Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

Iti urez succes cu mobra, desi cred ca ar trebui sa lasi polishuirea pe seama unui meserias.

Dar voiam sa te intreb: cum te hotarasti pe care cuvinte sa le scrii cu majuscula si pe care sa le scrii normal?

Editat de Hellicks Hellmet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iti urez succes cu mobra, desi cred ca ar trebui sa lasi polishuirea pe seama unui meserias.

Dar voiam sa te intreb: cum te hotarasti pe care cuvinte sa le scrii cu majuscula si pe care sa le scrii normal?

 

 

 

desi sunt deacord cu tine am hotarat sa il ajut cu cateva sugestii...dar na ce sa ii faci fiecare face ce vrea cu motoru lui

dilidache nu este nevoie sa dai motoru jos sa faci cadru doar dak vrei sa il faci si pe interior unde nu se vede si nu are rost

iti urez mult succes la proiectul tau

vezi la mine in album cum a iesit hayabusa...toate pozele au rezolutie mare si se pot vedea detaliile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar voiam sa te intreb: cum te hotarasti pe care cuvinte sa le scrii cu majuscula si pe care sa le scrii normal?

:scratch:

 

 

@pantera: esti vedeta si la Moto Magia. :D `ahhhh, ai fost bagata in aceeasi oala cu Eliza.

Inconstientelor, care sunteti voi inconstiente! :P

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am descoperit cu stupoare ca trebuie sa trec pe rezerva dupa doar 100 de km parcursi :scratch: Dupa calculele mele rezulta ca mi-a consumat 14 % :D Nu se balbaie,nu face figuri...nimic,doar consuma...muult. Inainte de ai schimba toba imi lua 8 in oras la mers lenes...si 10-11 la un stil mai agitat. Acum cand imi ia 10 sunt fericit...Inca nu i-am schimbat filtru dupa ce i-am schimbat toba si ma gandesc ca si asta ar fi o pista de urmarit. N-am pierderi de putere...trage parca mai tare ca inainte :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tin sa ii multumesc pe aceasta cale d-lui Betzigash, care mi-a vandut mobra cu tot cu filtrul de aer K&N si m-a scutit, in acest fel, de plata a 100 de coco catre Polo Motorrad Scheisse. Hai sa traiesti, tovarase!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tin sa ii multumesc pe aceasta cale d-lui Betzigash, care mi-a vandut mobra cu tot cu filtrul de aer K&N si m-a scutit, in acest fel, de plata a 100 de coco catre Polo Motorrad Scheisse. Hai sa traiesti, tovarase!

hehe... ai mai lucrat la ea?

 

mai baga poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa.. vreme nu poti face nimik... m-a obligat sa car jumate de mobra sus...am motorul pe balcon si jumate din cadru prin sufragerie :laugh:.... Astia din Australia Iau foc din cauza Temperaturilor ridicate si la noi ploua cu galeata de 3 zile.... Oare mai iese sorele ala... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe... ai mai lucrat la ea?

 

mai baga poze

Man, acum am bagat-o la linia de dezasamblare-reasamblare.... inca nu e gata de poze. Dar va fi in curand.

Pana acum am ajustat saua, am spalat si lubrifiat filtrul, am remontat bobinele si am asigurat toate suruburile pe care mi-au picat ochii. Aseara am facut rost de o toba (pentru care ii multumesc samariteanului) si azi probabil ca ma apuc de crosetat la ea. Am studiat putin ingineria producerii unui sunet de esapament cat mai gros. Principiile de baza nu par foarte dificile. Sa vedem (auzim) ce o iesi. :laugh:

Am auzit ca scoti iar o serie de catzei... fain de tot, sa fie sanatosi! Peste vreun an-doi ma inscriu si eu... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MS Da ma ajutat "Stau de 6" acum cateva zile... care ii multumesc.... ca deja imi prindeam urekile in instalatia electrica...

 

`ehhh... What are Bladers for? :love:

 

:cheers:

 

 

Sper ca pana la sfarsitul saptamanii viitoare sa terminam cu vopsitu`. Urmeaza uleiu' si semeringurile la furca fata, placutele frana fata si, mai spre primavara, uleiul si filtrul de ulei motor. :laugh:

 

Nu mai am rabdare prin casa... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...