Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2112

  • Penetru

    1901

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

Âşi uite aÂşa ne facem de cacao în lume.... tare.... iarăÂşi....

fază tare.... un neamț controlor de bilete pe un ice între furth Âşi frankfurt.... nu m-a crezut că sunt român... că aia cică sunt mai micuți Âşi mai negrii.... FUCK....

romania te iubim...

 

si cu burta mai mare =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Jinx,cred ca a facut armata la radiotelegrafisti,vezi bre ca ale e mouse,dai click doar odata (cum e punctu` la morse).

Mesaj completat

@Jinx,cred ca a facut armata la radiotelegrafisti,vezi bre ca ale e mouse,dai click doar odata (cum e punctu` la morse).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Jinx,cred ca a facut armata la radiotelegrafisti,vezi bre ca ale e mouse,dai click doar odata (cum e punctu` la morse).

Mesaj completat

@Jinx,cred ca a facut armata la radiotelegrafisti,vezi bre ca ale e mouse,dai click doar odata (cum e punctu` la morse).

;)

 

post-28093-1294778310_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era o gluma (doar suntem la sectiunea fun), banuiesc ca era de la server postul multiplu.

 

:banana:

 

@Jinx,cred ca a facut armata la radiotelegrafisti,vezi bre ca ale e mouse,dai click doar odata (cum e punctu` la morse).

Mesaj completat

@Jinx,cred ca a facut armata la radiotelegrafisti,vezi bre ca ale e mouse,dai click doar odata (cum e punctu` la morse).

 

uite cine vorbeste! :banana:

 

ps: auzi, ce e ala mouse?! ;)

 

:banana:

 

post-28093-1294778310_thumb.jpg

 

:P

 

ps: Un tip la mare face plaja la nudism si se alege cu arsuri pe tot corpul inclusiv pe p*la. Cum nu mai suporta arsurile ia un borcan cu iaurt si isi baga p*la in el. O baba care trecea pe acolo se opreste si se tot uita la el. Tipul suparat ii spune babei :

 

 

 

-Ce te uiti asa mamaie, ce n-ai m-ai vazut p*la?

 

-Ba p*la am mai vazut maica, cum sa nu, dar nu stiam cum se incarca!

Editat de @jinx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce gandeste fiecare zodie in timp ce face sex?

Berbec - “Uau, ce bine este sa fii deasupra si sa detii controlul. Hai sa termin mai repede, ca dupa trebuie sa urmeze si runda a 2-a.”

Taur - “Oare ce-o fi de mancare prin frigider? Miam, pralinele alea ma asteapta in bufet. Oare sa ma duc acum sa iau una sa ne bucuram de ea impreuna?”

Gemeni - “Ma intreb ce voia X sa imi spuna la telefon. Trebuie sa il sun. Ah, si la 9 incepe talkshowul ala pe care nu trebuie sa il ratez.”

Rac - “Oare cat mai trebuie sa asteptam pana cand ne vom casatori. Ah, te iubesc.”

Leu - “Cred ca l-am dat pe spate de data asta. Uneori ma uimesc chiar si pe mine insami. Imi sta oare bine parul? Sa ma indrept putin sa imi pun pieptul in valoare.”

Fecioara - “Oof, in ce hal am transpirat. Acum ar fi momentul sa schimb punctul in care il/o mangai si sa trec la alta zona. ”

Balanta - “Ah, cat de bestial(a) este. Cat de fantastic se misca. Oare se supara ca nu am mai multa initiativa. Oare si lui/ei ii place? Ar trebui sa il/o mangai mai mult? Hai sa gem un pic mai tare totusi. ”

Scorpion - “Ahhh, mmmmm…Oare l-am legat prea tare?”

Sagetator - “Ce pervers sunt si eu uneori. Dar chiar arata bine din unghiul asta. Nu stiu uneori cum de imi accepta fanteziile. Ah, mi-a mai venit o idee.”

Capricorn - “Sper ca voi pune si eu mana pe o parte din banii lui. Vai, dar bine ca de data asta nu a inceput sa transpire. Cand traspira nu miroase prea frumos. ”

Varsator - “Hai sa schimbam pozitia acum. Ah, asa e mult mai bine. Hai sa schimbam din nou pozitia. Ma cam plictisesc, imi trebuie idei noi.”

Pesti - “Arata bine din unghiul asta. Este chiar bine sa poti sa stai pe spate asa si sa te relaxezi. Mmm, chiar imi place. Oare cum o/il chema?”

Ce spune fiecare zodie dupa ce face sex? Sau poate ca uneori nu spune, dar in mod sigur gandeste.

