Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1899

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1587

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aliosha misto zburaiet!

 

Am mai văzut filmulețe cu Uralul ăsta și mi se pare foarte interesant, dar eu nu l-aș putea băga pe Alioșa al meu prin așa ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai văzut filmulețe cu Uralul ăsta și mi se pare foarte interesant, dar eu nu l-aș putea băga pe Alioșa al meu prin așa ceva...

Mie mi s-a parut o idee interesanta cum a montat tractiunea fata si cu un grad asa de mare de libertate la ghidoane.Sa nu mai zic de troliu si filtrul de aer care era suprainaltat ca sa nu bea motorul apa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi s-a parut o idee interesanta cum a montat tractiunea fata si cu un grad asa de mare de libertate la ghidoane.Sa nu mai zic de troliu si filtrul de aer care era suprainaltat ca sa nu bea motorul apa !

 

http://www.youtube.com/watch?v=zSDf5oDhnFw&list=UURN2IkhRUpQ9VDP7PApVuxA&index=1&feature=plcp

 

Si toate filmuletele AICI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A murit Kim Jong Il , voi stiati ?

 

 

post-57179-0-49064900-1324756369_thumb.jpg

 

 

România va ajuta Coreea de Nord cu un detaÂşament de bocitoare!

Guvernul de la BucureÂşti a decis să nu stea cu mâinile în sân în fața catastrofei prin care trece poporul nord-coreean după moartea lui Kim Jong-Il! În Âşedința de aseară, Emil Boc a decis trimiterea unui detaÂşament de bocitoare care să vină în ajutorul liderilor de la Phenian: „Tragedia nord-coreenilor e atât de mare încât pur Âşi simplu nu au destui oameni în toată țara ca să o plângă cum trebuie. Vrem să le dăm o mână de ajutor trimițând o echipă de profesioniÂşti.Bocitoarele au fost selectate pe baza experienței, având fiecare minim 20 de înmormântări la activ, dintre care minim un soț. Ele vor acorda instruire de specialitate nord-coreenilor care nu Âştiu să bocească sfâÂşietor de să-ți rupă inima Âşi le vor explica posturile Âşi expresiile potrivite pentru un plâns spontan, sincer.Situația din Coreea de Nord e disperată”, explică Emil Boc, „aÂşa că facem Âşi noi ce putem ca să-i ajutăm. Am înțeles că, mai mult decât de mâncare, energie sau gaze, locuitorii de acolo au nevoie de lacrimi, iar asta chiar ne pricepem să obținem de la oameni. De asemenea, trebuie să vă dați seama că mulți nord-coreeni nu au experiență în a-Âşi plânge dictatorul Âşi din greÂşeală zâmbesc sau chiar râd în hohote.”

post-66111-0-73963900-1325170648_thumb.jpeg

Editat de floryu20
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

M-am uitat pe filmulete mai atent si am observat pe atas spite gen furculita.Nota 10 la Ivan pt ingeniozitate.Restul nu discut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca ai nimerit-o cu traducerea :D

 

oricum, tare "citatul"

 

on:

e genial omu'

TUICA DE PRUNE, E GALBENA IN ZONA PRAHOVA, DATORITA DOAGELOR DIN LEMN DE DUD, TUICA ARE PANA IN 40 GRADE, CEEA CE SE FACE IN MURES ESTE PALINCA, ARE CAM 60 GRD, DE CALITATE SUNT SI UNA SI ALTA DACA SUNT DE PRUNA, CA SE FACE SI DE PERE, MERE, SAU PUFOAICA:)

HAI LA MULTZI ,HAC,ANI! :friends:

 

P.S. VAND TUICA DE PRAHOVA :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[quote TUICA DE PRUNE, E GALBENA IN ZONA PRAHOVA, DATORITA DOAGELOR DIN LEMN DE DUD, TUICA ARE PANA IN 40 GRADE, CEEA CE SE FACE IN MURES ESTE PALINCA, ARE CAM 60 GRD, DE CALITATE SUNT SI UNA SI ALTA DACA SUNT DE PRUNA, CA SE FACE SI DE PERE, MERE, SAU PUFOAICA:)

HAI LA MULTZI ,HAC,ANI! :friends:

 

P.S. VAND TUICA DE PRAHOVA :banana:

 

Era o gluma pe baza gradelor tuicii :). Se zice ca de 40 de grade e febra, tuica are 60 :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un tip, la doctor:

- Domnule doctor, am probleme mari cu penisul…

- Probleme cu pipi?

- Nu pot stoarce o picătură.

- Și …sexul?

- Mort. Aș vrea să îmi puneți un penis nou.

- Momentan nu avem decât această trompă de pui de elefant. Dă rezultate bune. E ok?

- OK.

Omului i se implantează trompa de elefant și e rugat să vină la control peste trei luni.

- Cum e cu implantul? întreabă doctorul.

- E bine.

- Pipi?

- Ca la robinet.

- Sexul?

- Bestial. Nevastă-mea e mai fericită ca oricând.

- Probleme, ceva?

- Păi…ar cam fi… Din când în când, trompa smulge câte un snop de iarbă și mi-l îndeasă-n poponeata.

 

Un sofer de tir intra intr-un bordel/hotel/restaurant de pe traseu, pune 500 de dolari pe masa patroanei si spune:

Ai aici 500 de parai, da-mi cea mai grasa si nasoala femeie pe care o ai si trimite-mi in camera si o portie

din cea mai arsa, lipita si fara gust mincare de la bucatarie.

Patroana:

- Iubi..dar de banii astia iti dau cea mai tare femeie de pe aici, plus ca te hranesc 3 zile cu cele mai fine

mincaruri.

Soferul:

- Honey nam chef de sex mi-e dor de casa.

 

 

 

Scufita rosie se duce so vada pe bunica cand deodata vede pe lupul rau in spatele unui tufis.

- Oh ! Ce ochi mari ai.

Si lupul pleaca fara sa zica nimic.

Mai departe pe drum scufita rosie vede acelasi lup ascuns dupa un pom:

-Oh ! Ce urechi mari ai ! si lupul fuge din nou.

Un pic intrigata de acest comportament Scufita Rosie isi continua drumul.

Dupa 2 km. revede lupul ascuns de data asta dupa o borna kilometrica.

- Oh ! Ce dinti mari ai !

La care lupul incepe sa urle:

- Poti sa ma lasi dracului odata sa ma c*c linistit ?

 

Un roman, un american si un englez s-au pierdut in Alaska si cum numai aveau nimic de mancare au inceput sa manance din fiecare cate ceva. La micul dejun americanul a fost primul: si-a taiat o gamba de la picior si a zis: - Acum mancam pulpa.

La cina a fost randul englezului. Si-a taiat halca din spate si a zis:

- Acum avem costita de mancare. Pe la 11 noaptea a venit randul romanului.

Si-a desfacut pantalonii si americanul si englezul au exclamat:

- Ce bine! Mancam carnacior!! La care romanul zice:

- Mancati carnacior pe naiba!! Beti un ceiutz cald si la culcare!!

 

 

Proaspăt căsătorit îÂşi salvează numărul soției în mobilul său: “viața mea”.

După un an de mariaj l-a schimbat în “nevasta”.

După cinci ani de mariaj: “acasă”.

După zece ani: “hitler”.

După aniversarea căsătoriei de argint: “număr greÂşit”.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...