Sari la conținut

MotoGP la DIGI; Florin Ion & ceilalti comentatori


evil1
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 628
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@zair......nu ca nu ti as da dreptate dar asta cu transmisiunea....chiar nu cred ca tine de ei....."ie altii la mijloc"..... :)))

 

 

Eu m-am luat de cei de la digi cand au facut figuri de genul asta...au scris ceva in program si au dat altceva....cu tot scandalul meu facut la ei mi-au spus ca nici de ei nu depinde....deci "este cineva mai sus"

 

 

Cine e mah fratilor deasupra lor??!?! Nasul de pe tren? baiatul ce plimba clopotelul sa sune inceputul sau sfarsitul orei? Basescu?!?!?! :eek: Cine naiba e???

 

Ce vorbesc aia acolo asta gandesc si astea sunt planurile lor. Daca stii ca nu poti transmite cursa... muta in plm inregistrarea intre 2 meciuri de divia B sau intre alte inregistrari din tenis.. numai lasa omul sa se uite la ea atata timp cat te bati cu pumnul in piept ca esti unicul detinator al drpturilor de difuzare.

Acum sunt curios de ce a spus Harablabie ca pe viraje se taie benzina de pe un injector pentru o eventuala economie a combustibilului :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De-aia se auzea cum merge Yamaha în 3 pe viraje ? Și Tech3 tot de acolo o veni ... ;)

Intr-adevar.. cu astia doi orice e posibil ::D)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai sa nu meritati sa fiti facuti nesimtiti? Cum puteti scrie in program ca transmiteti cursa in reluare pe digi1 de la ora zece si in reaitate tranzmiteti primele 5 tururi si ultimul?!?!?O singura data am vrut anul acesta sa vad o cursa cu voi si n-am avut parte de ea. :(

Si pe mine m-au pacalit tot asa, la 13.

Au dat vreo 15 min de cursa, si o jumatate de ora de ceremonii...

Nici n-au aratat depasirile intre MM. Dovi si Rossi, dar au dat tot teatrul de la final cap coada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimic mah.. au reusit sa-mi strice eventul pe baza carei scuze?!?!

 

 

Si inca ceva din ce-am prins in comentariul lor.. Cum sa spui ca Rossi copiaza stilul lui Bayliss si merge cu metal in varful cizmei ca sa-si deconcentreze adversarul din spate prin scanteile produse la atingerea cu asfaltul?!?!?!??! :eek: Mah baieti.. voi sunteti zdraveni la cap???

 

@Digi : Uite bah de ce face asta Bayliss, nu de alta dar sa nu mori in post. ;)

 

Troy-Bayliss-Ducati-1199-Panigale-Launch

 

Daca nu monteaza asa ceva in varful bootului.. nu mai apuca sa-i faca nimeni manichiura.

Se vede din satelit ca sunteti pe dinafara cu acest sport si va duceti acolo doar pentru salariu X-(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zair, aia de la BT Sport erau si mai pe dinafara cu scanteile... tot spuneau ca ies scantei din cotul lui Rossi, ca probabil a montat niste nituri din Titan acolo ca sa scoata scantei :laugh: si nu glumeau, chiar vorbeau serios

Editat de Jorge Lorenzo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimic mah.. au reusit sa-mi strice eventul pe baza carei scuze?!?!

 

 

Si inca ceva din ce-am prins in comentariul lor.. Cum sa spui ca Rossi copiaza stilul lui Bayliss si merge cu metal in varful cizmei ca sa-si deconcentreze adversarul din spate prin scanteile produse la atingerea cu asfaltul?!?!?!??! :eek: Mah baieti.. voi sunteti zdraveni la cap???

 

@Digi : Uite bah de ce face asta Bayliss, nu de alta dar sa nu mori in post. ;)

 

Troy-Bayliss-Ducati-1199-Panigale-Launch

 

Daca nu monteaza asa ceva in varful bootului.. nu mai apuca sa-i faca nimeni manichiura.

Se vede din satelit ca sunteti pe dinafara cu acest sport si va duceti acolo doar pentru salariu X-(

Salut. Poate ca nu am fost suficient de atent, dar sincer nu ti-am inteles mesajul. Cred ca vrei sa spui ca de fapt acele scantei produse de Bayliss in duelurile sale cu Edwards, dar nu numai, erau produsul hazardului. Nimic intentionat. Daca asta ai vrut sa spui inseamna ca nu ai prea urmarit curse de superbike, Daca am inteles gresit astept sa ma lamuresti ce anume ai vrut sa transmiti.