Berbec: Ok, hai sa o luam de la capat.

Taur: Mi s-a facut foame. Hai sa comandam o pizza!

Gemeni: Ai vazut cumva telecomanda? Ah, am primit 5 apeluri noi.

 

Rac: Vreau sa imi petrec toata viata alaturi de tine. Vrei sa ne casatorim?

Leu: Ce parere ai? Nu-i asa ca sunt pur si simplu fantastic(a)?

Fecioara: Hmm, hai ca ma duc sa fac un dus. Cand ma intorc, pun si cearsafurile la spalat.

Balanta: Mie mi-a placut daca ti-a placut si tie. Si, ce ziceai, ti-a placut?

Scorpion: Poate ca ar fi cazul sa te dezleg acum. Stai linistita, si dezlegat(a) tot al meu/a mea esti.

Sagetator: Nu ma suna. Te voi suna eu pe tine.

Capricorn: Ai o carte de vizita? Cam care este salariul tau lunar? Si zici ca ai o cariera de viitor?

Varsator: Acum hai sa incercam si fara haine pe noi.

Pesti: Ah, cum spuneai ca te cheama?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde vin...?

Poate v-ati intrebat vreodata de unde vin numele pe care producatorii le aleg pentru masini. Iata mai jos cateva raspunsuri:

 

AUDI : Another Ugly Deutsche Invention

BMW : Brings Me Women

FIAT : Failure in Italian Automotive Technology

FORD : Fix Or Repair Daily

SAAB : Shape Appears Ass-Backwards

HYUNDAI : Hope You Understand Nothing's Driveable And Inexpensive...

VOLVO : Very Odd Looking Vehicular Object

PORSCHE : Proof Of Rich Spoiled Children Having Everything

DACIA : Daca Ai Cap Ia-ti Alta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mass YM "[14:14] David Avram: Groza Catalin: Printr-o persoana de maxima incredere am aflat ce a declarat un membru PD-L, in urma unei sedinte cu usile inchise. Persoana in cauza este credincioasa si drept urmare, a hotarat sa plece din partid. S-a primit un "mesaj" de la E. Barosso cum ca in doi-trei ani, populatia Romaniei trebuie sa scada cu 4 milioane. Pentru aceasta, de la 1 ianuarie se vor introduce in paine si produsele de panificatie saruri de plumb, cadmiu si altele. Cele mai multe victime vor fi din randul pensionarilor. Chiar daca pare incredibil, TREBUIE sa stim si sa actionam in consecinta! Solutia este sa nu mai consumam paine din comert si sa folosim faina din surse "bio"….deocamdata! Dumnezeu sa ne apere! Iertati-ma daca am deranjat cu mesajul!"

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara in club am agatat o femeie mai in varsta. Arata foarte bine pt cei 60 de ani ai sai si m-am trezit gandindu-ma ca probabil fiica ei arata si mai sexy. Am baut putin (ei bine, putin mai mult), ne-am giugiulit putin si apoi ea m-a intrebat daca am practicat vreodata "dubla sportivului".

- ‘Ce-i asta?‘, am intrebat.

 

- "Pai, faci dragoste si cu mama si cu fiica in acelasi timp"...

- ‘Nu, n-am avut parte de asa ceva", i-am raspuns si am inceput sa ma intreb cum arata fiica.

 

 

Am baut putin mai mult, mi-a facut din ochi si mi-a zis ca asta-i noaptea mea norocoasa. Ne-am dus apoi la ea acasa... Am intrat, ea a aprins lumina in hol si a strigat:

 

- “Mama, esti inca treaza ???!!!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mass YM "[14:14] David Avram: Groza Catalin: Printr-o persoana de maxima incredere am aflat ce a declarat un membru PD-L, in urma unei sedinte cu usile inchise. Persoana in cauza este credincioasa si drept urmare, a hotarat sa plece din partid. S-a primit un "mesaj" de la E. Barosso cum ca in doi-trei ani, populatia Romaniei trebuie sa scada cu 4 milioane. Pentru aceasta, de la 1 ianuarie se vor introduce in paine si produsele de panificatie saruri de plumb, cadmiu si altele. Cele mai multe victime vor fi din randul pensionarilor. Chiar daca pare incredibil, TREBUIE sa stim si sa actionam in consecinta! Solutia este sa nu mai consumam paine din comert si sa folosim faina din surse "bio"….deocamdata! Dumnezeu sa ne apere! Iertati-ma daca am deranjat cu mesajul!"

 

;)

:banana:

ia intreaba-i pe Ciutaci : fac comert cu aparate/cuptoare de paine de alea pentru acasa ?

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...