Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

Salut,

 

Am de dat o pereche de ghete moto XPD H2Out, marime 43, purtate pret de vreo 3 sezoane. Nu mai sunt impermeabile, dar nu sunt cazute, raschetate sau cine mai stie ce. Indeplinesc in continuare, cu brio, rolul de protectie. Stiu ca nu sunt "noi" sau "o adevarata ocazie", dar poate ii sunt de folos cuiva. Sireturile si velcro-ul sunt in regula. Talpa e OK.

 

Se pot vedea/proba/ridica din Bucuresti, Sector 1, zona Piata Chibrit, seara sau in zona Mall Promenada in timpul zilei, cu notificare in prealabil. Mai multe detalii pe privat.

post-45816-0-91034900-1462312029_thumb.jpg

post-45816-0-69664200-1462312047_thumb.jpg

post-45816-0-55718600-1462312056_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut,

 

Donez cizme Alpinestars SMX 5 WP (waterproof) Numar 45

 

Stare - de la talpa in sus: excelent

- talpa: jalnic

- aderenta 2/10..

In cel mai bun caz daca cunosti un cizmar care stie meserie sunt sanse bune sa le "revigoreze".

Personal cizmarul la care apelam la chestii care erau ca bune de aruncat si facea aproape ca nou este la Timisoara si imi este peste mana..

 

Atentie!

Numarul lor este 45, dar la bocanci Garmont, ghete Caterpillar, cizme moto RST etc. port 44

Va rog folositi doar PM!

 

Prioritate au cei din Bucuresti cu predare peronala!

Nu fac misto ca dau niste cizme care sunt uzate, dar mai ok astea in picoare fata de niste gumari, na.

» Post actualizat in 05 May 2016 12:36

Salut,

 

Donez cizme Alpinestars SMX 5 WP (waterproof) Numar 45

 

Stare - de la talpa in sus: excelent

- talpa: jalnic

- aderenta 2/10..

In cel mai bun caz daca cunosti un cizmar care stie meserie sunt sanse bune sa le "revigoreze".

Personal cizmarul la care apelam la chestii care erau ca bune de aruncat si facea aproape ca nou este la Timisoara si imi este peste mana..

 

Atentie!

Numarul lor este 45, dar la bocanci Garmont, ghete Caterpillar, cizme moto RST etc. port 44

Va rog folositi doar PM!

 

Prioritate au cei din Bucuresti cu predare peronala!

Nu fac misto ca dau niste cizme care sunt uzate, dar mai ok astea in picoare fata de niste gumari, na.

 

Salut nu pot sa i ti dau pm sau nu stiu dar as dorii eu cizmele daca nu le ai dat sunt din fetesti ms 0727007193

» Post actualizat in 05 May 2016 12:36

Salut,

 

Donez cizme Alpinestars SMX 5 WP (waterproof) Numar 45

 

Stare - de la talpa in sus: excelent

- talpa: jalnic

- aderenta 2/10..

In cel mai bun caz daca cunosti un cizmar care stie meserie sunt sanse bune sa le "revigoreze".

Personal cizmarul la care apelam la chestii care erau ca bune de aruncat si facea aproape ca nou este la Timisoara si imi este peste mana..

 

Atentie!

Numarul lor este 45, dar la bocanci Garmont, ghete Caterpillar, cizme moto RST etc. port 44

Va rog folositi doar PM!

 

Prioritate au cei din Bucuresti cu predare peronala!

Nu fac misto ca dau niste cizme care sunt uzate, dar mai ok astea in picoare fata de niste gumari, na.

 

Salut nu pot sa i ti dau pm sau nu stiu dar as dorii eu cizmele daca nu le ai dat sunt din fetesti ms 0727007193

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Am si eu un PC vechi si un monitor CRT. Cunoasteti pe cineva care ar avea nevoie de el/ele? Procesor Pentium III, 1GB SDRAM. In mod normal l-as duce la reciclat, dar cu chiu, cu vai mai ruleaza un Ubuntu pe el...poate stiti vreun copil care e in nevoie sau ceva de genul asta.