 

Pentru toti ceilalti. Daca traiti cumva cu impresia ca eu sau domnul Haralambie facem media planul la Digi atunci va anunt ca nu este asa. Reluarile nu ma privesc. Sincer, ma doare inima sa aflu ca s-a ciopartit cursa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Poate ca nu am fost suficient de atent, dar sincer nu ti-am inteles mesajul. Cred ca vrei sa spui ca de fapt acele scantei produse de Bayliss in duelurile sale cu Edwards, dar nu numai, erau produsul hazardului. Nimic intentionat. Daca asta ai vrut sa spui inseamna ca nu ai prea urmarit curse de superbike, Daca am inteles gresit astept sa ma lamuresti ce anume ai vrut sa transmiti.

 

Salut,

Nu e niciun hazard la mijloc atata timp cat mergi oricum la maxim pe o pista. Uite-te peste cursele in care dupa ce a fost depasit Rossi / Bayliss s-au oprit scanteile. Harablabie acum 4 ani cand a venit Rossi la Ducati sustinea ca el scoate piciorul afara inainte de a intra in curba pentru a se opune depasirii celui ce-l ataca, deci nu ma mira afirmatia colegului tau de dimineata.

 

Pentru toti ceilalti. Daca traiti cumva cu impresia ca eu sau domnul Haralambie facem media planul la Digi atunci va anunt ca nu este asa. Reluarile nu ma privesc. Sincer, ma doare inima sa aflu ca s-a ciopartit cursa...

Florin, pe bune.. voi niciodata nu sunteti vinovati, intodeauna altcineva este vinovat de ceea ce se intampla la sectiunea motogp. Culmea e ca dai vina pe altii din trust ce-ti sunt in realitate COLEGI. Cum poti sa stai cu mainile in san la astfel de lucruri si sa dai vina pe cei ce ar trebui sa te ajute ca emisiunea sa fie misto.. iarasi e de domeniul abstractului (cel putin pentru mine). Zi mai bine ca 'domne s-a terminat banda si nu au intrat toate turele in inregistrare, ca s-a oprit curentul in sediu si nu mai avem toata cursa.. orice, spune orice, dar nu da vina pe altii ca aceasta cursa a fost ciopartita in conditiile in care a fost transmisa fiecare lacrima de bucurie a lui Marquez in turul in care a sarbatorit castigarea campionatului.

 

@Bibi si Florin.. get a fucking room!!!! Sau Florin, da-i o mobra de test Domnului Bibi pentru fiecare emisiune, ca ulterior material de difuzat vei avea.. cat sa mai deschideti si un digi4. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Nu e niciun hazard la mijloc atata timp cat mergi oricum la maxim pe o pista. Uite-te peste cursele in care dupa ce a fost depasit Rossi / Bayliss s-au oprit scanteile. Harablabie acum 4 ani cand a venit Rossi la Ducati sustinea ca el scoate piciorul afara inainte de a intra in curba pentru a se opune depasirii celui ce-l ataca, deci nu ma mira afirmatia colegului tau de dimineata.

 

Florin, pe bune.. voi niciodata nu sunteti vinovati, intodeauna altcineva este vinovat de ceea ce se intampla la sectiunea motogp. Culmea e ca dai vina pe altii din trust ce-ti sunt in realitate COLEGI. Cum poti sa stai cu mainile in san la astfel de lucruri si sa dai vina pe cei ce ar trebui sa te ajute ca emisiunea sa fie misto.. iarasi e de domeniul abstractului (cel putin pentru mine). Zi mai bine ca 'domne s-a terminat banda si nu au intrat toate turele in inregistrare, ca s-a oprit curentul in sediu si nu mai avem toata cursa.. orice, spune orice, dar nu da vina pe altii ca aceasta cursa a fost ciopartita in conditiile in care a fost transmisa fiecare lacrima de bucurie a lui Marquez in turul in care a sarbatorit castigarea campionatului.

 

@Bibi si Florin.. get a fucking room!!!! Sau Florin, da-i o mobra de test Domnului Bibi pentru fiecare emisiune, ca ulterior material de difuzat vei avea.. cat sa mai deschideti si un digi4. ;)

 

Am arhiva celor de la Duke cu WSB-ul din 2001 pana in 2007. Am sa stau si am sa revad cursele lui Bayliss de pana in 2002. Voi fi atent la detaliul tau. Legat de acele teste. Exista o pastila in emisiunea "La Volan" de pe Digi 24. Testele moto sunt facute de Tiberiu Troia.

