Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1895

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.youtube.com/watch?v=T2RjuADjQtk

 

O ai degeaba, te scapa careva de ea..

 

 

 

Daca a mai fost, scuze de repost.

a mai fost, sa disputat mult actiunea respectiva. era topic facut parca

 

 

ia una buna.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai de pwola mea :goodposting: :givemebeer: :10: :clap: :clap:

 

Plm, cu asta trebuia sa ne ducem la Eurovision si castigam sigur.

Tucutu, racatacu, tucutu, racatacu, bum, bum...

Editat de TARKA 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pe sub birou! Pacat ca nu am scanner sa va arat intrebare din cartea auto pentru categoria A (eu invat pt permis :P ), dar o scriu:

 

Manual: Codul rutier , editura national 2009

Capitolul 17. Conducerea ecologica

 

Intrebarea 420: Pentru a conduce in spirit ecologic o motocicleta, este necesar:

a)sa verifici o data pe luna, la rece, presiunea pneurilor

b)sa schimbi intre ele pneurile, la aproximativ 10.000km

c)sa inlocuiesti pneurile la fiecare 1000km

 

Raspunsul il dau mai tarziu, vreau sa stiu si de la voi care credeti ca e raspunsul corect! Succes :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pe sub birou! Pacat ca nu am scanner sa va arat intrebare din cartea auto pentru categoria A (eu invat pt permis :P ), dar o scriu:

 

Manual: Codul rutier , editura national 2009

Capitolul 17. Conducerea ecologica

 

Intrebarea 420: Pentru a conduce in spirit ecologic o motocicleta, este necesar:

a)sa verifici o data pe luna, la rece, presiunea pneurilor

b)sa schimbi intre ele pneurile, la aproximativ 10.000km

c)sa inlocuiesti pneurile la fiecare 1000km

 

Raspunsul il dau mai tarziu, vreau sa stiu si de la voi care credeti ca e raspunsul corect! Succes :crack:

pai ce cauti sub birou? si de ce cartea din 2009?

 

cred ca trebuiesti pus putin la zid. :whip:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pe sub birou! Pacat ca nu am scanner sa va arat intrebare din cartea auto pentru categoria A (eu invat pt permis :P ), dar o scriu:

 

Manual: Codul rutier , editura national 2009

Capitolul 17. Conducerea ecologica

 

Intrebarea 420: Pentru a conduce in spirit ecologic o motocicleta, este necesar:

a)sa verifici o data pe luna, la rece, presiunea pneurilor

b)sa schimbi intre ele pneurile, la aproximativ 10.000km

c)sa inlocuiesti pneurile la fiecare 1000km

 

Raspunsul il dau mai tarziu, vreau sa stiu si de la voi care credeti ca e raspunsul corect! Succes :crack:

A

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ce cauti sub birou? si de ce cartea din 2009?

 

cred ca trebuiesti pus putin la zid. :whip:

 

 

 

Pus la zid? de ce? Pai daca alta editie in afara de 2009 nu a iesit alta ce vrei sa fac? de unde sa invat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Misto panorama de la imgBAU.

post-40989-0-74576600-1338918097_thumb.jpg

 

Am avut acces la camerele video care erau indreptate spre cladiri (Monaco Towers), lucram la aceasi firma executanta.

 

Pe atunci lucram la Estia Residence:

post-40989-0-23778500-1338917461_thumb.jpg

 

Acolo am invatat de la o colega de la subcontractori ca o casa P+1 poate fi impartita in 2 oricand, la cererea beneficiarului:

post-40989-0-96408500-1338917444_thumb.jpg

 

Am mai invatat ca un muncitor dupa ce bea apa/suc, e bine sa-l indrumi sa foloseasca acelasi recipient pentru a se usura (se castiga timp pt cladiri inalte, mai ales daca se lucreaza la inaltime).

 

Aveam pe unul care se "juca" cu sacii de ciment. Nu gasesc mail-ul trimis sefului sau de la algabeth, damn; iar pe youtube la search imi da niste aberatii pe unde am postat niste injuraturi (tipic romanesti).

Dar am asta:

post-40989-0-45932400-1338917479_thumb.jpg

 

De ce nu poti vopsi un trabant in negru? R: pentru ca seamana cu un model vechi mercedes.

De ce nu poti pune 2 tobe la un trabant? R: pentru ca ar putea fi confundat cu o roaba.

De ce nu poti vopsi un model vechi mercedes break in negru MAT? R: pentru ca seamana a dric.

 

 

Avem multi tampiti:

:(

 

 

...si mi-ai dat o idee de topic :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pus la zid? de ce? Pai daca alta editie in afara de 2009 nu a iesit alta ce vrei sa fac? de unde sa invat?

nu mai inveti. punct. nu esti truuuuuu.

 

)din 2009 nu au mai schimbat astia codul? parca erau ceva modificari anu trecut si acu 2 ani. de aia zicea.

 

 

 

n-am mai ras de mult cum am ras la asta.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

 

comment la un articol din evz...

 

"4 iunie, 15:48. Antonia

Multi comenteaza fara rost dar sa stiti ca asta cu drogurili violatorilor e chiar o problema reala! Uite ieri am fost eu in club in Regie! Ca in fiecare seara mi-am tras o rochitza super, chilotzeii roshii si ciorapeii excitanti! Ajunsa acolo n-a trebuit decat sa dau de doua ori din bucutze si au aparut vreo 10 studenti dornici sa imi dea ceva de baut! De toate! vodka, whiskean si la sfarsit a venit unu timid cu o bauturica speciala mi-a zis...si sticlutza era speciala, mie mi s-a parut ca e de piele...el mi-a zis sa nu imi fac probleme ca e bautura naturala sanatoasa cu mult lapte hranitor...acu io nu stiu dar desi am tras din pai o gramada nu a iesit mare lucru...asa ca el i-a rugat si pe prietenii lui sa imi cumpere cate una...si asa de-abia m-am saturat! de, stundeti zgarciti...pe urma nu stiu ce s-a intamplat dar m-am trezit de dimineatza intr-o camera de camin...aveam o durere cumplita in zonele joase (in ambele, in caz ca va intrebati)...ciudat ma dureau si tzatzele parca ma muscasera porcii drecului...aia e! tzaranii dormeau inca asa ca am profitat si am iesit fugutza ca era o duhneala acolo...ce conditii au si studentii astia...dar le-am lasat un biletzel ca am uitat sa le spun inainte....ca daca simt o usturime jos sa se duca la doctorul meu ca el stie cum sa o rezolve...

 

 

Citiți mai mult: MĂRTURII DESPRE „DROGUL VIOLULUI”. Se repetă povestea cu etnobotanicele: GHB pătrunde în România, iar autoritățile au „ochelari de cal” - Exclusiv EVZ > EVZ.ro http://www.evz.ro/detalii/stiri/marturii-despre-drogul-violului-ghb-patrunde-in-romania-984686.html#ixzz1wxnnWiSd

EVZ.ro "

 

al cincilea comentariu...

 

gigantic bancu'.

daca e real, :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A apărut rochia de mireasă "cea mai sexy" după cum o recomandă creatorul ei.

Eu cred că e făcută sa-i amintească permanent mirelui motivul pentru care face "marele pas" Âşi că dacă se duce pe centură scapă mai ieftin....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

post-57179-0-01681600-1338961079_thumb.jpg

 

 

 

 

 

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...