Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

Nici mie nu-mi place sa am pe cineva in spate !!

 

Din mai multe motive, prima ar fi ca nu vreau sa fiu responsabil pt viata cuiva.

Adica daca imi rup gatul, mai bine sa zica oamenii ca smecherul asta care se plimba prin oras cu motorul in tricou (cel putin asa zice Dopeman) si-a facut cu mana lui, decat sa zica, ca criminalul a mai luat pe cineva cu el !!!

 

In al doilea rand, comportamentul bestiei se schimba radical daca ai cineva in spate, si nu in bine :unsure:

 

Asa ca NO THANX

Hmm poate ca sint offtopic da' mie imi place sa-mi plimb prietena...Desi se descurca super si cu motorul ei prefer sa o stiu safe...la mine in spate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nici mie nu-mi place sa am pe cineva in spate !! dar mi-ar placea sa stau eu in spate.....

 

Din mai multe motive, prima ar fi ca nu vreau sa fiu responsabil pt viata cuiva.

Adica daca imi rup gatul, mai bine sa zica oamenii ca smecherul asta care se plimba prin oras cu motorul in tricou si-a facut cu mana lui, decat sa zica, ca criminalul a mai luat pe cineva cu el !!!

 

In al doilea rand, comportamentul mobrei mele se schimba radical daca ai cineva in spate, si nu in bine :unsure:

 

Asa ca NO THANX

:rock: true

Editat de dopeman1979
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care stiti vreun SC 28 sau SC 33 cazut, lovit etc. la schimb cu Hornet / VF 750 S / Kawasaki KLR ? Mi-e dor de-o jucarie serioasa. Vreau un RR dezbracat.

detalii despre hornet

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

detalii despre hornet

Anul fabricatiei: 2001

KM: 35000, din care 2000 in Romania, facuti de mine, cu ulei Motul proaspat.

Culoare: negru

Gume Pirelli Diablo la 60%.

Imbunatatiri: Saua este ergonomizata si imbracata in imitatie de piele care imita bondarul. La fel si rezervorul. Toba este Mivv SBK, scurtata de un meserias (eu). Scaritze LSL aurii. Ghidon LSL negru de cross.

Actele sunt de Italia, radiata pt. export, programata la RAR Tg. Mures in data de 19.11.2008.

Incerc sa pun si poze, daca nu, macar

asta.

post-10403-1224263796_thumb.jpg

post-10403-1224263826_thumb.jpg

Editat de Hellicks Hellmet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care stiti vreun SC 28 sau SC 33 cazut, lovit etc. la schimb cu Hornet / VF 750 S / Kawasaki KLR ? Mi-e dor de-o jucarie serioasa. Vreau un RR dezbracat.

 

 

cbr 900rr fireblade, an '96, 40siceva de mii, carenaj inclusiv codita de 929, mai trebe doar ajustat bordul de 929 la el.

 

o sa-i fac si poze luni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care stiti vreun SC 28 sau SC 33 cazut, lovit etc. la schimb cu Hornet / VF 750 S / Kawasaki KLR ? Mi-e dor de-o jucarie serioasa. Vreau un RR dezbracat.

Eu am aproape toate bucatile necesare sa iti tragi un Streetfighter RR, doar ca sunt desfacute. Cadru cu acte , motor, rezervor din fibra de carbon, etc .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si cum ne combinam?

 

Later edit: Am mai tras o tura de Sighisoara azi, daca e totul OK cu vremea, maine repetam fapta... tin sa multumesc si pe aceasta cale Marelui Motociclist de Sus pentru minunatia asta de drum pe care ne-a trantit-o sub nas muresenilor.

 

Merge Horneta, pe vremea asta rece nu ajung cu ea la limita. Dar pe asfalt cald simt ca nu trage suficient la iesirea din viraj.

Asa ca trebe StreetBlade :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

my best in cursa 2.11 :)

ma pot declara multumit vazand ca e prima data pe circuitul asta cu gume vechi de 450km (2 zile la pannonia si 2 la hungaro)

pozele sa le redimensionez apoi le incarc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e vorba de o guma de pista de la metzeler

k2 e medie ca si compozitie ..NEOMOLOGATA STRADAL

singura omologata pe strada e K3 racetec

guma buna dar ai grija cu temperaturile scazute sa nu ai surprize :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O VAND!!! ;)

Gata, baieti.... din pacate trebuie sa ma despart de bijuteria mea...

Nu e ieftina, dar e impecabila.

Cine e interesat sa dea PM. O gasiti si pe Bikeshop.

Iata cateva poze (cam nereusite, din pacate, dar eram pe fuga)

Multa bafta!

 

Bafta la vanzare, motocicleta e superba. Si eu o vand pe a mea, tradez Honda si trec pe Yamaha! :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...