Editat de FLORIN DIGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine m-au pacalit tot asa, la 13.

Au dat vreo 15 min de cursa, si o jumatate de ora de ceremonii...

Nici n-au aratat depasirile intre MM. Dovi si Rossi, dar au dat tot teatrul de la final cap coada.

Pai ce, tu numai depasiri intelegi din curse? Just sayin' :P

» Post actualizat in 13 Oct 2014 11:18

De-aia se auzea cum merge Yamaha în 3 pe viraje ? Și Tech3 tot de acolo o veni ...

:crack:

» Post actualizat in 13 Oct 2014 11:26

On topic: sunt convins ca dl Haralambie nu uita totusi regulamentul diferit la care a aderat Ducati in 2014, atunci cand afirma in mod repetat ca Ducati a redus substantial gap-ul tehnologic in fata constructorilor cu ochi mici ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Antal PUTINICA!!! For God's sake, ce mai vreti de la un om care inca nu a fost in stare sa-si schimbe numele? :))

aici esti fara respect: sa razi de numele unui om, nume de familie.

 

Brno, in limba ceha,

a cata oara ne spui cum se pronunta BRNO? ...a 5-a oara?

 

Nasol....inseamna ca e timpul de ochelari... :)))))

nu uita sa iti comanzi si tu unii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici esti fara respect: sa razi de numele unui om, nume de familie.

Nu e vorba doar de numele de familie, ci de combinatia de nume.

ANTÁL, antale, s. n. (Rar) Butoi mare de stejar (mai ales pentru vin și rachiu). – Din ucr. antal.

Butoi Putinica, e amuzant, doar atat. Fara alte conotatii.

Ar fi fost rusinos sa-si schimbe numele, cum fac altii.

 

E amuzant si ca Anacalagon s-a nimerit sa rada de numele lui. Alegandu-si ca pseudonim un gen de priapulide, penis worms, care si-au primit numele dupa un dragon inaripat.

Editat de 9fingers
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am arhiva celor de la Duke cu WSB-ul din 2001 pana in 2007. Am sa stau si am sa revad cursele lui Bayliss de pana in 2002. Voi fi atent la detaliul tau.

Bun, deci te vei uita peste sezoanele 2001 si 2002, unul castigat altul pierdut de Bayliss. :)

 

 

Legat de acele teste. Exista o pastila in emisiunea "La Volan" de pe Digi 24. Testele moto sunt facute de Tiberiu Troia.

Acest Troia este alta persoana ce a concurat cu Haralambie in campionatele din anii 2000.. chiar crezi ca omul este pregatit sa foloseasca unele modele la limita lor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hopa, eu de abia acum am descoperit topicul asta.

 

Am vazut ca sunt multe reprosuri, dar n-am avut rabdare sa citesc atatea pagini in spate.

 

Mie personal mi se par rezonabili comentatorii Digi.

 

In primul rand e misto ca Digi se straduie sa transmita MotoGP. Puteau sa dea toti banii doar pe fotbal sau mai stiu eu, manele, politica de santz sau ce se poarta pe alte posturi TV romanesti

 

As fi foarte fericit daca s-ar gandi cineva sa transmita si NFL. Acum e transmis de Sport 1. Pana sezonul asta RCS-RDS nu avea acest post in grila, iar acum aflu ca Sport 1 trage sa moara si ca nu se stie daca termina macar sezonul asta.

Fotbalul american chiar e spectaculos. Ar merita transmis. Inchid paranteza.

 

Florin Ion are un stil de comentariu foarte bun - alert, te tine in priza si se vede ca e pasionat. Dupa parerea mea asa ar trebui sa fie un comentariu.

Vlad Haralambie... cam prea molcom pentru un comentariu live. Cand sunt curse ca cea din Japonia - cu noaptea'n cap, de abia pot sa tin ochii deschisi cand comenteaza dl Haralambie :) Un mare plus e ca se pricepe la motociclete, are experienta si pe strada si la curse, un mare minus e ca abuzeaza de "pe vremea mea" - in prezent sunt destul de mari diferente fata de alte vremuri

 

Toti comentatorii mai fac greseli, mai ales cand e vorba de transmisii live.

