Sari la conținut

14-10 Lovit din spate - dar tot motociclistul e de vina


CozonacRutier
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 68
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

doamneeeee...de ce ai oprit brusc? nu puteai sa opresti si tu mai putin brusc? :))... mor cand aud astfel de explicatii

Editat de on-x
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce cretini... "a intrat asa sub botul meu... " "s-a oprit brusc"....

1. ai fost foarte calm tinand cont de faza si de agaricii aia care comentau pe langa tine....

2. bine ca nu te-a impins in fata altuia care venea sa intre sub pod...

 

Nu pareau genul de cetateni cu care sa faci amiabila... Spun asta pentru ca din prima secunda ei incercau sa te convinga ca TU ai gresit...

Cum ai rezolvat pana la urma?

Editat de Serban.S
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai oprit brusc, ai intrat in mine, de unde atata cretinatate?
Daca inchei amiabila cu ala, tu esti prostu... Du-te la politie sa-si ia amenda, data viitoare poate nu mai comenteaza.

Editat de marcone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motocicleta venea cu spatele in timp ce eu eram oprit sa acord prioritate podului ce trecea pe deasupra . Atunci , motociclistul a virat stanga pe contrasens , s-a culcat pe o parte si a tasnit sub bara mea , care nu era prezenta la fata locului dar a venit ulterior .

M.rtii mami lui de nenorocit . . . .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce calm ai fost....

 

+1

Mama ce capace ii dadeaaaam!!! Auzi tu tupeu mah...."da' brusc asa?"

 

la fel

Ce incerca ala s-o dea ca si cum ar fi fost vina ta... Nesimtire maxima. Nu stiu cum ai facut de ti-ai pastrat calmul, eu il injur pe ala doar vazand clipul.

+1

» Post actualizat in 17 Oct 2014 10:25

Motocicleta venea cu spatele in timp ce eu eram oprit sa acord prioritate podului ce trecea pe deasupra . Atunci , motociclistul a virat stanga pe contrasens , s-a culcat pe o parte si a tasnit sub bara mea , care nu era prezenta la fata locului dar a venit ulterior .

M.rtii mami lui de nenorocit . . . .

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu as fi fost calm pana la un punct,dar cand aud ca tu te-ai bagat in el,si cu spatele.....e rost de bataie atunci,sunt mai agitat de fel in trafic...respect dar sa si fiu si respectat

Editat de cata84
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene, ala e dobitoc? Era normal sa opresti si sa te asiguri, nu te-ai oprit asa din senin in mijlocul strazii. Direct la politie du-te. Nu merita iertat asa ceva.

 

Mare lectie nu invata din asta, plateste amenda si tot prost ramane...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si uite de ce sun bune CAMERELE DE FILMAT.....

Si pin la urma, la ce sint bune camerele ??? in afara ca ii prinzi pe altii in momente proaste ( prieteni presupun ) incerci sa postezi filmuletul unde nu este cazul iar acolo unde ai postat in topicul golaneala de o zi cind te iau baietii la misto incerci sa dai tot felul de explicatii. Fara suparare nu am nimic cu tine personal, insa cind ii faci pe altii de cacaoo nu incerca sa speli putina.

Editat de ceberița 46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu personal am invatat ceva din clipul asta. ASA se reactioneaza la accidente, indiferent cat de mindfuck e interactiunea cu dobitocul. cum naiba reusesti sa te faci inteles tipand la un (cuvant urat) care nici nu stie ce s-a intamplat? probabil te enervezi mai tare si ajungi sa-l pocnesti pana la urma. se vede in filmare ca politistu e cativa metri mai sus, deci nu se termina bine pt motociclist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii mai au si gura mare stiind ca au gresit, aia merita batuti, un om care isi recunoaste vina si ii pare rau il injuri putin ca doar ti-a provocat o dauna.Am avut un accident asemanator dar la o viteza mult mai mare daca nu aveam piciorul rupt ii spargeam capu la sofer cu casca pana nu mai misca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce lbgu de sofer, auzi tu: "a franat brusc si a venit sub botul meu..." chiar ca ai fost calm.....

Deci a dat peste tine si tot tu esti vinovat....mare adevar ca prostii au tupeu fara limita, cat de nesimtit sa fii sa zici asa ceva....

Nu urmeaza decat sa-ti prezinte un frumos RCA Carpatica....

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...