Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator darcocbr

Am, dar numai cand ajung acasa. Acum sunt pe tel. Folia era de stopuri, faruri, nu foarte inchisa, nu foarte deschisa :). Asta e in functie de preferinta . Vad ca dupa cativa ani se prezinta la fel si la actualul proprietar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am bagat mobra in garaj.Cum ajung acasa incarc za pozele. Toba e un Hurric f scurt.

 

Da,se aude bomba,mai ales in ture si pe decelerare :)

» Post actualizat in 17 Mar 2015 22:54

Voila!

post-11570-0-85745300-1426632832_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Consumul m-a surprins si pe mine. 142 km cu un plin.

 

In alta ordine de idei, ieri am picat revizia TÜV cu tot cu toba mea omologată. Motivul? Toba originala are catalizator incorporat,toba noua nu. Si uite asa pastram galagia pentru concediu.. Macar inginera TÜV e o dom'soara blonda, f cute, asa ca mai am o sansa sa-i cer nr de telefon :))) Sa privim totul pozitiv.

Editat de Gixu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum, decat sa merg cu toba cu capastrul pus, mai bine pun originala la loc :)) Fara Db se aude f bine, cu Db se aude mega nasol.

 

Problema la TUV n-a fost zgomotul ci faptul ca mobra "polueaza" :))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa imi prezint si eu fata,o cheama Randunica(marca inregistrata),ne cunoastem de vreo luna si aproape jumate,am facut impreuna pana acum 1500km. Imi place la nebunie, este cam naravasa dar ne intelegem de minune(inainte de ea am avut un kawasaki er5 vreo 2 ani,cam mare trecerea stiu dar este ok),am avut de ales dintre un r6,zx6r si 929 si nu regret nici o clipa alegerea facuta.O iubesc si imi doresc sa avem o relatie de lunga durata fara incidente :crack: . Am pus si cateva poze cu ea.

post-69297-0-39232900-1426936798_thumb.jpg

post-69297-0-06840200-1426936807_thumb.jpg

post-69297-0-12224700-1426936816_thumb.jpg

post-69297-0-57643900-1426936824_thumb.jpg

post-69297-0-76740800-1426936835_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Protectie de capac de

 

Hai sa imi prezint si eu fata,o cheama Randunica(marca inregistrata),ne cunoastem de vreo luna si aproape jumate,am facut impreuna pana acum 1500km. Imi place la nebunie, este cam naravasa dar ne intelegem de minune(inainte de ea am avut un kawasaki er5 vreo 2 ani,cam mare trecerea stiu dar este ok),am avut de ales dintre un r6,zx6r si 929 si nu regret nici o clipa alegerea facuta.O iubesc si imi doresc sa avem o relatie de lunga durata fara incidente :crack: . Am pus si cateva poze cu ea.

 

Protectie de capac de alternator + niste crash paduri serioase.


» Post actualizat in 23 Mar 2015 13:37

Dumnezeule!! Schimba cat de repede poti cauciucurile, macar niste SH-uri !

Corect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma tem ca nu pot sa spun mai multe aici dar poti sa-mi dai PM. Mi-am mai luat o suspendare pe motiv de reclama :D

Eu am avut pe 954 doar RG si parerea mea e ca sunt de top. Protectia din kevlar-carbon pt alternator mi-au facut-o Pic si Poc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...