N-am stat sa numar daca la MotoGP sunt multe sau putine. Sunt pentru ca mi-au sarit si mie in ochi (urechi) de multe ori. Dar e important ca se incearca si corectarea lor.

 

Daca incepem sa facem comparatii cu comentatori englezi, spanioli, italieni... ok, dar cand facem comparatii sa avem in vedere tot pachetul - ce salarii are fiecare, ce conditii - una e sa fii pe circuit, la fata locului si sa dispui de ditamai centrul de presa cu o tona de informatii la discretie si alta e sa stai intr-un studio sa te uiti la TV ca si spectatorii si sa cauti informatii cum te pricepi si pe unde te pricepi.

 

Ia hai sa comparam si cu comentatorii pe care ii avea pe vremuri TVR (cand transmitea F1) - il mai tineti minte pe Micky Mitomanul? Nenea ala se si ducea la fiecare cursa sa o comenteze de la fata locului si tot nu pricepea nimic - nu fusese in stare sa invete desenul castilor pilotilor (sau si mai simplu cine e nr.1 si cine e nr.2 intr-o echipa - ca ar fi putut deosebi masinile dupa culoarea camerei video din varf) Si porecla i s-a tras de la faptul ca ce spunea el nu prea avea legatura cu realitatea.

 

 

O nemultumire am si eu - mai lasati-ne cu Marc Marquez doboratorul de recorduri. Am obosit rau de tot.

Marc Marquez e super pilot, acum e proaspat dublu campion mondial, e tanar, e ambitios, e talentat e de toate, dar mai sunt si alti piloti despre care merita sa vorbiti.

Lorenzo e cel putin la fel de bun ca Marquez, e si el dublu campion mondial, dar despre el spuneti 2-3 cuvinte si asta doar daca termina pe primul loc.

Anul trecut Carl Cratchlow a facut un sezon de exceptie. Poate nu ne dam seama, dar e ceva remarcabil sa obtii podiumuri cu o Yamaha Tech3. Daca n-ar fi grafica cu clasamentul din partea stanga a ecranului nici n-as sti ca e si Crutchlow pe circuit.

Dovizioso merge extraordinar cu Ducati. La fel si Ianone. Si ei sunt ignorati.

 

Ok, inteleg. Marquez e campionul actual. Rossi e legenda vie. Merita mai multa atentie ca ceilalti. Dar chiar toata atentia? Ceilalti piloti nu merita sa se vorbeasca despre ei?

Si comentatorii sunt oameni si ca atare sunt subiectivi. Inteleg ca fiecare are proprii favoriti, dar totusi... comentatorii ar trebui sa fie impartiali.

 

Aaa... si nu-l mai suparati pe Zair :)

E un tip foarte misto si mananca curse moto pe paine. Mai bine il luati in echipa.

 

 

Overall ... felicitari din partea mea pentru ca exista MotoGP la Digi Sport si pentru toate eforturile pe care le faceti. Keep up the good work!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, deci te vei uita peste sezoanele 2001 si 2002, unul castigat altul pierdut de Bayliss. :)

Au fost doua sezoane in care Bayliss chiar a avut cu cine sa o dea de la egal la egal. Dupa 2006, doar Haga a mai zvicnit. Dar cu Edwards chiar a avut de furca, iar prin 2000 au aparut acele scantei in WSBK.

Acest Troia este alta persoana ce a concurat cu Haralambie in campionatele din anii 2000.. chiar crezi ca omul este pregatit sa foloseasca unele modele la limita lor?

Nu vreau sa subestimez pe nimeni, dar domnii Haralambie si Troia sunt printre putinii care au experienta in ale TV-ului (fosti si actuali piloti ) si sunt, cred, cei mai buni. Dar barometrul e reprezentat pana la urma de oamenii care privesc materialele finite.

» Post actualizat in 13 Oct 2014 14:57

Hopa, eu de abia acum am descoperit topicul asta.

 

Am vazut ca sunt multe reprosuri, dar n-am avut rabdare sa citesc atatea pagini in spate.

 

Mie personal mi se par rezonabili comentatorii Digi.

 

In primul rand e misto ca Digi se straduie sa transmita MotoGP. Puteau sa dea toti banii doar pe fotbal sau mai stiu eu, manele, politica de santz sau ce se poarta pe alte posturi TV romanesti

 

As fi foarte fericit daca s-ar gandi cineva sa transmita si NFL. Acum e transmis de Sport 1. Pana sezonul asta RCS-RDS nu avea acest post in grila, iar acum aflu ca Sport 1 trage sa moara si ca nu se stie daca termina macar sezonul asta.

