Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

in desertul nevada cade un ozn din care coboara un extraterestru verde, cu urechi mari si un lant mare de aur la gat.

vine la el Michael Griffin si il intreaba:

-salut, de unde esti tu?

-de pe marte

-si de ce ai urechile asa mari

-fiindca la noi aerul e rarefiat si sunetul nu se propaga lafel ca pe pamant, si avem urechile asa sa auzim mai bine

-toti?

-toti.

-dar de ce esti verde?

-ca la noi nu e oxigen si ne hranim prin fotosinteza

-toti?

-toti.

-dar cu lantul ala de aur ce-i la gatul tau?

-pai la noi aurul se gaseste pe toate drumurile si il purtam si noi asa ca voi

-toti?

-nu, numai noi MARTIGANII.

 

 

cum faci o vaca sa planga?

vii dimineata beat acasa

 

 

unui evreu ii vine acasa scrisoare de la fisc ca nu si-a platit de 10 ani datoriile si ca trebuie sa se duca a doua zii la sediu sa rezolve problema.

omul nu stia cum sa se imbrace asa ca se duce la frate-su. asta ii zice:

- ba, imbraca-te cat poti tu de bine, sa creada aia ca esti mare smecher si ca te doare in (cuvant urat) de ei si li se face frica si te lasa in pace

tipul nu e convins si se duce la taica-su. ta-su ii zice

-ba, imbraca-te saracacios, in cele mai nasoale zdrente si aia o sa creada ca esti vai mama ta si o sa li se faca mila si poate te iarta

tipul tot nu e convins si se duce la rabi.

-rabi, cum sa ma imbrac maine ca trebuie sa ma duc la fisc sa vb cu ei ca am datorii.

-fiule am sa-ti zic o pilda. pt noaptea nuntii o fata nu stia cum sa se imbrace si o intreaba pe sora ei. aceasta ii spune sa se imbrace cxat mai sexi sa vada omul ca e dezinhibata si e o femeie care stie sa-si satisfaca sotul. fata e nesigura de raspuns si se duce la mama ei care ii zice:-fata mea sa te imbraci cat mai cuminte, sa vada baiatul ca ai fost crescuta intr-o familie buna, care pune pret pe valorile morale, ca nu esti o curva.

omul e putin derutat si il intreaba pe rabi:

-asa rabi, si ce ar trebui eu sa inteleg?

-ca indiferent cum te imbraci nu scapi n.e.f.u.t.u.t.

 

cand mai am rabdare mai scriu ca stiu o goaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2111

  • Penetru

    1900

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rezumatul meciului Italia-Romania in termeni de Counter Strike:

- Buffon avea aim, dar ne asiguram cand vedem demo

- Goian are ban si nu joaca cu olanda

- romanii daca nu aveau lag castigau

- italienii au facut rush tot meciu

- robotii de Rat si Radoi au uitat ca e friendly fire-ul activat

- Rat a facut teamkill si Radoi si-a dat quit

- Mutu n-a pus bomba unde trebuia :kali:)

 

O partida de sex comentata in termeni de Couter Strike:

for in gaura, foc in gaura, foc in gaura. dupa aia tipa iti da humiliation ca ai tras ca disperatu si in 5 sec ai terminat toate gloantele :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai plangeti de taranii conservari de la noi, uitati-va la ambasadorii democratiei ce stil de sofat au:

 

 

asa conduci cand juma' din orasu ala vrea sa te bubuie!... nu prea iti vine sa opresi. gandeste-te ca-s panditi la toate colturile cu AG-uri

mi-a placut "depasirea coloanei la semafor" :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Q: ce e mai trist decat un bebelush aruncat intr-un tomberon de gunoi?

A: unul aruncat in 2 tomberoane!

 

Gluma putin macabra .. pt unele persoane ....

 

Q: Ce poate fi mai amuzant decat un bebelus mort ?

 

A: Unul mort imbracat in clovn !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Telefonul cu cuiVine o blonda la Romtelecom, asteapta la rand vreo trei ore, ajunge in sfarsit la ghiseu si ii spune functionarei:

- As dori un cui pentru telefon.

- Poftim?

