Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1896

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

He he..Salutare.Am si eu cateva faze patite la munci.Nu is bancuri, is reale, dar va jur ..criminale.Ca barman va dati seama ca aud toate traznaile si am de-a face cu toate tipurile de oameni.In fine ieri aveam pe terasa (la noi la mare ieri se putea sta pe terasa lejer) un cuplu.El saracul se tot intindea sa o mangaie pe asta sa o pupe.Ea nimic.Dupa vreo juma de ora intra asta in bar si ma intreaba :"Salut o toaleta aveti?" .Eu: "Nu draguta noi explodam pe la 50 de ani..." de data asta a fost ea :agree: ..Un alt raspuns pe care l-am dat la aceiasi intrebare a fost "Nu avem toaleta noi face pipi la copac! " Expresia generata a fost crancena.Once in a life time.

Saptamana treuta intra un tip in bar si se posteaza in fata frigiderului de bere.5 minute (stella, becks,tuborg si bergenbier).Se intoarce foarte convins si imi spune "Vreau si eu un ursus!" /"N-am" / "De ce?"/ :goodposting: "Ca sa nu vii tu mah!!De-aia!! M-am spart de ras...

Pana acum vreo 2 luni am lucrat la un alt bar in Constanta.Localul se numea Times.Cum intrai in bar dadeai cu ochii de un ceas cat o roata de caruta.Enorm.Si ii auzeai" hai salut hai un ceas?" / "Nu" sa vezi figuri dezamagite."Ma imi pare rau dar cand spal vasele nu imi incape in ghiuveta , asa ca l-am dat jos de la mana si l-am pus pe perete!" "Aaaaa, ai ceas!" "Sa mori tu ?! :) ...

"Buna ziua cu ce va servesc?"/ "Ce bere ai?"/ "Becks, Carlsberg si Heineken."/ "vreau si eu un Tuborg!"/ "Aaaaa "

Intr-o dimineata eram pe terasa laTimes imi inecam amarul intr-o cafea. aveam o masa de studenti de la Spiru.Unul din ei dispare pana la baie.Cand se intoarce imi zice: "Mersi!" .Eu : "Pentru?" /"Pai pentru lumina." / Eu si mai proasta :"Poftim?"/ "Pai mersi ca mi=ai aprins lumina la baie, ca eu nu am gasit intrerupatorul" / "Prietene lumina la noi e pe senzor de miscare, reactioneaza ceva mai greut!" :)

Si cireasa de pe tort e acu.Aici la noul loc de munca a avut loc faza.Apare un tip (Nicu) care ori venea pachet ori se impacheta aici.In seara cu pricina al nostru in afara ca tarase sticla aia de vin pe peste tot si eu eram cu mopul dupa el, s-a simtit dator sa ne ude vita de vie pe terasa, in conditiile in care era terasa full de oameni.Incepand din seara aia tipul nu mai e servit in barul asta.Azi vine gagiul si cere o sticla de vin .Ii explic ca nu am sa il servesc, si de ce.Reactia: "Pai daca la baie era ocupat?!Ce are daca m-am p.isat in vita voastra de vie pe terasa?" :kiss:

Sper ca am postat unde trebuie.Chestiile astea nu mai puteam sa le tin doar pt mine..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ingrijorati de numarul mare de atacuri ale ursilor asupra oamenilor din vara asta, Ministerul Mediului a publicat un mesaj de avertizare catre turistii montani in care se prezentau 3 masuri de baza in evitarea "conflictelor" cu usrsul brun si anume:

1. circulati doar in grupuri si fiti siguri ca aveti asupra Dvs. un clopotel care sa faca zgomot evititand intalnirea tet-a-tet cu ursul !

2. aveti asupra Dvs. un spray cu piper cu care sa puteti spray-a ursul in cazul unei intalniri tet-a tet !!

3. este foarte important sa puteti face diferentierea dintre fecalele de mistret ( care nu ataca omul) si urs brun (care e cel periculos). Fecalele de mistret contin urme de afine, conuri de brad si blana de animale mici ( gen veverita) in timp ce fecalele de urs brun contin urme de afine, conuri de brad si blana de animale mici ( gen veverita) in timp ce fecalele de urs brun contin urme metalice de clopotei si miros a piper !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era odata un barbat care avea trei iubite, dar nu stia cu care sa se insoare. Deci a decis sa-i dea fiecareia cate 5000 de dolari ca sa vada cum ii cheltuie fiecare.

 

Prima iese in oras si se machiaza de toti banii. Isi ia haine noi, isi schimba coafura, isi face manichiura, pedichiura, tot tacamul si-i zice

barbatului: "Am cheltuit banii ca sa fiu frumoasa pentru tine pentru ca te iubesc asa de mult."

 

A doua a iesit in oras si a cumparat crose noi de golf, un CD player, un televizor si o combina si i le-a dat barbatului. I-a zis: "Am cumparat aceste cadouri pentru tine cu banii pentru ca te iubesc asa de mult."

 

Cea de-a treia ia cei 5000 de dolari si-i investeste in actiuni, isi dubleaza suma, returneaza cei 5000 de dolari barbatului si reinvesteste restul. Ea i-a zis: "Investesc restul banilor pentru viitorul nostru, pentru ca te iubesc atat de mult."

 

S-a gandit el mult si tare, la cum au cheltuit femeile banii, si a decis sa se insoare cu cea cu tatele cele mai mari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a gandit el mult si tare, la cum au cheltuit femeile banii, si a decis sa se insoare cu cea cu tatele cele mai mari.

acu intrebarea e: care din cele 3 avea tatele mai mari? Eu zic ca prima :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doua prietene virgine isi povesteau tot ce faceau. Una dintre ele pleaca intr-o excursie si se intoarce ne-mai-virgina. Cealalta o intreaba: - Cum e? Povesteste-mi! - Prima data este oribil, doare de nu-ti imaginezi; dar apoi e nemaipomenit! Prietena sa, intrigata, intreaba: - Cam cum doare? Ca durerea de cap, de stomac? - Nuuuu!! - Atunci cum? Ca durerea de spate, de masea, de urechi? - Da! E ca durerea de masea! - De ce ca durerea de masea? - Pentru ca te doare, dar nu vrei sa ti-o scoata ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ar fi destul de multi care ar face diverse lucruri sa arate ca sunt fericiti, indargostiti, urasc politia, is blonzi sau mai stiu eu ce. romanu e inchistat mai putin daca se simte in siguranta. si cum tot romanu se simte in siguranta in masina, da, ar iesi un balamuc general

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...