Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Un prieten are de vanzare mai multe piese de Simson 425 Touren (rezervor, sa spate, pedala frana) si Simson 425 Sport (aripa fata, aripa spate, rezervor, buson rezervor, cilindru, piston + segmenti). Detalii mai jos:

http://www.classic-bike.net/piese-moto-clasice/%C8%98asiu/piese-simson-touren-simson-sport_i489

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpăr și eu un ac și ”background” pentru Simson, însă viteza să fie până la 120 km/ h. De asemenea caut un abțibild ”Simson Shull” pentru aripa spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un motor de jawa de 250 fara ambielaj si chiulasa si aprindere,are doar platina.motorul a fost montat ultima data pe un atv home-made acu vreo 10ani,are unele uzuri vizibile in poze.un piston este nou si segmenti noi pentru el plus inca doua carburatoare,unul complet.

schimb cu piese de ij jupiter.

post-60321-0-07384800-1425742210_thumb.jpg

post-60321-0-21540300-1425742225_thumb.jpg

post-60321-0-70975900-1425742240_thumb.jpg

post-60321-0-16312700-1425742254_thumb.jpg

post-60321-0-15277200-1425742268_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de vanzare 2 roti,una este de ij49 (cred) si cealalta de atas.roata de ij49 80 ron tot cu cauciuc,si cealalta ete 50 ron (plus taxe postale sau curierat)stima

mai ai roata de atas de Stoye?

» Post actualizat in 08 Mar 2015 19:57

roata de atas vandut la domnu:Lolo

...am oservat acu ca nu mai e disponibila :lool:

Editat de 4bike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai ai roata de atas de Stoye?

» Post actualizat in 08 Mar 2015 19:57

...am oservat acu ca nu mai e disponibila :lool:

 

 

Vrei s-o cumperi ? O gasesti la mine. Pretul il sti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

nu inteleg de ce razi?acu e cu spite noi,centrata cu comparatorul,rulmenti 'noi' spalati fresh in benzina sa nu gripeze chiar din prima,spoita cu lunar si..ready to go la primul prostovan care pune botu'!!!

...e un fel de bijnitereala intre colegii de forum,se intelege.sau dati un leu ptr. buzau..

 

@Alekule,se poata da report pe postul de mai sus al colegului nostru bijnitarelu'?Parca si tu ai fost interesat de dansa.Ete-o!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum nu gasesc un regulament clar pe forum,citez de prin alte parti unde si-ar fi luat ban direct:

 

La fel este interzisa punerea in vanzare a unui produs (cumparat de pe acest forum), la un pret mai mare decat cel cu care a fost cumparat daca ulterior cumpararii produsului respectiv nu i s-au adus modificari suplimentare.

 

Daca nu exista acest punct in regulamentul acestui forum,e bine,se poate legaliza jegomania intre colegii care activeaza aici.
Spor la trebi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@4bike - pana azi am preferat sa ignor post-urile tale jignitoare aduse la adresa mea dar nu se mai poate in felul asta.

 

Daca tu, cel care a facut ani de zile bisnita cu tot felul de "vechituri" si faci in continuare aceeasi afacere, ai curajul sa ma acuzi pe mine de asa ceva ........ inseamna ca nu ar mai trebui sa activezi pe nici un forum / site, ba mai mult ar trebui sa fi luat la per p'u'''lis de toata lumea.

Cu postarea asta am incheiat orice discutie cu Dumneavoastra , Domnul Elefantu'.

Editat de Lolo_ID
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...