Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Vizitator Dinu1997

Sa mute cineva mizeria asta la Fun. Aici e Motociclist in Romaia-->Accidente...

Ce ti se pare asa funny aici ? Si mai usor cu aceste comentarii ca o sa provoci scandal pe aici .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2109

  • Penetru

    1896

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

L-am descarcat(doar asa l-am putut viziona)ca dupa 50 se secunde sa-l sterg.ce banalitate,ttitlul topicului iti lasa impresia ca ar fi ceva sf....iar acum te intreb @dinu ce ti se pare asa de rar!?asa interesant!?ca eu nu vad nimic.

 

Ps nici macar funny nu e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Dinu1997

L-am descarcat(doar asa l-am putut viziona)ca dupa 50 se secunde sa-l sterg.ce banalitate,ttitlul topicului iti lasa impresia ca ar fi ceva sf....iar acum te intreb @dinu ce ti se pare asa de rar!?asa interesant!?ca eu nu vad nimic.

1 ) Mai rar vezi scuteristi prin oras fara casca ... nu mai zic de restul echipamentului

2 ) Lipsa numarului scuterului

3 ) Nesimtirea de care a dat dovada tanarul ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 ) Mai rar vezi scuteristi prin oras fara casca ... nu mai zic de restul echipamentului

2 ) Lipsa numarului scuterului

3 ) Nesimtirea de care a dat dovada tanarul ...

nu stiu unde traiesti tu dar chiar nu pot sa fiu de acord nici cu 1,nici cu 2 si nici cu 3,ba mai mult e o normalitate,sau ma rog,exceptand zona in care traiesti tu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Dinu1997

nu stiu unde traiesti tu dar chiar nu pot sa fiu de acord nici cu 1,nici cu 2 si nici cu 3,ba mai mult e o normalitate,sau ma rog,exceptand zona in care traiesti tu.

Nu ma ascund ca traiesc la tara ... dimpotriva , ma mandresc cu acest lucru` :) ! La mine in comuna , nu exagerez ... sunt vreo 200 - 250 de scutere in toate cele 7 sate ce alcatuiesc comuna . Aici mai rar vezi scuteristi cu casca ... :D ! La oras , e alt mediu , politia este mai raspandita si multi isi iau strictul necesar ( casca macar ) ...

In video-ul acesta , scuteristul pare mai degraba neinteresat de viata celor din jurul lui , expunandu-se la un pericol foarte mare :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma ascund ca traiesc la tara ... dimpotriva , ma mandresc cu acest lucru` :) ! La mine in comuna , nu exagerez ... sunt vreo 200 - 250 de scutere in toate cele 7 sate ce alcatuiesc comuna . Aici mai rar vezi scuteristi cu casca ... :D ! La oras , e alt mediu , politia este mai raspandita si multi isi iau strictul necesar ( casca macar ) ...

In video-ul acesta , scuteristul pare mai degraba neinteresat de viata celor din jurul lui , expunandu-se la un pericol foarte mare :|

Uite,eu traiesc la oras...si pot spune acelasi lucru.se neglijeaza echipamentul complet.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ti se pare asa funny aici ? Si mai usor cu aceste comentarii ca o sa provoci scandal pe aici .

Mai bine ai scoate boldul ala de la text ca imi scoti ochii...

 

1 ) Mai rar vezi scuteristi prin oras fara casca ... nu mai zic de restul echipamentului

2 ) Lipsa numarului scuterului

3 ) Nesimtirea de care a dat dovada tanarul ...

Mestere, tu nu traiesti "la oras", nu?! E plin de d-astia prin Bucale, stai linistit...

 

LE Acu' am vazut postul tau urmator. Si m-am lamurit de ce ti se pare filmuletu' asta ceva de pus pe forum. Eu sunt satul de cocalari d-astia de oras.

 

PS Chiar nu trece niciun moderator p-aici?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citat de pe un site de vanzari piese moto (automatic translation fail):

 

Va rugam sa folositi PDF nostru depuse pentru aprobare inspecție pentru vehiculul dumneavoastră.
Dacă modelul dvs. nu este listat în EBA-listă, utilizați TÜV-certificat pentru o intrare direct de la spate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un țigan tânar este prins la furat și ajunge la pușcarie. Într-o zi, mama-sa vine cu un pachețel la vorbitor.

- E rau ?

- Nu, mamă, merge.

- Cum e mâncarea ?

- Avem de trei feluri , iar de două ori pe săptămâna ne dă și ceva carne.

- Dar caldură ?

- Merge. Noi venim de la muncă, ne spălăm repede și intrăm în pat.

- Dar lumina ?

- Noaptea se stinge , însă avantajul e că ne culcăm devreme și dormim mai mult.

- Să fii cuminte, mamă, să nu faci vreo prostie să te dea ăștia afara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...