Fotbalul american chiar e spectaculos. Ar merita transmis. Inchid paranteza.

 

Florin Ion are un stil de comentariu foarte bun - alert, te tine in priza si se vede ca e pasionat. Dupa parerea mea asa ar trebui sa fie un comentariu.

Vlad Haralambie... cam prea molcom pentru un comentariu live. Cand sunt curse ca cea din Japonia - cu noaptea'n cap, de abia pot sa tin ochii deschisi cand comenteaza dl Haralambie :) Un mare plus e ca se pricepe la motociclete, are experienta si pe strada si la curse, un mare minus e ca abuzeaza de "pe vremea mea" - in prezent sunt destul de mari diferente fata de alte vremuri

 

Toti comentatorii mai fac greseli, mai ales cand e vorba de transmisii live.

N-am stat sa numar daca la MotoGP sunt multe sau putine. Sunt pentru ca mi-au sarit si mie in ochi (urechi) de multe ori. Dar e important ca se incearca si corectarea lor.

 

Daca incepem sa facem comparatii cu comentatori englezi, spanioli, italieni... ok, dar cand facem comparatii sa avem in vedere tot pachetul - ce salarii are fiecare, ce conditii - una e sa fii pe circuit, la fata locului si sa dispui de ditamai centrul de presa cu o tona de informatii la discretie si alta e sa stai intr-un studio sa te uiti la TV ca si spectatorii si sa cauti informatii cum te pricepi si pe unde te pricepi.

 

Ia hai sa comparam si cu comentatorii pe care ii avea pe vremuri TVR (cand transmitea F1) - il mai tineti minte pe Micky Mitomanul? Nenea ala se si ducea la fiecare cursa sa o comenteze de la fata locului si tot nu pricepea nimic - nu fusese in stare sa invete desenul castilor pilotilor (sau si mai simplu cine e nr.1 si cine e nr.2 intr-o echipa - ca ar fi putut deosebi masinile dupa culoarea camerei video din varf) Si porecla i s-a tras de la faptul ca ce spunea el nu prea avea legatura cu realitatea.

 

 

O nemultumire am si eu - mai lasati-ne cu Marc Marquez doboratorul de recorduri. Am obosit rau de tot.

Marc Marquez e super pilot, acum e proaspat dublu campion mondial, e tanar, e ambitios, e talentat e de toate, dar mai sunt si alti piloti despre care merita sa vorbiti.

Lorenzo e cel putin la fel de bun ca Marquez, e si el dublu campion mondial, dar despre el spuneti 2-3 cuvinte si asta doar daca termina pe primul loc.

Anul trecut Carl Cratchlow a facut un sezon de exceptie. Poate nu ne dam seama, dar e ceva remarcabil sa obtii podiumuri cu o Yamaha Tech3. Daca n-ar fi grafica cu clasamentul din partea stanga a ecranului nici n-as sti ca e si Crutchlow pe circuit.

Dovizioso merge extraordinar cu Ducati. La fel si Ianone. Si ei sunt ignorati.

 

Ok, inteleg. Marquez e campionul actual. Rossi e legenda vie. Merita mai multa atentie ca ceilalti. Dar chiar toata atentia? Ceilalti piloti nu merita sa se vorbeasca despre ei?

Si comentatorii sunt oameni si ca atare sunt subiectivi. Inteleg ca fiecare are proprii favoriti, dar totusi... comentatorii ar trebui sa fie impartiali.

 

Aaa... si nu-l mai suparati pe Zair :)

E un tip foarte misto si mananca curse moto pe paine. Mai bine il luati in echipa.

 

 

Overall ... felicitari din partea mea pentru ca exista MotoGP la Digi Sport si pentru toate eforturile pe care le faceti. Keep up the good work!

 

Iti multumim (astia de la Digi Sport) pentru mesajul tau. Mai sus cineva ne reprosa ca nu ne straduim suficient pentru a evidentia valoarea lui Marquez si ca il proslavim pe Rossi. Tu spui ca vorbim prea mult despre el. Poate ca asa este...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand il vezi pe un sofer ca "se da racing" pe strada il intrebi - ce mai, te crezi Schumacher? Cand vine vorba despre un motociclist... - ce mai te crezi Rossi?

