Sari la conținut

Postări Recomandate

Mai am cate ceva de care sunt nevoit sa ma despart: roata si aripa cromate IJ jupiter,cauciuc 110/90/18 toate trei 150 lei,grupul kilometrajului ,cu debraiorul de la Voshod cred,si roti+aparatoare lant de Minsc,dar merge si pe Voshod

fa te rog o poza la "debraiorul" de voshod! mersic! :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vreau 2 sei bune pt un mz rt de 125. Se potrivesc? Daca da, cam cat ar fi pretul? Nb.

 

Salve!Astea nu is de mz.Piesele de mz nu le am in Barlad.Nu e problema de 2 sei bune intrucat am peste 10 putregaiuri mz 125 cu multe piese rezerva..Bani sa fie.Daca iti cer juma din pretul lor pe eBay exagerez?Numai bine!

Mesaj completat

Salut, vezi ca am trimis si eu ieri un pm pentru un stop de mz bun.Sa imi spui un pret.

 

Salve.Iata,raspunsul e acelasi,adica juma din pretul cerut afara.E mult?Salut.

Mesaj completat

salut

as vrea piesele incercuite cu rosu din poze.fa un pret te rog si trimite prin PM.la tahometru fa separat pretul.multam fain

 

Robert,prietene,stii ce nu mi-a placut la IFA?Nu avea un ralanti serios!La acest capitol se inrudeste,zic eu,cu ij-urile,dkw-urile,jawele si drujbele.Pretul acestor piese este juma din cel din jermania.Numai bine.

Mesaj completat

iamii iami ce de bunataturi!

cit se cere pe grup?

 

Salve!Iti spuneam ca stiu la un vechi motociclist un grup nou de m 72 pe care el vrea 300 ron.Asta e la jumatate.Stii ca Masutatsu Oyama avea,in spatele casei,o planta peste care sarea de 300 de ori zilnic?Se spune ca putea bate lejer recordurile mondiale la saritura in inaltime,dar nu a vrut sa paticipe la olimpiade.Telul lui a fost mult mai mare,reusind sa muste din eternitate.Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand ij 56 din 61,acte noi, verificare tehnica expirata, stare buna pret neg 700eur. Mai am o lada de piese si se poate alege din cele 2 ataje unu sau ambele si atunci pret e fix

 

Mesaj completat

Vand mz rt 125/3 din 61 restaurat partial, acte vechi dar complectese poate trece la acte noi, pret 700eur neg la care se mai adauga unele piese de schimb in functie de cat de mult neg si alte inf la 0744835877

post-16700-1291295648_thumb.jpg

post-16700-1291295691_thumb.jpg

post-16700-1291295741_thumb.jpg

post-16700-1291295779_thumb.jpg

post-16700-1291296058_thumb.jpg

post-16700-1291296116_thumb.jpg

post-16700-1291296189_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

piese de jawa 250

habar n-am cat sa cer pe ele si nici timp sa evaluez piesa cu piesa nu prea am,orice oferta e ok,insa trebuie avut in vedere faptul ca eu sunt nevoit sa platesc transportul pana la destinatie

0727196351 ori pm

 

Ai inbox-ul full Âşi nu-ți pot trimite mesaj privat. Eliberează, te rog, un pic din el. Cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve!Astea nu is de mz.Piesele de mz nu le am in Barlad.Nu e problema de 2 sei bune intrucat am peste 10 putregaiuri mz 125 cu multe piese rezerva..Bani sa fie.Daca iti cer juma din pretul lor pe eBay exagerez?Numai bine!

Mesaj completat

 

 

Salve.Iata,raspunsul e acelasi,adica juma din pretul cerut afara.E mult?Salut.

Mesaj completat

 

 

Robert,prietene,stii ce nu mi-a placut la IFA?Nu avea un ralanti serios!La acest capitol se inrudeste,zic eu,cu ij-urile,dkw-urile,jawele si drujbele.Pretul acestor piese este juma din cel din jermania.Numai bine.

Mesaj completat

 

 

Salve!Iti spuneam ca stiu la un vechi motociclist un grup nou de m 72 pe care el vrea 300 ron.Asta e la jumatate.Stii ca Masutatsu Oyama avea,in spatele casei,o planta peste care sarea de 300 de ori zilnic?Se spune ca putea bate lejer recordurile mondiale la saritura in inaltime,dar nu a vrut sa paticipe la olimpiade.Telul lui a fost mult mai mare,reusind sa muste din eternitate.Numai bine!

 

 

Vad aici un stop impecabil, 38 euro, vazut mai demult la 25 euro dar si la 48 parca( diverse anunturi)

 

http://cgi.ebay.de/Rucklicht-Ruckleuchte-A...=item35ae05293b

 

Pe ebay sunt ca in orice piata preturi si preturi.Eu zic ca ar ajuta mai mult sa dai tu niste preturi pentru piesele afisate ( macar cei care intreba) si stie omul daca ii convine sau nu.Jumatate din ebay... nu prea este un pret care sa ne ajute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad aici un stop impecabil, 38 euro, vazut mai demult la 25 euro dar si la 48 parca( diverse anunturi)

 

http://cgi.ebay.de/Rucklicht-Ruckleuchte-A...=item35ae05293b

 

Pe ebay sunt ca in orice piata preturi si preturi.Eu zic ca ar ajuta mai mult sa dai tu niste preturi pentru piesele afisate ( macar cei care intreba) si stie omul daca ii convine sau nu.Jumatate din ebay... nu prea este un pret care sa ne ajute.