 

Multumesc! O zi buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cizmele pleaca luni la @johny77,

 

Pana atuncea am asa:

 

1. Costum impermeabil dintr-o bucata HeinGerike marimea XL

- problema e ca este sfasaiat pe un crac cam 30-40 cm, urmele de alb sunt de la lipiciul de la ducktape-ul ce l-am folosit sa inchid ruptura.

- dau in Bucuresti cu predare personala, sau trimit in tara pe curier

 

2. O geanta de transport dintr-un material impermeabil dar fragil la ciupituri/agatat/taiat

- cred ca are ceva de genu 40-50L, luat de la HeinGerike

- are doua defecte dar mici

- dau in Bucuresti cu predare personala, sau trimit in tara pe curier

Folositi doar PM!

» Post actualizat in 10 May 2016 12:44

S-a dat tot,

Multumesc!

post-41997-0-85601900-1462626291_thumb.jpg

post-41997-0-27402600-1462626300_thumb.jpeg

post-41997-0-84535300-1462626371_thumb.jpeg

post-41997-0-06410400-1462626380_thumb.jpeg

post-41997-0-91677900-1462626398_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt putin rupte la un deget la mana stanga. Se pot purta fara probleme.

 

Am uitat sa mentionez! Nu trimit prin curier. Predare personala in Bucuresti!

 

0722733033 / 0732400855

post-70252-0-69751400-1463331792_thumb.jpg

post-70252-0-91641400-1463331820_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2-3 bucati de cordura de 10/10cm sau chiar mai mari (de la vreo geaca rupta, ceva), de preferinta pe negru/gri inchis, gasesc pe la cineva? As vrea sa peticesc putin geaca, imi place mult dar are o gaura pe o maneca si ceva material rupt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bună, donez aceste ghete mărimea 39, singura rugăminte ar fi ca dacă cineva le dorește să vină să le ridice din zona Perla.

Anunțul este valabil 48 ore, după trebuie să eliberez spațiul pe care le ocupă și le arunc.

 

post-69774-0-00023600-1464082054_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt ca mi-am luat o pereche noua de cizme, pe cele vechi le donez si intreb prima data aici. Nu sunt stralucite, dar nici rele. Mai intra putina apa in caz de ploaie, captuseala interioara la una dintre ele e mancata la calcai, plus urme de folosinta. Per total, sunt bune, ca altfel le aruncam la gunoi. Numarul este 44-45, mai mult spre 45 (port 44 si imi sunt putin mari). Le-am purtat ca incepator si un alt incepator si-ar putea face treaba cu ele fara probleme.

Pt Bucuresti, cu ridicare personala din partea doritorului.

post-69984-0-23901200-1464338008_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Am un dell Optiplex D620 fara HDD si RAM.

 

Daca cineva poate dona un monitor, incerc sa fac rost de niste rami si un HDD cat de cat (sper ca pot face rost de HDD). Apoi as vrea sa il ducem undeva...nu stiu, o casa de copii, ceva, in jurul Brasovului. Daca cineva are vreo idee (eu nu stiu unde l-as putea duce) si vrea sa facem o fapta buna il rog sa ma contacteze pe PM. Pun si eu jumatate la benzina daca trebuie sa il livram pe undeva prin zona. Pot ajuta si la depanari, retelistica in locatia respectiva.

 

Nu il trimit in tara pentru ca ne costa mai mult transportul. Estetic arata bine.

Editat de sebibv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Dau spre donatie pt cineva sau pt un scop caritabil un pat. Marimea 200x180. Vine cu tot cu saltea si cu tot cu lada sub pat ( pentru asternuturi etc)..

 

Locatia e in Iasi. Singura problema e ca cine vine sa il ia trebuie sa si il demonteze. Pentru transport ar trebui o duba mai mare.

 

Pm pentru cei interesati.

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Donatii - dar nu in bani
  • l.u.v locked this topic
  • Kristian K pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...