Cam la fel cum spunem "adidasi" referindu-ne la incaltarile sport sau "xerox" referindu-ne la copiatoare, Rossi e aproape sinonim cu MotoGP. E imposibil sa nu vorbiti despre el.

 

Cu Marquez n-am nicio problema sa il laudati sau sa-i evidentiati valoarea. Problema mea e cu doborarea recordurilor - multe sunt total irelevante, iar alea cu "cel mai tanar pilot care" se datoreaza exclusiv unei conjucturi - daca nu se modifica regulamentul special pentru Marquez si ar fi stat un an la o echipa satelit acele recorduri n-ar fi existat niciodata.

 

Da, stiu ca e greu sa multumiti pe toata lumea. Mai ales cand vorbim de sport si fani.

Dar se poate vedea cine are dreptate. Luati o cursa la intamplare din arhiva si numarati de cate ori ati spus Marquez si Rossi si de cate ori ati mentionat numele altor piloti, cate minute vorbiti / le dedicati lui Marquez, cate lui Rossi si cate celorlalti pilloti.

Chiar as fi curios ce statistica ar rezulta din experimentul asta. Si cred ca ar fi un argument solid pentru reprosurile care vin / vor veni pe aceasta tema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au fost doua sezoane in care Bayliss chiar a avut cu cine sa o dea de la egal la egal. Dupa 2006, doar Haga a mai zvicnit. Dar cu Edwards chiar a avut de furca, iar prin 2000 au aparut acele scantei in WSBK.

Nu vreau sa subestimez pe nimeni, dar domnii Haralambie si Troia sunt printre putinii care au experienta in ale TV-ului (fosti si actuali piloti ) si sunt, cred, cei mai buni. Dar barometrul e reprezentat pana la urma de oamenii care privesc materialele finite.

» Post actualizat in 13 Oct 2014 14:57

 

Iti multumim (astia de la Digi Sport) pentru mesajul tau. Mai sus cineva ne reprosa ca nu ne straduim suficient pentru a evidentia valoarea lui Marquez si ca il proslavim pe Rossi. Tu spui ca vorbim prea mult despre el. Poate ca asa este...

Acum ca s-a deschis circuitul de la Adancata, ai de gand sa tragi de manetute putin? Poate ca iti va schimba in bine abordarea comentariului. Poate iti place si te alegi cu un nou hobby. Cauti daca ofera cineva cursuri, inchiriezi o motoreta, poate iti imprumuta cineva un echipament si vezi si tu ce si cum.

 

Haralambie mie mi se pare foarte slab. Da informatii incorecte sau partial corecte si uneori se contrazice de la un tur la altul. Troia mie imi place mai mult, chiar daca nu are comentariul la fel de cursiv ca Haralambie.

Editat de Endurache
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ca s-a deschis circuitul de la Adancata, ai de gand sa tragi de manetute putin? Poate ca iti va schimba in bine abordarea transmisiunilor si a comentariului.

Sa inteleg ca ti-ai dori ca toti comentatorii sa fie campioni MotoGP? Stiu ca suntem in tara unde toti suntem specialisti IT, fotbalisti exceptionali, piloti de top....las-o mai moale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca ti-ai dori ca toti comentatorii sa fie campioni MotoGP? Stiu ca suntem in tara unde toti suntem specialisti IT, fotbalisti exceptionali, piloti de top....las-o mai moale.

Ce treaba are trasul de manetute la Adancata cu campionii din motogp? :D

 

Si da, as vrea sa fie asa. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa subestimez pe nimeni, dar domnii Haralambie si Troia sunt printre putinii care au experienta in ale TV-ului (fosti si actuali piloti ) si sunt, cred, cei mai buni. Dar barometrul e reprezentat pana la urma de oamenii care privesc materialele finite.

Fac ceva pe barometrul unor persoane care nu inteleg ceea ce se intampla pe linia boxelor si privesc cursele pe cine stie ce diagonale fullHD achizitionate in rate pe 12 ani. Daca vrei sa te uiti in gura unora care se zbat pe aici si-ti dau niste sfaturi pertinente, bine.. daca nu, comenteaza in continuare luminitele de pe casca lui Rossi, scaneile intentionate ale lui pentru a destabiliza adversarul si restul istoriei motogp citite de pe wikipedia. Treaba voastra, cred ca vi s-au dat o gramada de detalii aici cu ce sa faceti ca sa va ridicati nivelul iar voi tot pe a voastra o tineti.

 

Sa fiti iubiti de cine meritati!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...