 

Eu cred ca daca ai sti cat te costa sa aduci piesa din jermania(in cazul nostru) mie mi-ar fi usor.Regret si acum ca nu am reusit sa schimb ceva la regulamentul bursei,desi am spus sa nu ne pripim si sa gandim o varianta buna.Parerea mea e ca aceste produse vechi trebuiesc negociate altfel,nu ca la cartofi unde vanzatorul pune cartonul cu pretul.Daca nu schimbam ceva la regulament ne pierdem timpul.Nu inteleg de ce nu facem un mic eBay,aici la bursa.Atunci s-ar vedea pe cine trebuie pusa presiunea(in nici un caz pe detinator).Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca daca ai sti cat te costa sa aduci piesa din jermania(in cazul nostru) mie mi-ar fi usor.Regret si acum ca nu am reusit sa schimb ceva la regulamentul bursei,desi am spus sa nu ne pripim si sa gandim o varianta buna.Parerea mea e ca aceste produse vechi trebuiesc negociate altfel,nu ca la cartofi unde vanzatorul pune cartonul cu pretul.Daca nu schimbam ceva la regulament ne pierdem timpul.Nu inteleg de ce nu facem un mic eBay,aici la bursa.Atunci s-ar vedea pe cine trebuie pusa presiunea(in nici un caz pe detinator).Numai bine.

 

nui rea ideia deloc cu un mic ebay aici..e chiar binevenita dar acuma depinde si de cit de cinstit se va merge cu licitatiile dar ma cam indoiesc..

sint pentru orcum.

 

dupa cum se vede deja sau cam imputinat piesele de care multa lume are nevoie si sint destule persoane cara asteapta o oferta buna la o anumita piesa..dar cum spuneam mai sus sint cam pe ultima suta de merti si la noi vechiturile sau ce a mai ramas din ele..acuma fiecare face ce crede el mai bine,cumpara de afara sau de aici la pretueile cerute.

fiecare face ce vrea cu bani lui.

ii dau absoluta dreptate lui ADRIAN(simson simson)

Editat de dany_oldmoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve!Astea nu is de mz.Piesele de mz nu le am in Barlad.Nu e problema de 2 sei bune intrucat am peste 10 putregaiuri mz 125 cu multe piese rezerva..Bani sa fie.Daca iti cer juma din pretul lor pe eBay exagerez?Numai bine!

Mesaj completat

 

 

Salve.Iata,raspunsul e acelasi,adica juma din pretul cerut afara.E mult?Salut.

Mesaj completat

 

 

Robert,prietene,stii ce nu mi-a placut la IFA?Nu avea un ralanti serios!La acest capitol se inrudeste,zic eu,cu ij-urile,dkw-urile,jawele si drujbele.Pretul acestor piese este juma din cel din jermania.Numai bine.

Mesaj completat

 

 

Salve!Iti spuneam ca stiu la un vechi motociclist un grup nou de m 72 pe care el vrea 300 ron.Asta e la jumatate.Stii ca Masutatsu Oyama avea,in spatele casei,o planta peste care sarea de 300 de ori zilnic?Se spune ca putea bate lejer recordurile mondiale la saritura in inaltime,dar nu a vrut sa paticipe la olimpiade.Telul lui a fost mult mai mare,reusind sa muste din eternitate.Numai bine!

raspunsul tau este unul arogant cu parera despre IFA,IJ,DKW,JAWA. si totusi daca vrei sa vinzi ceva,trebuie sa faci si un pret.daca vrei maximum profit,(vorba lu` mihai_prd ) licitatie.si mai zici ca nu ai loc in garaj de vinzi tot ce se poate misca.prietene draga sa ai maximum la bani din piese. :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La piesele de mai sus se adauga:

- aripa atas BMW R12/R71, 200 lei.

post-263-1290023209_thumb.jpgpost-263-1290023288_thumb.jpg

-far de nipru cu sticla de japoneza, stare f buna, 70 lei.

post-263-1290023391_thumb.jpgpost-263-1290023503_thumb.jpg

-ghidoane de nipru, ij, bmw, preturi in foto.

post-263-1290023635_thumb.jpg

Mesaj completat

Piesele sunt valabile si in cazul schimburilor.

 

 

Rezervorul de Ural a fost vandut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aripa fata are si sistemul original de prindere pe jug? aripa spate m-ar interesa sa fie ca in poza postata de mine.

Sistemul de prindere nu il am. Aripa o am exact cum se vede in poza. Aripa spate am doar asa ca cea din poza postata de mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roata e pe 16sau18? ce lungime au spitele?poti sa le masori asa montate ma intereseaza cu aproximatie,nu e nevoie sa demontezi una.cauciucul pare bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...