Sari la conținut

Si Fetele Stiu Sa Faca Enduro


Postări Recomandate

salut....m`am gandit sa pun si eu niste poze din "expeditiile" de pe munte....deocamdata am un dr 125 asa ca nu va asteptati la ceva spectaculos....

 

Monica, fata lui nea Florin?Pai n-ai bagat pozele cele mai reprezentative...mi-a aratat taica-tau niste poze pe unde te-ai bagat de mi s-a zbarlit pielea.La anu' poate ma luati si pe mine la cateva ture.Pana atunci exersez ca la nivelul actual n-am sanse sa ma tin dupa voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut....m`am gandit sa pun si eu niste poze din "expeditiile" de pe munte....deocamdata am un dr 125 asa ca nu va asteptati la ceva spectaculos....

 

 

Super ......... chiar as vrea sa vad "live" cum se descurca o tipa cu enduro intre picioare...

 

Tre sa luam un DR de 350 si pt. prietena mea ca nu se mai poate.

 

Iar, legat de ce a spus Adaaa, stiu tipe la 1,65 care merg pe enduro (cu sau fara modificari).

Cu vointa se poate. :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai la cate mii de poze am facut unde sa le pun pe toate? Sa vii sa ma ajuti sa le aleg si poate la anul vii si u cu noi. Te luam cu cea mai mare placere.Atat eu cat si tata.

 

Cam incorecta exprimarea! Mai corect ar fi fost "Si fetele INALTE stiu sa faca enduro".

:bow:( :bow:( ... pt cele micute... nici o sansa! :lol:(

Anyway... enjoy girls! :bow:

 

Ada, ti se pare k la 1.61 sunt prea inalta? Mi-as dori eu sa fi fost mai inalta asa vorba ta eram si eu cu picioarele pe pamant dar nu e musai. Ma descurc si asa mik...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam incorecta exprimarea! Mai corect ar fi fost "Si fetele INALTE stiu sa faca enduro".

:bow:( :bow:( ... pt cele micute... nici o sansa! :lol:(

Anyway... enjoy girls! :bow:

punem pariu ca se poate? iti dau o poza cu personaje de 1.60 sau pe aproape, veche de o saptamana ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toti ar trebui sa incurajam fetele!!! Si prietena mea are carnet de un an, dar mai serios de citeva luni am inceput sa iesim(pe malul Timisului). Incet devine o endurista adevarata :bow: ....si pe ea o cheama Monica :bow: Poate o conving sa bage si citeva poze aici, io nu pot face asta fara 'ok-ul' ei.

Saluti...si bafta la toti fete/baietzi!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai la cate mii de poze am facut unde sa le pun pe toate? Sa vii sa ma ajuti sa le aleg si poate la anul vii si u cu noi. Te luam cu cea mai mare placere.Atat eu cat si tata.

 

Da, dar pentru asta trebuie musai sa schimb motoru'! Tatal tau a avut dreptate: motorul asta e mult prea greu pentru enduro....si cand ma gandesc ca eu vream sa iau gilera aia a voastra pentru femeie :bow: .E clar astazi nu mai aveam fomeie :bow: .Cu ea am rezolvat! Si-a achizitionat una bucata yamaha 225 Serow asa ca puteti s-o bagati in gasca, de abia ca te are pe tine drept exemplu de urmat, ca deh, ea e cam sperioasa. Si asa de fiecare data cand se smiorcaie ca nu poate face ceva ii amintesc de pozele cu tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, dar pentru asta trebuie musai sa schimb motoru'! Tatal tau a avut dreptate: motorul asta e mult prea greu pentru enduro....si cand ma gandesc ca eu vream sa iau gilera aia a voastra pentru femeie :bow: .E clar astazi nu mai aveam fomeie :bow: .Cu ea am rezolvat! Si-a achizitionat una bucata yamaha 225 Serow asa ca puteti s-o bagati in gasca, de abia ca te are pe tine drept exemplu de urmat, ca deh, ea e cam sperioasa. Si asa de fiecare data cand se smiorcaie ca nu poate face ceva ii amintesc de pozele cu tine.

 

Super ! de abia astept sa mai vina inca o tipa cu noi la plimbari. dak iti plac senzatiile tari , adrenalina si avanturile...eu zic k are toate sansele. Insa trebuie sa faca unele sacrificii ca de ex: sa renunte la fuste barem pt o vara. Asta in cazul in care e incepatoare.

post-13647-1166471882_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Servus Moni !

 

Cred ca multi din tipii care se leaga de înaltimea ta, nu stiu sa se tina de ghidon asa de bine ca tine ! Si daca ar sti ei cum te dai pe DR-ul de 350.......si-ar face noduri la degete sa nu mai scrie prosti ! Uite si niste poze cu noi prin padure si pe Bucegi. :finger:

 

Pa si ne vedem la tura viitoare !

 

P.S......P.S......P.S....

 

Motorul alb/rosu îl am de vînzare, este un DR 650 R din 1992 si pret informativ 2000 € , detalii prin email la: mahony12000@yahoo.de !!!

post-14800-1166648962_thumb.jpg

post-14800-1166649871_thumb.jpg

post-14800-1166649978_thumb.jpg

Editat de mahony12000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...