- Va rog sa-mi dati un cui pentru telefon.

- Domnisoara, nu aveti factura la telefon, nu aveti ton, care e problema dvs?

- Nu, eu am platit, vreau doar un cui pentru telefon.

- Domnisoara, nu inteleg, cum adica un cui pentru telefon?

- Pai da, ca am avut telefonul defect...

- Si l-au reparat?

- Da. Imediat!

- Si atunci care e problema dvs?

- Pai l-am intrebat pe cel care l-a reparat daca functioneaza si mi-au spus ca da.

Si am intrebat daca pot sa dau telefon. Si mi-au spus ca da, daca am cui...

 

Boala rara- Dom' doctor, de cite ori imi scot sutienul, mi se ridica sanii si mi se intaresc sfircurile.

- Ia sa vedem!

Femeia scoate bluza, apoi sutienul si sinii, zvic!

- Fantastic, se minuna doctorul.

- E grav, domnule doctor?

- Grav nu e, dar e molipsitor...

 

Istoria medicinei:

2000 i.Hr. - Ia si mananca radacina asta .

1000 d.Hr. - Radacina asta e pagana, mai bine spune rugaciunea asta

1850 d.Hr. - Rugaciunea e superstitie, mai bine bea potiunea asta

1940 d.Hr. - Potiunea asta e facuta din untura de sarpe, mai bine ia pastila asta.

1985 d.Hr. - Pastila asta nu e eficienta, mai bine ia antibioticul asta

2000 d.Hr. - Antibioticul e artificial. Ia si mananca radacina asta...

 

http://www.glumite.ro/filme_video_haioase~...ra_nasoala.html

http://www.glumite.ro/poze_haioase~4_poze_...i_la_femei.html :jump:

 

 

http://www.bikepics.com/pictures/1334495/ Super !! :P

Editat de Damutz20
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un clujean vine în Bucuresti să se plimbe. Se duce el la un hotel Âşi cere o cameră. Recepționerul îi spune că daca vrea cameră este una de două persoane pe care trebuie să o împartă cu un negru. Clujeanul nu are ce face Âşi împarte camera cu acel negru. Anunță recepționerul să îl scoale dimineața la 6 că are tren Âşi intră în cameră. Cînd îl vede pe negru îi zice:

- Bă, urît eÂşti, bă!

Negrul nu are nici o reacție. Văzînd că nu zice nimic, clujeanul începe să-l înjure. Negrul, înțelegînd ce zicea românul, îl vopseÂşte pe clujean cu negru în timp ce acesta dormea. Dimineața, îl scoală cei de la hotel pe clujean. Intrînd în baie, se uită în oglindă Âşi cînd se vede negru îÂşi zice:

- Uite, proÂştii în loc să mă scoale pe mine l-au sculat pe negru.

 

 

 

Nevasta unui ardelean vrea să dea divorț. AjunÂşi în fața judecătorului, ea spune:

- De 10 ani sîntem căsătoriți Âşi încă nu am făcut dragoste!

Judecătorul, mirat, îl întreabă pe ardelean:

- Bă, tu ori nu vrei, ori nu poți, ori nu Âştii?

Ardeleanul răspunde:

- De putut, pot; de vrut, vreau, Âşi de Âştiut, Âştiu; dar nu văd de ce atîta grabă...

 

 

 

Un ardelean vine acasă mai devreme de la cîmp Âşi aude zgomote în dormitor. Se duce în fugă Âşi-Âşi găseÂşte nevasta dezbrăcată complet, întinsă pe pat, transpirată Âşi gîfîind...

- Ce-i, mă nevastă, ce ai?

- Am infarct, zice ea.

Ardeleanul dă să fugă afară să cheme pe doctor, cînd copilul lui de 4 ani zice:

- Tată, tată, unchiu' Gheorghe este sub pat în pielea goală...

Ardeleanul fuge înapoi, ridică pătura Âşi-l vede pe Gheorghe sub pat dezbrăcat Âşi zice:

- Păi bine, mă nenorocitule, nevastă-mea moare de inimă Âşi tu umbli ca un bezmetic prin casă în pielea goală de-mi sperii copilul…

 

 

 

Ardeleanul ajunge cu Dacia la o benzinărie. Neavînd prea mulți bani la el, îl întreabă pe vînzător:

- Cît costă litrul de benzină?

