a facut un comentariu pe pagina lui de FB ...... atentie deci nu in direct la tv , ref la o familie cu un copil ucis de caini

 

A TREBUIT SA SI DEA DEMISIA!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Btw, eu 99% din timp sunt sofer, si zilnic injur biciclisti si pietoni idioti.

 

Daca as avea emisiune si mi-ar tura niste boi motoare pe fundal si eu i-as injura, ma kak in fratia motociclistica, nu vreau sa fac parte cu ei acolo. Mai bine sa ma considere lumea sofer si motoretist de weekend. :D



la acasa tv este o emisine cu cabral si un popo'

popo' a facut un comentariu pe pagina lui de FB ...... atentie deci nu in direct la tv , ref la o familie cu un copil ucis de caini

A TREBUIT SA SI DEA DEMISIA!!!!!!!!!

 

Banciu a facut comentarii mult mai grave si nu l-a dat nimeni afara.

Acasa TV face parte dintr-un trust cu actionariat divers, firma externa, pe cand B1 e o firmulita privata si patronului se pare ca nu-i pasa.

Daca il amendeaza CNA, el plateste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stati sa inteleg. Voi dati cu flori virtuale pentru toti oamenii care mor zilnic? Le trimiteti ganduri bune familiilor pe forumuri? Copiii din Africa? Soldatii Americani din razboi? Civilii locali din acelasi razboi? Batranii din azile? Oamenii strazii care mor de frig iarna? Nu dati? Pai de ce? Astia is mai prejos decat fratii pe 2 roti?

 

Nu le doresc moartea kamikaze-lor stradali dar daca s-au dus, ma bucur ca nu mai au posibilitate de a pune in pericol alte vieti. Asta oricum a mai ucis pe cineva.

 

Daca tot vreti fratie si respect in trafic, ar fi cazul sa va educati fratii mai domoli de suflet, cu bata peste casca daca trebuie. Asa nu ar fi 3 morti implantati in stalpi si masini pe saptamana in plin sezon. Asa nu ar avea despre cine sa scuipe ineptii (cuvant jignitor) de la TV. Dar cui povestesc, unor binevoitori care vor salva lumea cu likeuri de facebook si mai mult estrogen in sange decat o femeie. Fratie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU ERA IN GASCA FORJATORILOR STRADALI (ADICA GP SRADAL)ERA INCEPATOR,BAIETII NU PRIMESC IN GASCA LOR INCEPATORI,ACOLO CAND INTRI TREBUIE SA TRAGI DE GAZ,SI DIN CATE STIU NU MAI ESTE LOC.

da fratica, asa am auzit si io. in plus, cica trebe sa ai 3 bilute, sa ai atestat de pilot profesionist si sa le pupi mana de fiecare data cand te intalnesti cu ei.

super tare, abia astept sa ajung si io la asa un nivel, cine stie, poate intr-o zi ma vor primi si pe mine in gasca lor.

 

ca sa nu uit, tu la al catelea user esti pe acest forum? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot mai plangeti dupa tampiti pe aici???..inchideti dreaq pravalia..whu's next??gata. s-a facut selectia naturala..it's done!!

Cu toata stima ptr ca nu ne cunoastem si asa este frumos , am o intrebare : faci eforturi mari ptr astfel de aberatii ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e asa greu de anticipat ca vor mai fii cazuri..recte accidente..hai sa nu mai ne prefacem!viteji in ultima treapta vor mai fii, din pacate orice (cuvant urat) poate da blana in linie dreapta..si rezultatele se vad, familii terminate sau..neveste si amanti fericiti???

 

Pe tine te-au chinuit rau?Te-au pus sa sari la castana,ti-au scuipat in sandvis,guma-n par?

Gen,sa vezi ce "fan" o sa fie cand o sa-ti raschetezi tartita de asfalt,gen.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe tine te-au chinuit rau?Te-au pus sa sari la castana,ti-au scuipat in sandvis,guma-n par?

Asta presupune ca ar fi ajuns la scoala, din posturile pe care le face nu pare sa fi avut drum pe acolo..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EarthFish

Incepator

  • photo-thumb-49938.jpg?_r=1381551875
  • Membru
  • bullet_black.png
  • 51 posts
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:U2,S.U.A,Law
  • Moto: 636/2002
  • Numar: Da
  • Club: Vărgins4Evă'

Posted 04 March 2014 - 09:57 AM

silver_yamaha, on 28 Feb 2014 - 00:03, said:snapback.png

 

nu e asa greu de anticipat ca vor mai fii cazuri..recte accidente..hai sa nu mai ne prefacem!viteji in ultima treapta vor mai fii, din pacate orice (cuvant urat) poate da blana in linie dreapta..si rezultatele se vad, familii terminate sau..neveste si amanti fericiti???

 

Pe tine te-au chinuit rau?Te-au pus sa sari la castana,ti-au scuipat in sandvis,guma-n par?

Gen,sa vezi ce "fan" o sa fie cand o sa-ti raschetezi tartita de asfalt,gen.

:10: :funny:

 

rad ca prostu',singur...:))

 

poate e preten cu Tipul ala din VL de a promis ca o sa calce toti motoristii pe cap...

dar sincer sa fim,nici doctorii nu mai stiu a scrie corect...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e asa greu de anticipat ca vor mai fii cazuri..recte accidente..hai sa nu mai ne prefacem!viteji in ultima treapta vor mai fii, din pacate orice (cuvant urat) poate da blana in linie dreapta..si rezultatele se vad, familii terminate sau..neveste si amanti fericiti???

 

 

din pacate nu am luat contact cu pamantul de cand merg pe doua roate,

 

 

din pacate nu ai luat contact nici cu altceva.

 

 

intrebare: de obicei mai mult de un litru se scrie : "n" litrii ?

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Majoritatea va dati de ceasul mortii de grija celor ce o patesc pe 2 roti. Va spun sincer, in Silver Yamaha as avea mai multa incredere ca om, decit in ceilalti, macar el e sincer, de apreciat ca nu se preface ca ceilalti, niste prefacuti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms man, ai tot respectul meu jagi ptr comentariile pertinete care le faci si de ce sa nu recunoastem ca uneori le asteptam..cel putin eu! in materie de diagnoza si previziuni jagi rules..eu asa cred! si am slava domnului ff multi ani pe doua roti sa pot aprecia corect! unii se supara dar timpul arata ca a fost corect ce zice omul, am urmarit un post de vanzare la un gsxr un an si ceva si ce sa vezi...s-a vandut cum a fost prevazut de mester! bafta la toti chiar si la hateri..yee

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum de l-ai gasit tocmai pe Yamaha R1 (2007-2008) rider facand cascadorii? Ai cautat anume?

 

Vis a vis de video....daca 8km/h fac atata diferenta, iti dai seama cum creste exponential pericolul la viteze mari?

Editat de manu_vvu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8 mile pe ora diferenta intre ... stiinta si nestiinta?

Iarasi mortu era de vina ca nu a mers cu 60... bulangiul a mers cu 68 ...

Ala cu pateul doar a facut exact ce te poti astepta de la el, normal...

Toti sunt varza, TU trebuie sa fii perfect. Si sa nu blamezi, sau sa comentezi ceva, numai aia varza au dreptul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...