Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare!

Cumpar o comunista in stare buna,cu acte la zi,pret decent,pentru drumuri relativ lungi,care va fi intretinuta si utilizata corespunzator si de care voi avea mare grija .

 

Ce ai tu nevoie gasesti la pag. 115. Totul se negociaza.Numa bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@mirceasimson, ceas kmilometraj diam. 60

:) ..........asatazi mi-a fost pus pe posta......de la un nene din bucuresti.............de imi zici si un pret mai mic ca al lui .... ma apuca plansul. Si farul pare chiar de la primele CZ 175 sport, ala din 1969.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cadrul este chel, fara telescoape,fara acte si nu este modificat(e taiata teava micutza in care vine prins scaunul) in rest nu este umblat deloc la el...

 

o sa fac si poze cu telefonul, sper sa se vada ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima strigare :

VAND : Urmatoarele piese, de simson shul si carpati :

 

Capacul motorului care vine peste aprindere , inscriptionat metrom - bonus la pachet cu cele cumparate !

Setul motor (cilindru,piston,segmenti,bolt,sigurante,chiuloasa) - 5 lei (cilindrul are 2 aripioare rupte si chiuloasa este bucsata)

Ambileaj - 5 lei

 

Pinioane cutie viteze - 5 lei

 

contact pe pm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa postati aici anunturile de vanzare-cumparare pentru piese sau motociclete.

Poza, Marca, Model, Capacitate cilindrica, , Putere (cai/kw), Pret, Kilometrii parcursi, Date despre inmatriculare, Culoare, Locatia motociletei, Datele tale de contact.

Firma care a produs piesele, Pentru ce motor sunt (Marca, Model, Capacitate cilindrica), Locatia ta, Datele tale de contact.

 

În încheierea postului, nu uitați: Încearcă sa fi cât mai specific Âşi să incluzi cât mai multe detalii Âşi nu uita să pui si o poză dacă ai.

Salut! Am de vanzare toata caroseria de pe un Voshod 3M: rezervor, aripi, capace, suport sa revopsite rosu. Sunt in perfecta stare din 2002.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pozele cu cadrul de M72: il vand,schimb cu cadru de nipru+bascula sau cumpar telescoape spate+grup de M

Un cadru de Nipru am eu.De MT 10.Mie imi trebuie cutia de scule de la Motoreta Berva.Pe la voi pe acolo se mai gasesc.Si daca se poate si capacele de la motor sau un motor.........Bunu.

Editat de HondaSan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de vanzare

 

piese de ij yunker fara motor

multe piese se potrivesc cam la orice ij

 

 

 

Cadru + bascula spate + cric central ---------------------nusht

Roata spate + ax + butuc + foaie -------------------------nusht

Evacuari complete nemodificate+ racord ------------------100ron

Crash-bar ------------------------------------------------50ron

Rezervor Ij 56 --------------------------------------------50ron

Aripi, sei, sissy-bar ---------------------------------------cado la cine cumpara cate ceva

 

chrystyanyty@yahoo.com

o723165275

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...