- 10.000.

- Dar o picătură de benzină cît costă?

- Păi... cît să coste? O picătură? Nu costă nimic!

- Atunci picurați-mi Âşi mie 20 de litri în rezervor!

 

 

 

 

 

Cum latră cîinii în Ardeal? "No, hau..."

 

 

 

Zice-se că un ardelean se duce să se dea cu paraÂşuta. În avion, instructorul îl învață cum să procedeze:

- Apoi după ce te arunci matale din avion, numeri pînă la zece Âşi tragi de sfoara asta să se deschidă paraÂşuta.

"No binie" zise ardeleanul nostru Âşi sări din avion. Instructorul priveÂşte din avion cum nea' Ghoerghe se duce jos ca pietroiul, fără ca paraÂşuta să se deschidă. Avionul face stînga'mprejur Âşi aterizează. Instructorul se aruncă într-un Jeep într-o căutare disperată pe cîmpul plin de căpițe de fîn. Într-un final, aude un zgomot dintr-o căpiță. Cînd se apropie de locul cu pricina, îl aude pe nea' Gheorghe murmurînd în căpiță:

- Apoi no mă rog frumos nouă, ... , apoi no mă rog frumos zece, Âşi nea' Gheorghe trage cu sete de sfoara paraÂşutei.

 

 

 

Doi ardeleni privesc la ProTV. Se transmit Âştirile de la ora 8, unde o femeie vrea să se arunce de la ultimul etaj al unei clădiri.

- Pariez pe cinci mii de lei că se aruncă, spune primul ardelean.

- De acord, spune al doilea ardelean.

Femeia se aruncă totuÂşi Âşi al doilea ardelean scoate portofelul, dar primul ardelean nu vrea să primească banii:

- ÂŞtii ce? Eu am văzut Âşi Âştirile de acum două ore.

- ÂŞi eu, spuse primul ardelean, dar nu credeam că se va arunca Âşi a doua oară!

 

 

 

 

 

Un bade ajunge din întîmplare pe plajă la nudiÂşti, în timpul unui concediu agrar, Âşi se uită cam de multiÂşor la un tip care făcea flotări; după un timp buniÂşor se apropie de el Âşi îl opreÂşte din activitate zicîndu-i:

- Ho, bă, opreÂşte-te că doară fătuca ț-o fugit de mult de su'tine…

 

 

 

 

 

Un ardelean Âşi un lepros stau în închisoare. La un moment dat, leprosului îi cade o ureche... o ia Âşi o aruncă pe geam. După un timp, leprosului îi cade nasul... îl ia Âşi îl aruncă pe geam. După un timp, leprosului îi cade un deget... îl ia Âşi îl aruncă pe geam... Ardeleanul nu mai suportă:

-No, dupa cum bag de samă, 'mneata vrei să evadezi!

 

 

 

 

 

Un polițist coboară din dubă, se uită în jos, ia pe deget, gustă:

- Hmmm, căcat, bine că n-am călcat în el!

 

 

 

La un examen de intrare în poliție, s-au prezentat 3 concurenți, doi dintre ei fiind pilele cuiva mare din poliție.

Intră primul concurent, pila domnului colonel X Âşi examinatorul întreabă:

- După cum Âştiți, în anul 1907 a avut loc o mare răscoală țărănească la care au participat peste 40.000 de țărani. Puteți să-mi spuneți în ce an a avut loc aceasta răscoală?

- În anul 1907.

- Perfect, sînteți admis.

Intră al doilea concurent, pila domnului general Y.

- După cum Âştiți, în anul 1907 a avut loc o mare răscoală țărănească la care au participat peste 40.000 de țărani. Puteți să-mi spuneți cîți țărani au participat la această răscoală?

- Peste 40.000.

- Perfect, sînteți admis.

Intră al treilea concurent. fără nici o pilă.

- După cum Âştiți, în anul 1907 a avut loc o mare răscoală țărănească la care au participat peste 40.000 de țărani. Puteți să-mi scrieți numele Âşi adresa fiecăruia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...