Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

Ieri am scos si eu fata la o tura de voie de nevoie,a protestat un pic la inceput da' i-a trecut repede :o Am facut si slalom printre masini,am facut si drift-uri gratie asfaltului proaspat inghetat...da' cea mai tare faza a fost cand am ajuns la spalatorie(scopu' plimbarii dealtfel)... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Se pare ca, mai nou, tuturor le-o place scurta... inclusiv fetelor... :o

:moto:

:laugh:

:ok: ...se aude mai bine... :(

 

nu scurta, scurtata.....

Exact !

 

Super tare !!

 

CBR

Cam buna gagica..uh..motoreta

 

 

Frate, ce-are forumul asta? Un emoticon nu mai pot sa bag, ca cica-s deja prea multe....par prea serioasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma duc sa-mi vand motorul.... daca tot prinde doar 240 -250 si eroarea de pe ceas si in realitate este de 50 km.... imi iau un naked la 2000 de iepuroi si gata care fuge tot atat dar poate nu are eroarea asta fragranta pe care au comis-o cei de la honda cu modelul asta tepar....:()))))))))) cum draq au putut sa ma tepuiasca asa...???? :laugh:)))) o sa-i dau in judecata:)))) dom silviu chiar vreau sa iesim cu mai multe motoare si eventual o masina ca sa vezi odata ce trebuie a vezi...

io am un sc28 si intinsa la maxim imi arata 280 pe bord insa in realitate nu aveam mai mult de 255-260 (mi-a zis-o un prieten cu k6) si btw mai are si niste modificari pe la aprindere si evacurare.asha ca nush ce sa zic de a ta cu 280 dar sa fii sigur ca in realitate toate vitezometrele (mai ales astea analogice dar si cele digitale) arata eronat si eroare e direct proportionala cu viteza , adica deja cand ai 100 eroarea e de aprox 5-7 km/h si cu cat cresti viteza diferentza dintre ce iti arata in bord si viteza reala se mareste si ea :o . in orice caz bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io am un sc28 si intinsa la maxim imi arata 280 pe bord insa in realitate nu aveam mai mult de 255-260 (mi-a zis-o un prieten cu k6) si btw mai are si niste modificari pe la aprindere si evacurare.asha ca nush ce sa zic de a ta cu 280 dar sa fii sigur ca in realitate toate vitezometrele (mai ales astea analogice dar si cele digitale) arata eronat si eroare e direct proportionala cu viteza , adica deja cand ai 100 eroarea e de aprox 5-7 km/h si cu cat cresti viteza diferentza dintre ce iti arata in bord si viteza reala se mareste si ea :o . in orice caz bafta

 

Pe "soarelui" am trecut cu sc 33-ul meu pe langa un prieten cu un r6 2004 de parca ar fi stat pe loc. Cand ne-am oprit l-am intrebat cat avea cand l-am depasit si daca cumva era in franare iar el mi-a zis ca avea 260 si ca era chiar in accelerare...deci eu cred ca aveam undeva la 290...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe "soarelui" am trecut cu sc 33-ul meu pe langa un prieten cu un r6 2004 de parca ar fi stat pe loc. Cand ne-am oprit l-am intrebat cat avea cand l-am depasit si daca cumva era in franare iar el mi-a zis ca avea 260 si ca era chiar in accelerare...deci eu cred ca aveam undeva la 290...

 

 

aoleu!e racheta! :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare !!

 

CBR

 

Da, da... :moto:

 

Am mai avansat cu autocolantul. E ataaaaaaaaaaaaaat de migalos... Plus ca trebuie sa-mi mai trimita mertan cateva parti, normal ca am mai zdrobit din ele. :o

Una peste alta, speram ca pana la sfarsitul saptamanii viitoare sa terminam de lipit. Un strat de lac peste si gata.

Dupa care, schimbat placute frana fata, ulei + semeringuri la furca.

 

Lunga-i iarna... :laugh:

Hai, primavara, HAI! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, da... :moto:

 

Am mai avansat cu autocolantul. E ataaaaaaaaaaaaaat de migalos... Plus ca trebuie sa-mi mai trimita mertan cateva parti, normal ca am mai zdrobit din ele. :o

Una peste alta, speram ca pana la sfarsitul saptamanii viitoare sa terminam de lipit. Un strat de lac peste si gata.

Dupa care, schimbat placute frana fata, ulei + semeringuri la furca.

 

Lunga-i iarna... :laugh:

Hai, primavara, HAI! :(

 

 

vesti bune de la bistrita :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm, 954?...

 

Ai avea o sansa...

:blbl: :D

Evident! I rule!!!! :D

 

:* :* :*

Asa, asa, impacati-ma...asta ca sa nu va dau rusine :banana: Mwahahahahah

 

Indreptat jantele azi la fata. Pregatiri intense pt sezonul viitor. Hai cu primavaraaaaaaaaaaa! :)

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...