Sari la conținut

Camion vs motociclista in Cluj ... a scapat usor (cica)


SyDemon
 Share

Postări Recomandate

Cred ca este vorba de un exercitiu ...la impactul motocicletei cu acel camion sigur trebuia sa fie mult ulei pe jos,plastice si alte resturi din motocicleta ... ca sa nu zic ca acea tanara numai motociclista nu pare ... si oare la ce viteza a cazut de nu a reusit nici macar tricoul sa-l murdareasca ca sa nu mai zic rupa/julituri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca este vorba de un exercitiu ...la impactul motocicletei cu acel camion sigur trebuia sa fie mult ulei pe jos,plastice si alte resturi din motocicleta ... ca sa nu zic ca acea tanara numai motociclista nu pare ... si oare la ce viteza a cazut de nu a reusit nici macar tricoul sa-l murdareasca ca sa nu mai zic rupa/julituri.

Ce stiti voi....fata avea echipament full ... dupa cum se vede in poza de mai jos...

catwoman_2012_by_drewgardner-d5a7r80.jpg

 

 

75.000...da ce motocicleta avea? Panigale?

Lei, man , lei .. nu euro... adica undeva la 17000 E , cat ar costa un s1000rr ...

 

Daca si ala-i camion.. m-am dat dracu ....

Editat de edu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la echipament, ma indoiesc de faptul ca medicii ar fi consultat-o cu geaca pe ea si cu casca pe cap, chiar si de faptul ca reporterii ar fi ratat momentul de a evidentia lipsa acestuia. Bine ca nu a fost mai rau caci dupa cum se vede mobra ajunsese sub rotile "camionului".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama ce concluzii trag unii....chiar sunteti pe langa...kawasaki er 6 n......si dupa capu unora fata aia trea consultata cu geaca si casca pe ea dupa altii asa cum e in poza clar asa mergea si pe moto...ofof....oricum articolul se vede ca e facut de "profesionisti"....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Articolul a fost editat. Initial scria ca motociclista nu purta casca de protectie. Acum n-am gasit aceasta mentiune in articol, ba din contra... au pus un update cu declaratia motociclistei, care spunea ca a avut casca, gizme, manusi, geaca si 40 de km/h. Si inca o chestie interesanta: "cel care m-a acrosat avea volan pe dreapta, iar oglinda de pe partea stanga lipsea!" - se vede si din poze ca e lipita cu scoci, posibil oglinda(sticla) chiar lipsea.

 

 

 

Editat de Jorge Lorenzo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Er6n :)

bingo

Articolul a fost editat. Initial scria ca motociclista nu purta casca de protectie. Acum n-am gasit aceasta mentiune in articol, ba din contra... au pus un update cu declaratia motociclistei, care spunea ca a avut casca, gizme, manusi, geaca si 40 de km/h. Si inca o chestie interesanta: "cel care m-a acrosat avea volan pe dreapta, iar oglinda de pe partea stanga lipsea!" - se vede si din poze ca e lipita cu scoci, posibil oglinda(sticla) chiar lipsea.

masina e "de anglia" are volanul pe contrasens

 

 

 

of topic, e chiar simpatica domnisoara, insanatosire grabnica, asfalt cu farul,, moarte conservarilor, fierul se repara... mai era ceva??

 

 

aaaa daca avea tobe raising conservarul o auzea.. laud paips save laivs :alcy: :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce stiti voi....fata avea echipament full ... dupa cum se vede in poza de mai jos...

catwoman_2012_by_drewgardner-d5a7r80.jpg

 

 

Lei, man , lei .. nu euro... adica undeva la 17000 E , cat ar costa un s1000rr ...

 

Daca si ala-i camion.. m-am dat dracu ....

un Panigale e 22.000 , ce te face sa crezi ca m-am gandit la euro...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este un kawasaki er-6m dooohhh....dar cum multi din voi cunosc decat modele sportive habar nu au de altele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...